Diğer
  Ana SayfaGüzellikZamanı estetiksiz geri alın

  Zamanı estetiksiz geri alın

  -

  Yüz gerdirme, göz çevresi ameliyatları ya da kaş kaldırma artık geride kalmaya başladı. Günümüzde doktorlar en az müdahaleyle en iyi sonuçları almaya çalışıyor.

   

  Daha genç görünmek için bıçak altına yatılan günler eskide kaldı. Estetikte yeni moda, bıçak altına yatmadan ve çok para harcamadan güzelleşmek. Konunun uzmanları, artık neşteri bir tarafa bıraktıklarını, teknolojik aletler ve kısa sürede sonuç veren kozmetiklerle gençleşmenin çok daha kolay olduğunu belirtiyor. İşte geçmişin izlerini silmenin kolay ve modern yolları!

  Kırışıklıklara LPG

  - Advertisement -

  Bugüne kadar bölgesel fazlalıklar için kullanılan LPG’nin “Endermolift” isimli yöntemi, yaz aylarında yıpranan ve kuruyan ciltlerin gençleşmesine yardımcı oluyor. Yazın UV ışınlardan etkilenen ve sonbahar gelince bronz, kırışık ve nemsiz olan cilt, havaların giderek soğumasıyla içerdiği su miktarını yüksek oranda kaybediyor. Bu teknoloji güneşten, denizden, klorlu havuz sularından yıpranan cildinizin yenilenmesine, onarımına, sıkılaşmasına ve toparlanmasına yardımcı oluyor ve cildi kışa hazırlıyor.

   

  Kahve çekirdekli peeling

  Tropikal ülkelerde kahve meyvesini toplayan işçi kadınların, güneşe maruz kalan yüzlerinin yaşlandığı, ancak güneşe maruz kalan ellerinin pürüzsüz ve lekesiz kaldığı görüldü. Bunun üzerine yapılan bilimsel araştırmalar, kahve meyvesinin çekirdeğinin, cildin yaşlanma etkilerini geciktiren, çok güçlü bir
  anti-oksidan olduğunu gösterdi.

  Hasarlı, olgun ve lekeli ciltler olmak üzere üç ayrı cilt tipine üç farklı kür halinde uygulanan kahve çekirdeği meyvesi özlerini içeren anti-aging etkili peeling, cildi tamamen yenilerken elastikiyetini arttırmaya, çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Ayrıca cildin daha taze ve ferah, nemli ve canlı görünmesine destek veriyor. Yeni cilt hücrelerinin oluşumunu destekliyor. Cildin yoğunluğunun artmasına, birikmiş ölü hücre tabakasından arınmasına ve cildin nem tutma kapasitesinin artmasına da yardımcı oluyor.

  Nişantaşı-Sculpture’daki güzellik uzmanları, bir ay boyunca haftada bir kez 30’ar dakikalık seanslar halinde uygulanan kahve çekirdeği meyvesi özlü peeling ardından cildi canlandırmak için haftada iki defa 30’ar dakika LED ışığı uygulandığını belirtiyor. Bir ayda dört seans kahve çekirdeği meyvesi özlü peeling ve sekiz seans LED ışığı tedavisi ile eski derilerinizden arınarak yenilenmiş bir cilde sahip olabiliyorsunuz.

     CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz