Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji28 Kasım günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  28 Kasım günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 28 Kasım pazar günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 28 Kasım 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  28 Kasım günlük burç

  28 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (28 KASIM 2021)

  Sevgili Koçlar, günlük işlerinizi düzenleyerek güne başlayabilirsiniz. Yoğun ve detaylı çalışabilir, iş arkadaşlarınızla görüşmeler yapabilirsiniz. Özellikle otoriter figürlerle alakalı yaşanacak gelişmeler keyfinizi yerine getirebilir. Maddi çözümler üretebilirsiniz. Keyifli bir gün.

  BOĞA BURCU (28 KASIM 2021)

  Sevgili Boğalar, aşk hayatınızdan, hobilerinizden, çocuklarınızla vakit geçirmekten keyif alacağınız bir gün. Bazılarınız seyahatlere çıkabilir, küçük kaçamaklar yapabilir. Hayata daha farklı pencereden bakabilir, daha cana yakın olabilirsiniz. Yurtdışı konularına pratik çözümler üretebilirsiniz. Ancak sosyal çevrenize dikkat etmeniz gerekebilir.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (28 KASIM 2021)

  Sevgili İkizler, ailenizle keyifle geçireceğiniz bir gün. Tadilatla uğraşabilir, taşınmak isteyenler gerekli girişimlerde bulunabilir. Ebeveynlerinizle güzel masalar kurup ortaklaşa maddi gelirlerle alakalı konuşmalar yapabilirsiniz. İş çevrenizden destekler gelebilir.

  YENGEÇ BURCU (28 KASIM 2021)

  Sevgili Yengeçler, yakın çevrenizle birlikte güzel bir Pazar geçirebilirsiniz. Birlikte seyahatlere çıkabilir, bolca haberler üzerine konuşabilirsiniz. Eğitim hayatınızla ilgili ya da yazılı, sözlü anlaşma aşamasındaysanız gelişmeleri onlarla paylaşmak keyif verecektir. Uzaktan gelecek haberler biraz canınızı sıkabilir.

  ASLAN BURCU (28 KASIM 2021)

  Sevgili Aslanlar, maddi konularınıza odaklandığınız bir gün. İş çevrenizden desteklenmeniz keyfinizi yerine getirecektir. Olaylara daha objektif yaklaşabilir, çözümler üretebilirsiniz. Yatırım dengenizi kurmaya çalışmanız aileniz tarafından da desteklenebilir.

  BAŞAK BURCU (28 KASIM 2021)

  Sevgili Başaklar, bugünü kendinizi dışarıya atarak, sevdiklerinizle birlikte tatil planları yaparak geçirmek isteyebilirsiniz. Önerilerinizin kabul görmesi sizi mutlu edebilir, olaylara bakışınız daha ılımlı olabilir. Ancak ikili ilişkilerinizde biraz hayalperest olmanız sonrasında canınızı sıkabilir, objektif yaklaşmaya çalışın.

  TERAZİ BURCU (28 KASIM 2021)

  Sevgili Teraziler, bugün ruh halinizi düzeltmek için doğaya çıkıp yürüyüşler yapabilir, spor yapmak keyfinizi yerine getirebilir. Kendinizle kalmak yeni haftaya başlarken iyi gelebilir. Akşam saatlerinde ailenizle yemek organizasyonları yapabilir, geçmişe dair sizde kalan durumları onlarla paylaşabilirsiniz.

  AKREP BURCU (28 KASIM 2021)

  Sevgili Akrepler, sosyal çevrenizle keyifli bir Pazar geçirebilirsiniz. Kendinizi daha enerjik hissedebilir, güzel girişimlerde bulunabilirsiniz. Yakın çevrenizden destekler görebilir, duyacağınız haberlere daha objektif yaklaşabilirsiniz. Sevdiklerinizle olaylara daha bağımlı yaklaşabilirsiniz.

  YAY BURCU (28 KASIM 2021)

  Sevgili Yaylar, sosyal statünüz, kariyerinizde sağlamcılık için gerekli adımları düşüneceğiniz bir gün. Kendinizi güçlü hissedebilir, yatırımlarınız için olaylara daha gerçekçi yaklaşabilirsiniz. Kendi değerinizi öne çıkartmak iyi gelecektir. Ailevi konularda bilinçaltı olayları devreye girebilir. Sakinliği deneyin.

  OĞLAK BURCU (28 KASIM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, inançlarınız, hayat felsefeniz için yapacağınız girişimlerden keyif alabilir, kendinize dışarıdan bakabilirsiniz. Olaylara objektif yaklaşmanız sosyal çevreniz tarafından beğenilebilir. Organizasyonlarda boy göstermek bugün keyfinizi yerine getirebilir.

  KOVA BURCU (28 KASIM 2021)

  Sevgili Kovalar, olaylara toz pembe bakabilir, bazı aldanmalar yaşayabilirsiniz. Bu yüzden maddi konulara dikkat etmeniz gerekebilir. Ancak meslek hayatınızda daha güçlenmiş hissedebilir, bazı korkularınızdan arınma durumları görülebilir. Olaylara realist yaklaşın.

  BALIK BURCU (28 KASIM 2021)

  Sevgili Balıklar, sevdiklerinizle birlikte yapacağınız organizasyonlardan keyif alacağınız bir Pazar. İkili ilişkilerinizde yaşanabilecek olaylarda gerçekliği göz ardı etmemeye çalışın. Objektif ve çözümsel yaklaşmanız kişilerin hoşuna gidebilir.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz