Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji15-16-17 Nisan'daki gökyüzü gerginliği bizi nasıl etkileyecek?

  15-16-17 Nisan’daki gökyüzü gerginliği bizi nasıl etkileyecek?

  -

  15/16/17 Nisan tarihlerinde Güneş’in Plüton ve Jüpiter’le karesi var… Yani Oğlak ve Koç sert açısı; Koçun aceleci tecrübesiz, egosal ve fevri tavrıyla Oğlağın sert, disipline ve katı tavrı çakışacak bu çatışmayla dönüşüm başlayacak ve Jüpiter’in etkisiyle büyüyecek.

  Bu sert etkiler siyasileri, iş adamlarını, devleti etkisi altına alacak. Siyasiler veya iş adamlarının yaşadığı ekonomik sorunları veya sağlık problemlerini duyabiliriz.

  DEPREM VE PATLAMA GİBİ AFETLER OLABİLİR

  Aynı zamanda Mars ve Satürn’ün Uranüsle kare açı yapması, Çarşamba günü Ay’ın da Kova Burcuna geçerek duygulara baskı yapması toplumda panik atak ve anksiyete sorunlarını tetikleyebilir.

  Daha önce de ön gördüğüm gibi deprem, patlama, yangın gibi afetler yaşanacağını işaret ediyor.

  İYİ HABERLER 23 NİSAN’DAN SONRA GELECEK

  Ancak iyi haber 23 Nisan Salı günü gerçekleşecek olan Boğa Yeni Ay ile etkiler biraz daha azalacak ve Mayıs ortası itibariyle çok daha rahatlamış olacağız.

  - Advertisement -

  Bu hafta biraz zor etkiler altındayız herkesin meditasyon yapıp dua etmesini öneriyorum. Sizlere bunları yazmaktan dolayı bende üzgünüm ama maalesef 2020 hep söylediğim gibi biraz zor bir yıl. Ocağın başında “Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” Satürn & Plüto Kavuşumu yazımda bazıları bizleri felaket tellalı olarak adlandırdı ama maalesef içinde bulunduğumuz durum budur.

  Benim her şeye rağmen biraz daha tedbir ve sabırla bugünlerin geçeceğine inancım tamdır. Sizlerde lütfen moralinizi yüksek tutun ve inanın unutmayın ki inanarak istediğimiz her şey bize gelecektir.

  Herkesin ve bütünün en yüksek hayrına olmasını dilerim..  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz