Diğer
  Ana SayfaGüzellikYumuşacık dudaklar

  Yumuşacık dudaklar

  -

  Soğuk ve kuru hava en çok dudaklarımızı etkiliyor. Çantanızda mutlaka bulunması gereken bu küçük kurtarıcılar, dudaklarınızın nemlenmesine, rahatlamasına yardımcı oluyor.

  Hazırlayan: Deran Çetinsaraç

  Eucerin’in kremi, dudaklarınızdaki kuruluk, çatlak ve yarıkları anında gidermeye yardımcı oluyor. Etkili ve uzun süre kalıcı nemlendirme sağlıyor. Kuruluğu gidererek çatlamış ve yarılmış dudaklarınızın iyileşmesine destek oluyor.

  Eucerin Aquaphor ultra etkili dudak koruyucu 103 TL

  Kiehl’s markasının müdavimlerine ilk olarak 1969 yılında sunduğu klasik dudak bakımı, dudakları rahatlatıyor ve vitamin dolu bir bakım sunuyor. Çatlamış ya da kurumuş dudakların rahatlamasına yardımcı oluyor ve koruma sağlıyor.

  Kiehl’s dudak balmı 69 TL

  İçeriğindeki kakao tohumu ve Hint yağı ile dudak dokusunu iyileştirip, nemlendirmeye; mentol, okaliptus, limon özü ile kuruyan, çatlayan dudakları yatıştırmaya ve ferahlatmaya yardımcı oluyor.

  - Advertisement -
  Blistex Medplus dudak kremi 24,90 TL

  Burt’s Bees’in sim içermeyen renkli dudak nemlendiricisi, yüzde 100 doğal içeriklerden oluşuyor. Kuruyan dudaklarınızı harika renkler eşliğinde nemlendirebilirsiniz.

  Burt’s Bees renkli dudak balmı 130 TL

  Organik dudak nemlendiricisi, kaliteli organik yağlarla dudakları besliyor ve kurumasını önlüyor. Parfüm içermeyen ürün, alerji riskini en aza indirmek üzere geliştirildi. İçeriğinde PEG, paraben ve hayvansal hammadde yok.

  Hipp Babysanft organik dudak nemlendiricisi 17,90 TL

  Rêve de Miel ultra besleyici ve onarıcı ballı dudak kremi, sınırlı sayıda üretildi. Cam kavanozu ve kraft ambalajı, sürdürülebilirliği kontrol altındaki ormanlardan elde edilirken, Arıları Koruma Vakfı’na destekte bulunuyor. Kuru ve zarar görmüş dudakları nemlendirmek ve pürüzsüzleştirmek için doğal kaynaklardan elde edilen bir konsantreden oluşuyor.

  Nuxe Reve de Miel dudak kremi 50 TL


  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz