Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji13 Mart Balık burcunda Mistik Yeni Ay! Hangi burçları etkileyecek?

  13 Mart Balık burcunda Mistik Yeni Ay! Hangi burçları etkileyecek?

  -

  13 Martta Balık burcunun 22 derecesinde gerçekleşecek olan Mistik Balık Yeni Ay’ı yurtdışı ilişkileri, yüksek öğrenim, hukuk ve din sistemiyle ilgili olacak! Peki, Balık burcunda yeni ay etkileri ne olacak? Mistik Balık Yeni Ay’ı burçları nasıl etkileyecek? Karma Astrolog Elif Bozkurter yorumluyor…

  BALIK BURCUNDA MİSTİK BALIK YENİ AYI ETKİLERİ

  Ay Düğümlerini karelediğinden 2021 yılının genel olarak konularının Ay Düğümlerinin de İkizler & Yay aksında olması nedeniyle hukuk, din, adalet, üniversiteler, medya, ticaret, ulaşım konularında sancılı olaylar yaşanabileceği, bu konularda yeni bir döneme geçileceği bazen de fanatizm varan fikirlerle sorunlar yaşanabileceğini gösteriyor. Ülkemizin ise 10.evinde gerçekleşecek olan Yeni Ay, ülkemizin kendi burcu olan Akrep burcuna ve yükselen burcu olan Yengeç burcuna olumlu açılar yaptığından dolayı bu Yeni Ay itibariyle daha güçlenebileceğimiz bir döneme gireceğimizi ama halen gizli düşmanlarla uğraşacağımızı, özellikle yer altı kaynaklarımızla ilgili yeni gelişmeler olurken bazı dünya ülkeleri tarafından düşmanlık görebileceğimiz ön görüşündeyim..

  COVİD-19 VAKA SAYILARINDA ARTIŞ OLABİLİR!

  Ayrıca bir çok gezegenin özellikle Neptün’ün düğümlere zorlayıcı açıları hava muhalefetleri, ciddi yağış, sel, denizlerde oluşabilecek sorunlar olmasına sebebiyet verebilir. Aynı zamanda zehirlenmeye açık bir süreç ve gene Yeni Ay itibariyle Covid-19 vaka sayılarında korkunç bir artış gözlemlenebilir dikkatli olun!

  mistik balık yeni ay'ıŞANSLI BURÇLAR YENGEÇ VE AKREPLER

  Bireysel olarak Venüs kavuşumlu Yeni Ay da bazı Balık, İkizler, Başak burçları aşk ve paradan yana şanslı bir döneme geçerken bazıları zorlanabilirler. Ancak Yengeç ve Akrepler Yeni Ay’ın şanslıları olacaktır!

  Diğer burçlar ise daha stabil ama başka bir paylaşımda onları da yazacağım merak etmeyin!

  - Advertisement -

  MİSTİK BALIK YENİ AYI VE RİTÜEL

  Balık Yeni Ay’ı Venüs’ün ve Neptün’ün de Balık burcunda olmasından dolayı bolluk&bereket ve aşk için ritüel yapmakta en güçlü yeni aylardan biridir. Dileyenler Ay Taşı ve Pembe Kuvarslarını hazırlasınlar. Şimdiden söylüyorum şart değildir ancak ritüeli güçlendirecektir bilginiz olsun!

  Yeni Ay yeni başlangıçlar demektir özellikle Balık gibi spritüel bir burçta olması Yeni Ay ve Hilal fazında dua, dilek, ritüel ve meditasyon çalışmaları için uygun bir süredir. Üstelik 12 Mart Cuma akşamı İlahi Yıldız Fomalhaut ile Ay Kavuşumu da var bu zamanı kaçırmayın!

  En yüksek hayrınıza olsun…

  BALIK YENİ AYI VE BURÇLARA ETKİLERİ

  KOÇ BURCU

  Yeni ay da meditasyon yapabilirsiniz. Bilinç altınızda olan korkular bitiyor ve yeni başlangıçlar yapma zamanı. Gizli kalan olaylar açığa çıkabilir.

  BOĞA BURCU

  Yeni ay; Sosyal ve arkadaşlık çevrenizde değişim yenilik var. Başlatılan yeni projeler ile birlikte para kazanma zamanı

  İKİZLER BURCU

  Yeni ay; Kariyerde yeni dönem Terfi iş değiştirmek veya zam beklentiniz var ise güzel etkiler. Toplumsal statünüzde değişim söz konusu

  YENGEÇ BURCU

  Yeni ay; yurtdışı bağlantılı işler ticaret ve belki eğitim hayatının yeniden başlaması olabilir.

  ASLAN BURCU

  Yeni ay da ortaklı işlerde ve başkalarının kazanımları konusunda birtakım durumlar olabilir. Gizemli konular önünüze gelebilir.

  BAŞAK BURCU

  Yeni ay; aşk ilişkiler konusunda başlangıçlar yapabilirsiniz.mevcut ilişkinizi gözden geçirin. Güzel bir dönem değerlendirin.

  TERAZİ BURCU

  Yeni ay itibariyle sağlığınıza gereken özeni gösterin. Birlikte çalışma yaptığınız kişiler ve rutin işlerinizde değişimler olabilir.

  AKREP BURCU

  Yeni ay ile çocuklarınız ve onların durumları konusunda gündemler var. Hobilerinize ve aşka da zaman ayırmalısınız.

  YAY BURCU

  Yeni ay; aile, kökler belki yer değişimi yapabilirsiniz. Yeni başlangıçlar size iyi gelecek.Kariyerinizde yeni bir iş ve değişim olabilir.

  OĞLAK BURCU

  Yeni ay; kısa bir seyahat yapabilirsiniz yakın akrabalar ile ilgili durumlar söz konusu olabileceği gibi aracınız ile ilgili ihmal ettiğiniz bir durum var ise harekete geçin ve trafikte dikkatli olun.

  KOVA BURCU

  Yeni ay da para maddi durumunuz ve geleceğe dair planlarınızı hayata geçirme zamanı. Başlatmak istediğiniz ne var ise harekete geçin.

  BALIK BURCU

  Yeni ay sizin için harika bir dönem Venüs ve güneşte sizin burcunuzda parlayacağınız kendinizi iyi hissedeceğiniz ve ön planda olacağınız güzel bir zaman dilimi değerlendirin…

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz