Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji18 Ağustos günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  18 Ağustos günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 18 Ağustos günlük burç yorumlarında bugün neler var? 18 Ağustos günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 18 Ağustos astroloji günlüğü:

  18 Ağustos günlük burç

  18 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 18 Ağustos günlük burç ve cuma gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  - Advertisement -

  KOÇ BURCU (18 AĞUSTOS 2023)

  Aşk hayatınızda çaba göstermeniz gereken durumlar karşısında, biraz zorluk çekebilirsiniz. Fedakarlık yapma konusunda biraz çekimser olmanız partnerinizin olumsuz düşüncelere sahip olmasına neden olabilir.

  BOĞA BURCU (18 AĞUSTOS 2023)

  Partnerinizle yaşadığınız çatışmalar, ani gerilmelere neden olabilir. Uzun zamandır yaşadığınız tartışma ve gerginlikler, ilişkiniz hakkında düşünmeniz gereken konuları gün yüzüne çıkarabilir, bilmeniz gereken bazı gerçekleri de öğrenmenize neden olabilir.

  İKİZLER BURCU (18 AĞUSTOS 2023)

  Maddi konularda yaptığınız yatırımların karşılığını almak için, biraz daha beklemeniz gerekebilir. Karamsarlıktan uzak durmalı, olumsuz enerjilerden kendinizi uzaklaştırarak, verdiğiniz emeklerin karşılığını almak için beklemeniz gerekebilir.

  YENGEÇ BURCU (18 AĞUSTOS 2023)

  Aşk hayatınızda yaşayacağınız güzel duygular, hissettiğiniz fakat emin olmadığınız negatif duygularınızı pozitife çevirebilir. Partneriniz söyleyeceği iltifatlar, ruhunuzu okşayarak, pozitif duygular yaşamanıza neden olabilir.

  ASLAN BURCU (18 TEMMUZ 2023)

  Dostlarınızla yapacağınız tatil, bazı düşüncelerden sizi arındırabilir. Negatif enerjilerden uzaklaşarak, olumlu duygu ve düşüncelere girebilirsiniz. Sosyalleşmenizin ve tatilinizin doyasıya tadını çıkartacağınız bir gün geçirebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (18 AĞUSTOS 2023)

  Hanenizde yapacağınız tamirat işlerinizi bitirebilir, kendinize yeni, güzel konfor alanları oluşturabilirsiniz. Yaptığınız bu değişiklikleri aile fertleriniz tarafından takdir edilerek, sevinmenize neden olabilir.

  TERAZİ BURCU (18 AĞUSTOS 2023)

  Geçirdiğiniz zorlu ve depresyonlu zamanları geride bırakmak için oldukça mücadeleci davranabilirsiniz. Kendinizi zorlayıcı ağır enerjilerde hissedebilir, duygusal zorluklar yaşayabilirsiniz. Bu enerjilerden dolayı kendinizi manevi olarak yorgun hissedebilirsiniz.

  AKREP BURCU (18 AĞUSTOS 2023)

  Zamanında yapmadığınız birikimlerden dolayı pişmanlık duyabilirsiniz. Yapmanız gereken atılımları, birikimleri zamanında yapmalı maddi olarak, mantıklı kararlar almanız gereken zamanlardan geçebilirsiniz.

  YAY BURCU (18 AĞUSTOS 2023)

  Geçmişte yaşadığınız olumsuz, sizi yoran enerjileri artık geride bırakabilirsiniz. Kendinize yeni başlangıçlar yapabilmeniz için, geçmişi geride bırakarak, duygularınızla değil, mantığınızla hareket etmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (18 AĞUSTOS 2023)

  Geçmişinizde özlemini duyduğunuz partnerinize karşı, yoğun özlem duygusu içine girebilirsiniz. Aklınızdaki kişi ile iletişime geçmek isteseniz de, bunun mantıksız olduğunu düşünerek, kendini geri çekebilirsiniz.

  KOVA BURCU (18 AĞUSTOS 2023)

  Yapacağınız seyahatler gündeminizi oluşturabilir, yapacağınız bu seyahatlerde yepyeni enerjilerde olabilir, kendinizi yenileyebilir, pozitif düşüncelerde olabilirsiniz. Yapacağınız bu gezi ve seyahat bazı farkındalıkları kazanmanıza da yardımcı olabilir.

  BALIK BURCU (18 AĞUSTOS 2023)

  Dostlarınıza karşı duyduğunuz şüpheli yaklaşımlar, aranızdaki enerjileri bozmanıza neden olabilir. Kuşku, endişe ve depresif düşüncelerden uzak durmalı, çevrenizdeki kişileri kırmamaya özen göstermelisiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz