Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji27 Nisan Akrep burcunda dolunay ve etkileri! Burçlar nasıl etkilenecek?

  27 Nisan Akrep burcunda dolunay ve etkileri! Burçlar nasıl etkilenecek?

  -

  27 Nisan sabah 06:31’de Akrep burcunun 7 derecesinde Dolunay gerçekleşecek!
  2021’in ilk çeyreğinin en güçlü göksel olaylarından birisi diyebilirim. Her zaman göremeyeceğimiz bir çok kavuşum var gökyüzünde. Bu sebepten sert etkileri olacaktır! Peki, 27 Nisan akrep burcunda dolunay etkileri ne olacak? Hangi burçlar dolunaydan etkilenecek? Karma ve Spritüel Astrolog Elif Bozkurter yorumluyor…

  27 NİSAN AKREP BURCUNDA DOLUNAY VE ETKİLERİ

  Gökyüzünde hiç ateş elementi olmadığı gibi Güneş&Uranüs&Venüs ve Merkür Boğa burcunda olacaklar! Toprak elementi ise çok yüksek. Bireysel olarak herkesin dediğim dedik, inatçı, geleneksel ve esnek olmadığı bir ruh haline bürünebileceğimiz bir Dolunay!
  Kişisel olarak bazı ilişkilerde buzlar eriyecek ve şifalanma dönemi başlayacak.

  COVİD SAYILARI NE OLACAK?

  Ancak kollektif olarak dolunay, sağlık konularına damga vuracak. Çünkü anın haritasında 6.ev’de gerçekleşecek ve Covid vaka sayıları Mayıs’ın ikinci haftasına kadar çığırından çıkacak. Hatta 23&27 Nisan tarihleri arasında bayram sonrasına kadar tam kapanmaya gidilebilir!

  akrep burcunda dolunayDolunay, ülkemizin 5.evinde gerçekleşeceğinden 5/11 aksı aktive olacak ve sosyal yaşam kısıtlanması daha da net bir hale gelecek. Üstelik Dolunay Türkiye’nin tam güneşi üzerinde gerçekleşecek!

  Sanat ve sanatçılarla ilgili başarılı bir dönem başlayacak ancak Dolunay haftası sanatçılarla ilgili üzücü bir takım haberlerde alabiliriz.

  - Advertisement -

  Kamusal alanlarda, belediyelerde veya bu kurumlarda çalışanlarla ilgili bir takım olaylar belki de skandal yaratacak haberler gündeme gelebilir.

  KRİPTO PARALAR VE BORSA

  Uranüs ve Venüs’ün yaklaşması, Satürn’ün Türkiye’nin 8.evinden geçmesi ekonomik olarak zor bir dönemden geçeceğimize özellikle kripto paralarda ve borsada iniş çıkışın yaşanabileceğini işaret ediyor!

  Özellikle borçlanmamaya ve gerekmedikçe kredi almamaya özen gösterin sevgili dostlar!
  Aynı zamanda Uranüs&Venüs’ün Boğa burcundaki yakınlaşması depreme de sebebiyet verebilir.

  Anın haritasında Uranüs’ün ve Güneşin 12.ev yerleşkesi kapalı alanlarda sorun olabileceğini, hastanelerde ve sağlık çalışanlarıyla ile ilgili de patlak verme olasılığı olduğunu ön görüyorum.

  Kişisel olarak etkiler de ise arkanızdan dönen tüm dolaplar gün yüzüne çıkabilir. Bu dönemde özellikle bilinçaltımızda ne varsa açığa çıkartacak biraz da psikolojik olarak üzerimizde baskı hissetmemize sebep olacaktır. Dolunayın sonlanma enerjisiyle gizli saklı hiçbir şey kalmayacak. Akrep burcunun sezgilerimizi güçlendirme ve değişim&dönüşüm enerjisiyle de yüklerimizden kurtulacak ve enerjimizi yenileyeceğiz.

  AKREP DOLUNAYINDAN ETKİLENECEK BURÇLAR

  Dolunaydan en çok Boğa, Kova, Akrep ve Aslanlar etkilenecek patlamaya hazır bir bomba etkisinde olabilirler! Yengeç, Balık, Oğlak ve Başaklar Dolunayın şanslılarından olurken Koçlar, Teraziler, İkizler ve Yaylar daha hafif etkilerle atlatacaktır..

  Herkesin ve bütünün en yüksek hayrına olsun…

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....