Diğer
  Ana SayfaGeziYenilenmek için 3 Adres

  Yenilenmek için 3 Adres

  -

  Sizi baştan ayağa yenileyecek bir Spa tatilinden beklentiniz nedir? Masajlarla rahatlamak, gitmişken kilolar ve selülit gibi sorunlarınıza da cevap bulmak, güzelik bakımlarıyla şımarmak, ya da holistik bakımlarla kendinizi yeniden doğmuş gibi hissetmek… Doğal olarak hepsi tabi ki… Biz de bu beklentilerinize cevap verecek spa tatillerini araştırdık ve sizin için en özel bakımlarını derledik. İşte seçtiklerimiz…

  1. LÜKS SEVENLERE

  Mardan spa/ Mardan Palace

  Kleopatra'nın güzellik banyoları, 24 karat altın maskeleri, Osmanlı sultanlarının hamam keyfi, özel şampanya banyosu eşliğinde masajlar… Bitmedi; ister doğunun gizemli dokunuşlarıyla orientalist bakımlar, ister Asya'nın yumuşak ama şifalı masajları, isterseniz Akdeniz'in enerji veren Thallasso terapisi. Doğu, Batı, Asya ya da Avrupa. Tarih boyunca şifalı terapileri, holistik bakımları ve güzellik ritüelleriyle öne çıkmış tüm kültürlerin bıraktıkları bu izleri tüm vücudunuzda ve ruhunuzda tatmak istiyorsanız; üstelik bunu da bir kraliçe ya da bir sultan edasıyla yaşamak istiyorsanız, size hararetle Mardan Palace'ta bir spa tatili oneriyoruz.

  Antalya Kundu bölgesinde yeni açılan ve adını Avrupa'nın en lüks oteli olarak duyuran Mardan Palace, hem otel hem spa olarak lüksü ve şımartılmayı sevenlerin ilk adresi olacak gibi. Açıldığı günden bu yana oldukça ses getiren otel, konuklarına sınırsız hizmet vermek anlayışıyla yola çıkmış. Mimari yapısıyla, kendinizi İstanbul'da, daha doğrusu İstanbul'un tarihinde geziniyormuş gibi hissediyorsunuz. Zira otel, Dolmabahçe binası, Kız Kulesi, Galata Köprüsü, Kuleli Askeri lisesi gönünümünde
  tasarlanmış binalarıyla tam bir İstanbul minyatürü. Üstelik bildiğimiz 'Kapalı Çarşı'sı bile var.

  - Advertisement -

  Standartlar üstü bir tatil

  Otel adeta en iyi ve en kaliteli kavramlarının sınırlarının ne kadar zorlanabileceğinin bir göstergesi. 16.000 m2'lik dünyanın en büyük açık yüzme havuzu, yüzme havuzunu çevreleyen ve üzerinde konukları taşıyan 'Sultan Gondol'larının gidip geldiği 'Su Yolu', Mardan Palace'ın benzersiz hizmetlerinden sadece bazıları. En ünlü dünya mutfaklarının temsil edildiği restoranlarının mimarisi ise yine İstanbul sevdalılarını şaşırtacak gibi. Çünkü 'Vejetaryan Restoran'ı Haydarpaşa Vapur iskelesi olarak, Türk restoranı ise 'Beşiktaş Vapur İskelesi' olarak tasarlanmış. Bu arada restoran konsepti olarak bir ilkin gerçekleştirildiğini de vurgulamak lazım. Zira, Akdeniz, pasifik Okyanusu, Kızıldeniz ve Karayip denizi'ni temsil eden 4 akvaryum tarafından çevrelenen Aquamarine Restoran'da, deniz ürünlerinden oluşan harika menünüzü yerken, bir yandan da bu denizlere ait 5000 çeşit balığı seyredebilirsiniz.

  Lüks sevenler bir yana, macera sevenler de düşünülmüş tabii; içinde çupra, tekir gibi balıkların yanısıra 'baby shark' ve vatosların da yeraldığı deniz suyu havuzunda yüzmek, gerçekten cesaret gerektiriyor. (Bu arada belirtelim Vatosların iğneleri çıkarıldığı için zararsız hale getirilmişler, baby sharklar ise kesinlikle insana yanaşmıyorlar.) Belli ki Mardan Palace, standartlar üstü tatil sevenlerin mekanı olacak.

  Haberin devamı 2009 Haziran sayımızda…  Önceki İçerik
  Sonraki İçerik

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz