Diğer
  Ana SayfaSağlıkZayıflatan makinalar

  Zayıflatan makinalar

  -

  zayiflatan-makinalarSıkı, pürüzsüz, incecik bir vücut… Son yıllarda büyük rağbet gören inceltme cihazları 2 ayda yaklaşık iki beden küçülmenizi sağlayacak kadar marifetli.

  STARVAK
  Lenf düğümlerini uyararak toksik maddeleri vücuttan dışarı atıyor. Vakum, masaj ve kan dolaşımının hızlandırılması esasına dayanıyor. Hamileler ciddi varis sorunu olanlar, cildinde enfeksiyon bulunanlar uygulamamalı. Selülit problemini çözmek ve bakımlı bir cilde kavuşmak için kullanılıyor. Program 35 dakikalık 15 seansta tamamlanıyor. 2 beden küçülme vaat ediyor. Fiyatı 1 milyar 250 milyon.

  LPG
  İnceltici, selülit giderici ve toparlayıcı olmak üzere 3 programı mevcut. Basınç yöntemiyle, lenf sistemini ve toplar damarları çalıştırıyor. Cilt altındaki yağ dokusunu parçalıyor, gevşemiş bağ dokusunu sıkılaştırıyor, ödemin vücuttan atılmasını sağlıyor. Üç ay önce ameliyat geçirmiş kişiler, kalp hastaları, kalp pili kullananlar, ciddi varis sorunu olanlar için sakıncalı. LPG selülit, gevşek kalça, göbek, kol problemlerine çözüm getiriyor. Liposuction sonrası ödem atılmasında, yüz, gıdı toparlanmasında faydalı.35 dakika 15 seans sonunda 2 bedene varan incelme kaydediliyor. Fiyat 500-900 Dolar arası.

  VACUSTYLER-SPM
  Birbirini destekleyen 7 cihazlık bir program paketi. İşleyiş şekli basınç ve çekim gücü esasına dayanıyor. Hamileler, yeni ameliyat olanlar, kalp ve varis sorunu olanlar için zararlı. Selülit ve varis problemine çözüm getiriyor. Toksinlerden arındırma, yağ çözme, sıkılaştırma olarak 3 temele dayanıyor.20-30 dakikalık seanslarda uygulanıyor. 3-7 cm incelme gözleniyor. Paket sonunda koruma programı var. Fiyatı 700 milyon ile 1.5 milyar lira arasında.

  SLIDE-STYLER
  Lenf ve damarlar üzerinde etki ederek kan dolaşımını hızlandırıyor. Lenf drenaj masajıyla ödem ve toksik maddelerin dışarı atılımı sağlanıyor. Hamilelerde, varis ve kalp problemleri olanlarda uygulanmıyor. Selalit tedavisi, uyluk, kalça, popo, karın, ve kol üstündeki yağ torbalarında, doğum sonrası ve alkol nedeniyle oluşan göbek sorununa çözüm getiriyor. 15 seanslık program sonucu 1-2 beden, 3-7 cm lik incelme görülüyor.Ücret 700 milyon- 1.5 milyar arası.

  - Advertisement -

  zayiflatan-makinalar1SPM-VACUPRESS
  Fiziksel prensibi vakum uygulaması. Emme pompa masajı, vücut şekillendirme cihazı olarak işlev görüyor. Cam başlıklarla, cilde sürülen jel üzerinde lenfatik drenaj masajı yapılıyor. Hücreleri aktive ediyor, dokunun derinliğindeki enerjiyi açığa çıkarıyor. Depolanmış yağları çözerek cildin sıkılaşıp pürüzsüzleşmesini sağlıyor. Omuz, ense kaslarının gevşetilmesinde, kırışıklıklarda sonuç alınıyor. Yüz ve dekolte bakımını destekliyor. İşlem süresi 10-30 dakika. 1-2 beden incelme sağlıyor. Fiyat 700 milyon-1.5 milyar lira arası.

  BODY STAR
  Kasları çalıştırarak, elektrolipoliz yoluyla yağ hücreleri içindeki trigliseritleri açığa çıkarıyor.Toksik maddelerin dışarı atılmasını sağlıyor. Depolanmış yağın enzimler tarafından parçalanmasına yardımcı oluyor. Polyshape programı içten dışa doku gerdirme işlemini kapsıyor. İşlem uygulanan alan oksijen, besleyici ve koruyucu maddelerle besleniyor.Doku yenileniyor. Göğs, karın ve kalçanın gerilmesi hedefleniyor. İşlem 10-45 dakika sürüyor. 1-2 beden küçülme sağlanıyor. 700 milyon-1.5 milyar arası ücreti var.

  SONO CARE
  Ultrasonun kozmetikteki kullanım aracı. Ses dalgalarıyla uygulanıyor. Cilt derinliğine mikromasaj yapılıyor.Selülit vegevşek cildin sebebi olan asit fazlalığı böylece gideriliyor. Basen sendromu da kullanım alanları arasında. 10-15 seansta 1-2 beden küçülme sağlıyor. Fiyatı 700 milyon ile 1.5 milyar arası.

  PROSLIM-24
  Hareketsizlik, sık kilo alıp verme, sporu bırakma, doğal yaşlanma sürecinde gevşeklik ve deformasyonu sıkılaştırıcı ve toparlayıcı bir uygulama. Kaslarda ortalama 4-5 km koşmuşçasına bir etki bırakıyor.10-15 seans yeterli oluyor. 2-3 beden incelme sağlanıyor. Ücret 606 milyon lira civarında.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....