26 Haziran 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

0

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 26 Haziran 2022 Pazar gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte 26 Haziran 2022 günlük burç yorumları…

26 Haziran iletişim konularımızın hız kazanacağı bir gün olacak. Sabah saatlerinde özellikle partnerimizle görüşmek ve konuşmak isteyeceğiz. Bir süredir sekteye uğramış olan ilişkileri yapılandırmak ve canlandırmak için de son derece elverişli bir zaman dilimi olacak. Ancak burada sistem bazı şeylerin son derece şeffaf ve açıklıkla konuşulması gerektiğini vurguluyor benden söylemesi.

KOÇ BURCU (26 HAZİRAN 2022) *

Bugün kuzen veya kardeşiniz aracılığı ile tanışacağınız bir kişi ile yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Aynı zamanda çevrenizdeki kişilerle ilişkileriniz iyileştirme ve yapılandırmak adına oldukça güzel bir gün. Değerlendirmenizi öneririm.

BOĞA BURCU (26 HAZİRAN 2022) *

Bugün özellikle para konuları sizler için ön planda olabilir. Çeşitli yatırım fırsatlarını değerlendirebileceğiniz güzel bir gündesiniz.  Aynı iş yerinde beraber çalıştığınız bir kişi ile yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU (26 HAZİRAN 2022) *

Bugün adeta parlayacağınız, hayatınızın kontrolünü elinize alarak net ve kararlı bir şekilde atılım yapma gücünü kendinizde hissedeceğiniz bir gün olacak. Bugünü partneriniz ile geçirmek ya da yakın bir arkadaşlarınızla dertleşmek isteyebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU (26 HAZİRAN 2022) *

Bugün küstüm oynamıyorum enerjisinde olmak isteyebileceğiniz bir gün olabilir. Kabuğunuza çekilmek isteyeceğiniz gibi ilişki konularına dair kaygı ve endişe taşıyacağınız bir gün sizleri bekliyor olacak. Aldığınız duyumlara çok da itibar etmemenizi öneririm.

ASLAN BURCU (26 HAZİRAN 2022) *

Bugün arkadaşlarınızla vakit geçirmek isteyebileceğiniz gibi bazı arkadaşlıkların ise aşka dönüşebileceği bir gün sizleri bekliyor olacaktır. Bazı okurlarım arkadaşlarının tanıştıracakları kişilerle keyifli vakit geçirebilir ve yeni bir aşk fırsatı doğabilir.

BAŞAK BURCU (26 HAZİRAN 2022) *

Bugün maddi konular ile uğraşacaksınız. İş arkadaşlarınız ile dertleşebilir patronunuz ya da idareciniz ile ilgili sorunlarınızı paylaşabilirsiniz. Ancak dikkatli olun ve kendi kendinizi maniple edip doldurmayın. Fevri hareketlerden kaçının.

TERAZİ BURCU (26 HAZİRAN 2022) *

Bugün sevdiceğinizle seyahat planları yaparken bulabilirsiniz kendinizi. Bazı ilişkisi olmayan okurlarım ise yurt dışı bağlantılı bir kişi ile yepyeni ilişki fırsatları yakalayabilecekleri bir gündeler.

AKREP BURCU (25 HAZİRAN 2022) *

Bugün finansal konularda yeni fikirler geliştirebileceğiniz bir gün sizleri bekliyor. Ancak ummadığınız masraflar sebebi ile bazı görüşmeler yapabilir bir akrabanızdan borç isteyebilirsiniz.

YAY BURCU (26 HAZİRAN 2022) *

Bugün eşinizle keyifli vakit geçireceğiniz bir zaman dilimi sizleri bekliyor olacak. Dışarıda vakit geçirebileceğiniz gibi kendinizi partnerinizle yurt dışı konularında plan yaparken de bulabilirsiniz. Bazı okurlarım ise işleri için ortaklıkla ilgili bazı kararlar alabilir.

OĞLAK BURCU (26 HAZİRAN 2022) *

Bugün ufak tefek sağlık konuları sebebi ile doktor kontrolleri gündem oluşturabilir. Bazı okurlarım bir evcil hayvan sahiplenmek isteyebilirler. En önemlisi ise birçok Oğlak burcu bugün evlerinin düzeniyle ilgili yeni kararlar alabilir.

KOVA BURCU (26 HAZİRAN 2022) *

Bugün aşk konuları gündem oluşturacağından partnerinizle vakit geçirmek isteyeceksiniz. Bir süredir partneriniz ya da eşiniz ile sümen altı ettiğiniz ve yapmayı ötelediğiniz konuşmaları yaparken de bulabilirsiniz kendinizi.

BALIK BURCU (25 HAZİRAN 2022) *

Bugün aile ve ev konularında bazı kararların alınacağı bir gün sizleri bekliyor olacak. Aile büyükleri ile fikir alışverişi yaparken gerginlik çıkabilir dikkatli olmakta fayda var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here