2 Mayıs 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

0

Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 2 Mayıs 2022 Pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 2 Mayıs 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

KOÇ BURCU (2 MAYIS 2022) *

Haftaya maddi kaynaklar, para konularıyla ilgilenerek başlayabilirsiniz ve harcamalarınız gerçekleşebilir. Otoriteyle sorunlar gerçekleşebilir. Öğleden sonra yakın çevre, kardeşlerle iletişiminiz artabilir. Yeni bir sözleşmeye imza atabilirsiniz.

BOĞA BURCU (2 MAYIS 2022) *

Haftaya ani gelişmelerle ve kendinizi ortaya koyarak başlıyorsunuz. Sosyal çevrenizden yardım ve destek görürken, kariyer hayatınızda otoriteyle anlaşmazlıklar yaşanabilir. Öğleden sonra maddi kaynaklarla ilgili yeni karalar alabilirsiniz.

İKİZLER BURCU (2 MAYIS 2022) *

Haftaya duygusal olarak kendinizi yalnız hissederek başlayabilirsiniz ve duygusal olarak kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz. Bir seyahat yapacaksanız engellerle karşılaşabilirsiniz. Öğleden sonra kendinizi daha hissedebilir, iletişim yönünüz daha çok ön plana çıkabilir.

YENGEÇ BURCU (2 MAYIS 2022) *

Haftaya sosyal çevrenizle, arkadaş ya da topluluklarla ilgilenerek başlayabilirsiniz ve maddi olarak harcamalar gerçekleştirebilirsiniz. Bir taraftan ise yurt dışı, eğitim, seyahatler, hukukla ilgili ise destekleneceksiniz. Öğleden sonra içe çekilebilirsiniz ve içsel olarak kendinizi daha huzursuz hissedebilirsiniz. Ruhsal çalışmalar yapmak, kendinize zaman ayırmak için bu zaman dilimini kullanabilirsiniz.

ASLAN BURCU (2 MAYIS 2022) *

Haftaya kariyer ve iş hayatınızla ilgilenerek başlayabilirsiniz ve bazı otorite figürleriyle anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Ama bir yandan da maddi olarak korunduğunuz ve yatırım yapabileceğiniz fırsatlarınız da var. Öğleden sonra sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla iletişim içinde olabilirsiniz.

BAŞAK BURCU (2 MAYIS 2022) *

Haftaya eğitim, uzak mesafe seyahatler, hukuk, uzak akrabalarla ilgilenerek başlayabilirsiniz ve bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Ortak ya da partnerden ise şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Öğleden sonra kariyer ve iş hayatınıza odaklanabilir, iletişim kurabilir ve yazışmalarınız artabilir.

TERAZİ BURCU (2 MAYIS 2022) *

Haftaya maddi kaynaklar, para gibi konularla ilgilenebilir ve bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Çalışma hayatınızdan ise aslında destekleniyorsunuz ve maddi kaynaklarınıza da yansıyacak iyi gelişmeler yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra; seyahat, eğitim, uzak akrabalar, yurt dışı, hukuk konularıyla ilgilenebilir ve konularda yeni kararlar alabilirsiniz.

AKREP BURCU (2 MAYIS 2022) *

Haftaya partner ya da ortakla ilgilenerek başlayabilirsiniz ve aile ya da ev ile ilgili bazı sorunlar yaşanabilir. Aşk ve çocuklardan yana ise şans sizinle olacak. Öğleden sonra; para, maddi kaynaklar, harcama ve borçlarla ilgilenebilir yeni sözleşme imzalayabilirsiniz.

YAY BURCU (2 MAYIS 2022) *

Haftaya çalışma hayatı, sağlık ya da yanınızda çalışanlarla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Bazı iletişim sorunları yaşanabilir ama aile ve ev ile ilgili ise şans yakalayabilirsiniz. Öğleden sonra partner ya da ortakla iletişime geçebilir ve beraber yeni kararlar alabilirsiniz.

OĞLAK BURCU (2 MAYIS 2022) *

Haftaya aşk, çocuk ya da hobinizle ilgilenerek başlayabilirsiniz. Harcamalara ise dikkat etmelisiniz. Yakın çevre, kardeş, medya, eğitim alanından ise şanslarınız var. Öğleden sonra çok çalışabilir, yazışmalarınız ve iletişiminiz artabilir. Gündelik işlerle daha çok ilgilenebilirsiniz.

KOVA BURCU (2 MAYIS 2022) *

Haftaya aile ve ev konularıyla ilgilenerek başlayabilirsiniz ve bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz ama maddi açıdan ise şanslarınız var. Öğleden sonra hobi, çocuk, aşk konularıyla ilgilenebilirsiniz ve yeni kararlar alabilirsiniz.

BALIK BURCU (2 MAYIS 2022) *

Haftaya yakın çevre, kısa seyahatler, kardeşlerle ilgilenerek başlayabilirsiniz ve iletişiminiz artabilir. Otorite figürleriyle iletişim sorunları yaşanabilir. Bir taraftan da size iyi gelecek şanslar da gerçekleşebilir. Öğleden sonra ise daha çok aile ve evinizle ilgilenebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here