Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji1-7 Ocak haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  1-7 Ocak haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  -

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 1-7 Ocak haftalık burç yorumları ve bunun burçlara ait enerjilerini, etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı.

  2024 yılı burç yorumları! Koç, Aslan, Akrep… Burçları bu yıl neler bekliyor?

  1-7 OCAK 2024 HAFTASI ASTROLOJİDE YAŞANACAKLAR

  Yeni yılın ilk haftasına yeni umutlarla merhaba diyoruz ve yeni haftaya ilk olarak başa olmadık işler açan, ikilem yaşayarak geçmişi sorgulamamıza sebep olan Merkür retrosunun son bulması ile başlıyoruz ve artık önümüzdeki haftadan itibaren rahat bir nefes alacağız. Merkür’ün durağan enerjide ve gölgesinde olduğumuz bu dönemde ikili ilişkiler ve parasal konularda kendimizi baskı altında hissetmeye devam edeceğiz. Haftanın ilk günlerinde Aşk hayatınızdan mali durumunuza, özgüveninize kadar yaşadığınız zorluklar, gecikmeler ve eleştirilerle dolu bir dönem içersinde olduğunuzu hissetmeniz son derece olası.

  Perşembe gününe kadar ilişkilerde yaşanan sevgi dengesizliği, ilişkinizde gerginlik yaratabilir. Eğer bir taraf çok fedakarlık yaptıysa, bu durum artık istismar edildiğiniz hissine sebep olabilir.

  Cuma gününe kadarki gökyüzü enerjisi, irade ve cesaret getiriyor. Bu güçlü enerji, dayanıklılık ve hedeflere odaklanma konusunda size yardımcı olabilir. Yoğun bir kararlılık ile, sırları açığa çıkarmak ve gizemleri çözmek isteyeceğiz.

  - Advertisement -

  Hafta sonuna doğru gergin bir ruh haline bürünebiliriz ve Merkür’ün de gölgeli enerjisi ile birlikte bazı gecikmeler gerginlik yaşamamıza sebep olabilir. Kazalar, yaralanmalar ve çalışmalara karşı dikkatli olunması gereken bir dönem olduğunu hatırlatmak isterim. Hepinize mutlu yıllar ve mutlu haftalar dilerim.

  16--22 Ekim haftalık burç

  2024 yılının en şanslı burçları: Gökyüzü onlara şans dağıtacak!

  1-7 OCAK 2024 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

  Yeni yılın ilk haftası, enerjinizi yükseltecek ve hedeflerinize odaklanmanıza yardımcı olacak. İş projelerinizde yeni bir başlangıç yapabilir ve liderlik becerilerinizi sergileyebilirsiniz. İletişimde açık olun.

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

  Maddi konularda yeni bir perspektife sahip olabileceğiniz bir hafta. Finansal hedeflerinizi belirleyin ve buna ulaşmak için adımlar atın. İlişkilerde dürüst ve açık iletişim önemli

  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  Yeni yılın ilk günlerinde kariyerinizle ilgili önemli adımlar atabilirsiniz. Yaratıcılığınızı iş projelerinde kullanma fırsatı bulabilir ve profesyonel hedeflerinizi belirleyebilirsiniz.

  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

  Öğrenmeye ve kişisel gelişime odaklanma zamanı. Yeni yıl, seyahat planları yapmak veya eğitim fırsatları değerlendirmek için uygun bir dönem. Aşk hayatınızda da heyecanlı gelişmeler olabilir.

  ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

  İkili ilişkilerde yeni bir döneme giriyorsunuz. Partnerinizle olan bağlarınızı güçlendirmek ve ilişkinizi daha derinleştirmek için çaba harcayabilirsiniz. Ortaklık konularında açık iletişim önemli.

  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

  Yeni yılın ilk haftası, iş hayatınıza odaklanma fırsatı sunuyor. Projelerinizi düzenleyebilir ve günlük rutinlerinizi optimize edebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeyi unutmayın.

  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

  Aşk hayatınızda yeni bir sayfa açma zamanı. Romantik ilişkilerde heyecanlı gelişmeler yaşanabilir. Sanatsal ve yaratıcı projelere yönelik ilginizi artırabilirsiniz.

  AKREP VE YÜKSELEN AKREP

  Ev ve aile konularında yeni başlangıçlar yapma fırsatınız var. Aile üyeleriyle ilişkilerinizi güçlendirebilir ve evle ilgili planlar yapabilirsiniz. İş hayatında da önemli adımlar atabilirsiniz.

  YAY VE YÜKSELEN YAY

  Yeni yılın ilk günlerinde iletişim becerilerinizle ön planda olabilirsiniz. Çevrenizle daha yakın ilişkiler kurabilir ve projelerinizi paylaşabilirsiniz. Kısa seyahatler de gündeminizde olabilir.

  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

  Maddi konularda yeni hedefler belirleme ve finansal durumunuzu iyileştirme fırsatı. Yeni yıl, tasarruf planları yapmak veya yatırım fırsatlarını değerlendirmek için uygun bir dönem.

  KOVA VE YÜKSELEN KOVA

  Yeni yılın ilk haftası, kişisel hedeflerinize odaklanma ve kendinizi ifade etme fırsatı sunuyor. Yaratıcılığınızı kullanarak projelerinizde öne çıkabilir ve dikkat çekebilirsiniz.

  BALIK VE YÜKSELEN BALIK

  Kariyer hedeflerinizi belirleme ve iş hayatınızda yeni bir döneme başlama zamanı. Profesyonel ilişkilerinizi güçlendirebilir ve kariyer planlarınızı gözden geçirebilirsiniz.  1 Yorum

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....