Diğer
  Ana SayfaSağlık2019'un en popüler 10 diyeti

  2019’un en popüler 10 diyeti

  -

  2019 yılında formda kalmak için ya da kilo vermek için birçok diyet listesi tercih ettik. Tabiki yüzlerce diyet reçetesi arasından elenenler oldu. Biz de bu elenenler arasından Türkiye’den ve dünyadan ünlü uzmanların hazırladığı 10 farklı diyeti sizin için bir araya getirdik.

  Sizin için uygun olan beslenme düzenini uygulayarak, daha fit ve hafif hissedebilirsiniz. Ama sadece diyet yapmak yetmez! Spordan da vazgeçmeyin. Unutmayın, doğru beslenme ve egzersiz yapma hem fit bir vücudun hem de sağlıklı yaşamın en önemli anahtarı…

  7 GÜNLÜK BAHAR DİYETİ

  Dr. Ayça Kaya, 7 günde kilo vermenin 10 püf noktasını bahar diyetiyle anlattı.

  DR. MIKE MORENO’NUN 17 GÜN DİYETİ

  Aç kalmadan, 5 kilo kaybettirebilen 17 gün diyeti; karbonhidratlardan uzak durarak, fazlalıklardan kurtulmayı vadediyor.

  - Advertisement -

  DİYETİSYEN BANU KAZANÇ: YAZA HAZIRLIK DİYETİ

  7 GÜNDE KİLO VERDİREN GM DİYETİ

  Bir hafta içinde kilo kaybını başlatmayı amaçlayan GM (General Motors) diyeti, her gün farklı yiyecek gruplarını bünyesinde barındırarak hızlı yağ yakımı gerçekleştiriyor.

  8 SAAT DİYETİ

  Metabolizmayı zorlamadan; sekiz saat yemek yeme, 16 saat de vücudu dinlendirme sistemi üzerine kurulu bu diyet, bir açından akşam orucunu andırıyor. 16 saatin büyük bir kısmı zaten uykuda olacağınız için uygulaması kişiyi çok da zorlamayabiliyor. 8 saat diyeti, yenilenme hormonlarını devreye sokuyor.

  DYT. BERRİN YİĞİT: 1 HAFTADA METABOLİZMA HIZLANDIRICI DİYET

  Kilo vermek, formda kalmak istiyorsunuz ve bunun için belki de çok fazla yöntem denediniz ama kesin bir çözüm alamadınız. Bu diyeti, metabolizmanızla barış imzalamanız için hazırladık.

  UMAY VİLLA: 5 GÜNLÜK DETOKS

  KARIN DÜZLEŞTİREN JENNY CRAIG DİYETİ

  Amerikalı ünlü diyetisyen Jenny Craig tarafından düzenlenen bu diyet, aslında ilk olarak hamileliğinden sonra 32 kg vermeyi başaran Mariah Carey ile adını duyurdu.

  DR. BARRY SEARS: ZONE DİYETİ

  Yaklaşık 30 yıl önce vücutta meydana gelen ödem ve şişkinliği gidermek amacıyla geliştirilen Zone diyeti, aynı zamanda aç kalmadan kilo kaybetmeyi de hedefliyor.

  HIZLI METABOLİZMA DİYETİ

  Yedikçe kilo kaybettiren, kaybettirdikçe metabolizma hızlandıran bu diyet, kalori ve yağ sayımına karşı bir duruş sergiliyor.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz