Diğer
  Ana SayfaGüzellikZamanı 10 yıl geriye alın

  Zamanı 10 yıl geriye alın

  -

  Günlük alışkanlıklarınızdan ürün seçiminize kadar birçok etken daha genç görünmenize ve yılların izlerini silmenize yardımcı oluyor.

  KIRIŞIKLIKLARDAN DAHA ÖNEMLİSİ VAR
  Ciltteki yaşlanma belirtileri dendiğinde akla hep kırışıklıklar geliyor, oysa ki genç bir cildin en önemli göstergesi parlaklığı oluyor. Yaşla birlikte bu parlaklık da yavaş yavaş kaybolmaya başlıyor. Bu da kırışıklık sorunundan daha önemli. Cildin nem yapısıyla da alakalı olan bu durum parlak bir cildin nemli bir cilt olduğunu da gösteriyor. Yapılan araştırmalar, nem seviyesi normal fakat kırışık bir cildin, kuru fakat kırışık olmayan bir ciltten daha genç göründüğünü ortaya koyuyor.
  Ne kullanmalı?
  1 Biotherm Aquasource kalıcı nemlendirme sağlarken gün boyunca bakım yapmaya da yardımcı oluyor. Hassas ciltler için uygun olan bu ürün, nemsizlik, gerginlik, ışıltı kaybı gibi sorunları olanlar için ideal bir ürün. Fiyatı, 99 TL.
  2 Shiseido Bio-Performance Super Corrective Serum, çizgi ve kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olurken, yenilerinin oluşmasını içeriden engelliyor. Aynı zamanda hücre dönüşümünü de normalleştirerek daha aydınlık ve berrak bir cilt görünümü vermeyi amaçlıyor. Fiyatı, 269 TL.

  TÜM SORUN CİLDİNİZİN BARİYERİ OLABİLİR
  Cilt bariyerinin önemini daha önce duymadınız mı? Bu bariyer cildinizin en üstünde yer alıyor ve oldukça önemli. Cildinizin koruyucu katmanı olan cilt bariyeri hücrelere benzeyen katmanlardan oluşuyor ve seramid olarak bilinen yağ hücrelerine benzer lipidleri bir arada tutuyor. Cildinizin lipid kaybetmesinin en önemli nedeni ise yaş oluyor. Yaşla birlikte lipidler de azalmaya başlıyor. Ayrıca güneş ışınları da bunun üzerinde etkili oluyor. Cilt nemini kaybediyor ve yaşlanmaya başlıyor. Böylece cilt bariyeri de görevini yerine getiremiyor, cildi koruyamıyor ve protein üretimi yavaşlamaya başlıyor. Bu da cildin elastikiyetini kaybetmesine neden oluyor. Cildin bariyer tabakası bozulmaya başladığında cildin hassasiyeti de artıyor ve kırışıklıklar daha hızlı bir şekilde ortaya çıkmaya başlıyor.
  Ne kullanmalı?
  3 Helix –D yüz serumu içeriğindeki aktif maddeler sayesinde cilt katmanlarına hızla ve yeterli miktarda ulaşmasına yardımcı oluyor. Helix-D güçlü antioksidan etkisi, uzun süreli nemlendirici özelliği ve içerdiği özel peptidler ile cildi gençleştirmeyi amaçlıyor. Fiyatı, 212 TL.
  4 Lancome Rénergie Multi-Lift cildin 5 katmanı arasındaki protein ağlarını güçlendirmeyi amaçlayan Multi-Tension teknolojisiyle geliştirildi. Kırışıklıkların oluşmasını engellerken yeni oluşumları da hedefliyen ürünün fiyatı, 259 TL. Devamı diğer sayfada  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz