Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji12 Mayıs 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  12 Mayıs 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 12 Mayıs 2022 Perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 12 Mayıs 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (12 MAYIS 2022)

  Bugün ikili ilişkiler, yakın arkadaş ya da ortakla daha çok ilgilenebilirsiniz ama adalet mekanizmasında egonuz ön plana çıkabilir ve durumları abartabilirsiniz. Bunun yanında iletişimle ortak bir paydada karar verebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (12 MAYIS 2022)

  Bugün çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlar ve gündelik işlerle ilgilenebilirsiniz ama durumları çok abartabilir ve çok verici davranabilirsiniz. Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz özellikle bel bölgesi rahatsızlıklarınız nüksedebilir. Maddi kazançlarınıza etki edecek aslında önceden planlanmış ama yerine getirememiş konularla ilgili kararlar alabilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (12 MAYIS 2022)

  Bugün aşk, ilişkiler, hobi ya da çocuklarınızla ilgilenebilirsiniz ama bazı durumları abartabilir adalet arayışınızdan dolayı sorunlar yaşanabilir. Buna rağmen geçmişte kalan ama üzerinden geçilmemiş konularla ilgilenmek ve kararlar vermek için güzel bir gündesiniz.

  YENGEÇ BURCU (12 MAYIS 2022)

  Bugün aile ve evinizle ilgilenebilirsiniz ama bazı durumları çok büyütebilirsiniz. Bunun yanında yeni kararlar almak ama eskide yarıda kalmış durumlar üzerinde düşünmek için iyi bir gündesiniz.

  ASLAN BURCU (12 MAYIS 2022)

  Bugün yakın çevre, kardeşler, seyahatler, eğitim, sosyal medya gibi konularla ilgilenebilirsiniz ama bazı durumları ve duygularınızı abartabilir çok verici bir durumda olabilirsiniz. Bunun yanında sosyal çevrenizle beraber ortak bir karar almak, eskide kalmış ama üzerinde konuşulmamış konular üzerinde düşünmek için güzel bir gündesiniz. Ayrıca geçmişte olan ama görüşmediğiniz insanlarla iletişim kurabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (12 MAYIS 2022)

  Bugün maddi kaynaklarda gelir-gider dengesini korumanız gerekiyor yoksa çok harcama yapıp para kaybı yaşayabilirsiniz. Ayrıca kariyer ve iş hayatınızda geçmişte konuşulmamış ama konuşulması gereken bazı durumlarda karar almak ve fikrinizi dile getirmek için iyi bir gündesiniz belki maddi kaynaklarınızda artış bile meydana gelebilir.

  TERAZİ BURCU (12 MAYIS 2022)

  Bugün kendinizi iyi hissediyorsunuz ve güzelleşmek, kişisel bakım yaptırmak için iyi bir gündesiniz. İlişki ve ortaklıkta ise bazı durumları abartabilir, abartılı isteklerinizden dolayı sorunlar artabilir. Yurt dışı, eğitim, seyahatlerle ilgili ise yarım kalmış durumları düzeltmek için iyi bir gündesiniz. Ayrıca eski sevgili, arkadaşlar tekrar iletişime geçebilir.

  AKREP BURCU (12 MAYIS 2022)

  Bugün içe çekilmek isteyebilirsiniz, duygusal olarak kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Ayrıca gizli kadın düşmanlarla bugün özellikle de çalışma hayatınızda problemler yaşanabilir. Maddi kaynaklarla ilgili ise doğru kararlar alabilirsiniz ama daha önceden planlanmış durumlarla ilgili kararlar almalısınız.

  YAY BURCU (12 MAYIS 2022)

  Bugün sosyal çevre, arkadaşlarınızla ilgilenebilirsiniz. Ayrıca geçmişten gelen konular, defterler açılabilir. Ex aşklar tekrar karşınıza çıkabilir ama iletişimde sorun yaşamayacaksınız. Sorunları oturup konuşmak ve anlaşmak için doğru bir gündesiniz. Fazla adalet arayışına girerseniz ya da fala verici olup kibir yaparsanız şanslarınızı değerlendirmekte zorlanabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (12 MAYIS 2022)

  Bugün kariyer ve iş hayatınıza yönelebilirsiniz ve eskide kalmış projeleri tekrar konuşmak, yarım kalmış işlerinizi tamamlamak için karar alabilirsiniz. Bunun dışında aile içinde bazı durumlar büyütülebilir ve sorunlar yaşanabilir.

  KOVA BURCU (12 MAYIS 2022)

  Bugün yurt dışı, eğitim, seyahatler, yabancı kültür ve insanlarla daha çok iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca hukuk konusunda bugün iletişim sorunları ve anlaşmazlık yaşanabilir. Aşk konusunda ise exler karşınıza çıkabilir ve iletişime geçebilirsiniz.

  BALIK BURCU (12 MAYIS 2022)

  Bugün harcama ve ödemelerinize dikkat etmelisiniz. Vergi, kredi, nafaka, miras gibi konularda sorunlar yaşanabilir ve ödemeleriniz artabilir. Aileden ise destek görebilirsiniz ve aile içinde geçmiş konularda anlaşmaz, uzlaşma sağlanabilir. Ev almak gibi bir planınız varsa bunu Merkür Retro sonrasına bırakmanızı tavsiye ediyorum.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz