Diğer
  Ana SayfaSağlıkZeytinyağı şenliği

  Zeytinyağı şenliği

  -

  kasim-2011-naturel-resim-21 Komili Erken Hasat Sızma
  Şişe tasarımıyla ödül alan “Komili Özel Ürünler” serisinde yer alan altı farklı tattan biri de “Erken Hasat Natürel Sızma”. Ayvalık bölgesi zeytinlerinden üretiliyor. Henüz olgunlaşmamış yeşil taneli zeytinlerin meyvemsi tat ve kokularının en yüksek olduğu dönemde dalından toplanıp sıkılmasıyla elde ediliyor. Bu nedenle aromatik değerleri bakımından yoğun bir ürün.

  2 Yudum Soğuk Sıkma Sızma
  Yıllardır ayçiçek yağı üretimiyle tanıdığımız marka artık zeytinyağları ile de karşımızda. Yudum Soğuk Sıkma Zeytinyağı, Ege bölgesi zeytinlerinden elde ediliyor. Zeytinlerin soğuk su ile preslenmesi yöntemiyle hiçbir işlemden geçirilmeden saf ve doğal olarak üretiliyor. Yüzde 0.8 asit oranına sahip olan yağ, 500 ml. cam ambalajında tüketiciye sunuluyor.

  3 Ravika Organik Taş Baskı Sızma
  Keskinoğlu Şirketler Grubu’nun markası olan Ravika zeytinyağları, Manisa Akhisar’ın Kayışlar Kasabası’na bağlı Ravika Köyü’nde, 1856 yılına ait tarihi makineler kullanılarak üretiliyor. Yine bu köyde özel olarak yetiştirilen zeytin ağaçlarından toplanan zeytinler, Drama Yağhanesi’nde soğuk sıkım yöntemiyle elde ediliyor. Çok çeşitli ürün gamına sahip olan markanın organik zeytinyağı, organik tarım esaslarına göre üretiliyor, siyah cam şişede tüketiciye sunuluyor.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz