Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji24 Mart günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  24 Mart günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  -

  Astroloji adeta hayatımızın her yerinde… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 24 Mart 2024 günlük burç yorumlarında bugün neler var? Günlük burç yorumları bugün için neler söylüyor? 24 Mart 2024 pazar gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté, sizler için kaleme aldı. İşte 24 Mart 2024 günlük burç yorumları…

  24 Mart 2024 günlük burç

  24 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 24 Mart 2024 pazar gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini FormSante, okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (24 MART 2024)

  Sevgili Koç; yurt dışı, eğitim, seyahat konularında bugün sosyal çevrenizdeki özellikle otorite figürlerinden destelenebilirsiniz. Ama duygusal olarak aldatılma ve kandırılmaya açıksınız.

  BOĞA BURCU (24 MART 2024)

  Sevgili Boğa; maddi kaynaklarınız, harcamalarınızla ilgili otorite figürlerinden destek görebilirsiniz fakat sosyal çevrenizdeki insanlar tarafından kandırılabilirsiniz. Ayrıca para kayıplarına dikkat etmelisiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (24 MART 2024)

  Sevgili İkizler; ilişki, evlilik ya da ortaklığınızla ilgilenebilirsiniz ve yurt dışı seyahat-eğitim-hukuk konularında kalıcı uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Kariyer hayatınızda ise hayal kırıklıkları ve yanılsamalar yaşanabilir.

  YENGEÇ BURCU (24 MART 2024)

  Sevgili Yengeç; çalışma hayatınızla ilgili maddi kaynaklarınızı olumlu gelişmeler ve kararlar alınabilir fakat sağlığınıza dikkat etmelisiniz, zehirlenme yaşayabilirsiniz. Seyahatlerde ise hırsızlık ya da eşyaların kaybolması yaşanabilir.

  ASLAN BURCU (24 MART 2024)

  Sevgili Aslan; aşk, flört, çocuk ya da hobinizle ilgilendiğiniz bir gündesiniz ama para kayıplarına dikkat etmelisiniz. Kimseye bugün borç vermemeye çalışın.

  BAŞAK BURCU (24 MART 2024)

  Sevgili Başak; aile ve evinizle ilgilendiğiniz bir gündesiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir. Ama ortak ya da partner bugün size hayal kırıklığı yaşatabilir.

  TERAZİ BURCU (24 MART 2024)

  Sevgili Terazi; eğitim, yakın çevre, kardeşlerle ilgilendiğiniz bir gündesiniz. Sağlığınıza ise bugün dikkat etmelisiniz. Zehirlenme gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

  AKREP BURCU (24 MART 2024)

  Sevgili Akrep; maddi kaynaklarınızla ilgili çalışma hayatınızdan kaynaklı güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz ama aşk, flört, çocuk ya da hobi yüzünden para kayıpları yaşayabilirsiniz. Dolandırılmaya ise bugün açıksınız, dikkat etmelisiniz.

  YAY BURCU (24 MART 2024)

  Sevgili Yay; kendinizi ortaya koyduğunuz ve rahatlıkla ifade ettiğiniz bir gündesiniz, yakın çevrenizden destek görebilirsiniz ayrıca yeni bir sözleşme imzalarsanız bu kalıç ve uzun vadeli olacaktır. Eğitime başlamak için ise uygun bir zamandasınız.

  OĞLAK BURCU (24 MART 2024)

  Sevgili Oğlak; maddi kaynaklarınızla ilgili kalıcı ve uzun vadeli kararlar alabilir, yatırım yapabilirsiniz. Yakın çevre, kardeşler ise bugün size hayal kırıklığı yaşatabilirler. Ayrıca zehirlenmeye dikkat edin ve iletişimde kandırılmaya açıksınız.

  KOVA BURCU (24 MART 2024)

  Sevgili Kova; arkadaş çevreniz, topluluk ya da derneklerde kendinizi ortaya koyabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili ise harcamalarınıza dikkat etmelisiniz, kandırılma ve dolandırılmaya açıksınız.

  BALIK BURCU (24 MART 2024)

  Sevgili Balık; kariyer ve iş hayatınıza odaklanabilirsiniz ve otoriteden destek görebilirsiniz. Ama karar vermek için bugün pek uygun değil, gözden kaçırdığınız ve fark edemediğiniz durumlar içinde kalabilirsiniz yani kandırılabilirsiniz. Sağlığınıza özellikle dikkat etmelisiniz. Zehirlenebilirsiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz