Diğer
  Ana SayfaGüzellikYaz havası püskürten vücut spreyleri

  Yaz havası püskürten vücut spreyleri

  -

  Mevsime yakışır şekilde hissetmeye başlamanın yolu mis gibi, güzel mi güzel kokulardan geçiyor. Günün her anı kullanabileceğiniz, ferahlatıcı etkisiyle tazeleyen ve modu bir anda yükseltebilen vücut spreyleriyle kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Bitki özleri ve renkli çiçekler, birkaç fıs ile teninize konmaya hazır!

  Yazı: Elif Gürsoy

  Etkili kalıcılık
  Tatlı vanilya ve şeftaliyle tensel bir uyumun simgesi olan vücut spreyi, yasemin ve sedir ağacıyla sihirli bir dokunuşa dönüşüyor. Tatlı reçinelerin etkisiyle ısınan bu harman, amberle kalıcılık yakalıyor.

  Eda Taşpınar Amber Body Mist vücut spreyi (Watsons) 200 ml 24,90 TL

  Romantik esinti
  Bergamot ve Arap yasemini çiçeklerinin egzotik kokusu, sümbülteber ve zambağın masumiyetiyle birleşiyor. Günün her saati kullanabileceğiniz çiçeksi oryantal notalar içeren Angel Of Innocence vücut spreyi, romantik kadınlara hitap ediyor.

  Farmasi Angel Of Innocence vücut spreyi 19,99 TL

  Çiçek bahçesi
  İçerdiği aloe vera ve sarı papatya özleriyle cildi besliyor ve nemlendiriyor. Hafif ve huzur veren çiçek kokularını seviyorsanız, vücut spreyinin teninizdeki etkisini hemen görebilirsiniz.

  - Advertisement -
  Sansiro Fragrance vücut spreyi 15,90 TL

  Canlılık hissi
  İçeriğindeki aloe vera özleri sayesinde zengin bir nem kaynağı özelliği gösteriyor. Cildi derinlemesine nemlendirip, yatıştırıyor. Dış ortamlardan kaynaklanan yorgun, canlılığını ve nemini yitirmiş ciltleri nemlendirerek onarıyor. Yüz, vücut ve saç için kullanılabiliyor.

  Miniso Aloe Vera vücut spreyi 39,95 TL

  Dingin ve ferah
  Badem ve portakal çiçeklerinin birlikteliğinden doğan ferahlatıcı vücut spreyi, duyguları harekete geçirerek cilt bakımını sonlandırıyor. Cildin ipeksi yumuşaklığını koruyan sprey, yatıştırıcı bir etki bırakıyor.

  Nuxe Body ferahlatıcı vücut spreyi 120 TL


  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz