Yeni nesil yüz maskeleri

0
411

Cilt bakımı için oluşturmaya çalıştığınız ritüelde bir türlü yeterli zamanı yaratamıyor; az zamanınızı alacak, hızlı ve etkili uygulamalara ihtiyaç duyuyorsanız, çare maskeler! Nemlendiren, canlandıran, arındıran ve ışıltı katan yüz maskeleriyle, sadece birkaç dakikada cildinizin ihtiyacı olanı verip, bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik evdeyken, yüzünüzde maskeyle diğer işlerinize de vakit ayırabilirsiniz.

Yazı: Elif Gürsoy

Canlılık ve tazelik
Cilt kuruluğundan şikayet edenler için acil yardım özelliği taşıyor. Uygulandıktan hemen sonra cildi yatıştıran maske, lavanta ve adaçayı özü ile ipeksi bir yumuşaklık kazandırıyor. Nemlendiriyor ve gerginlik hissini minimuma indiriyor.

Watson’s KinGirls Who Cares? Soothe-it maske 19,90 TL

Ferah ferah
Güneş ışınlarından ısınmış cildi yatıştırmak için yüz ve dekolte maskesinden oluşan bu üründen yardım alabilirsiniz. Doğal karpuz özleriyle zenginleştirilmiş formül; anlık tazelik, cilt yenilenmesi ve dengeli bir ten rengi sağlıyor.

Sephora Masque Après Soleil güneş sonrası maskesi 24 TL

Yoğun nem bakımı
Cilde yoğun nem sağlayarak pürüzsüzleşmesini sağlayan çapraz bağlı hyalüronik asit, canlandırıcı etki sağlıyor. Yoğun şekilde nemlendirerek cildi yatıştıran aloe vera, dokuyu gerginleştirerek uzun süreli toparlanmaya yardımcı olan Osilift ve cildi dengeleyerek yatıştıran Fucogel içeren Teoxane Rha Hydrogel Mask, durulama gerektirmiyor.

Teoxane Rha Hydrogel yüz maskesi 422 TL

Kömürden gelen güzellik
Yüksek emici özelliği ile bilinen kömür cildi kir ve pürüzlerden arındırırken; hyalüronik asit içeren serum sayesinde cildin yoğun nem ihtiyacını karşılıyor. Siyah yosun içeren maske genişlemiş gözenekleri sıkılaştırıcı etki sunarken, siyah çay ile zenginleştirilmiş formül matlaştırıcı etki sunuyor.

Garnier saf kömür siyah kağıt maske 8,99 TL

Dinamik ve sıkı
Cilt dinamiğinin yenilenmesine ve cilt dokusunun sıkılaşmasına destek olurken, daha parlak bir cilde sahip olmanıza yardım ediyor. İçeriğindeki maun ağacı ekstresi ile cildin sıkılaşmasına, mor lale ekstresi ile kırışıklıkların doldurulmasına ve Hyaluronik-3 konsantresi ile yaşlanma karşıtı aksiyona destek veriyor.

Lierac Lift Integral Flash Lift maske 295 TL

Güneş kadar parlak
Yüzünüzün neme doymasına yardımcı olurken, tazeleyici etkisi ile cildi yumuşatıyor. Yüzde 50 oranında aloe vera jel ve yaban gülü özü içeren bu maske, cilde ışıltılı bir görünüm kazandırıyor.

LR aloe vera nemlendirici yüz maskesi 52,90 TL

Maske devrimi
Hyalüronik asit içerikli maske, nemi gün boyu cildinize hapsediyor ve ihtiyaç duyadukça ona geri veriyor. Yüzde 100 hidrojel materyalden üretilen bu maskeler, cildi ikinci bir cilt gibi sarıyor; kağıt maskeler gibi yüzden kaymıyor.

Neutrogena Hydro Boost yoğun nemlendirici hidrojel ve krem maske 14,50 TL

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here