Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji30 Kasım günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  30 Kasım günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 30 Kasım salı günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev,  30 Kasım 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  30 Kasım günlük burç

  30 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (30 KASIM 2021)

  Sevgili Koçlar, ikili ilişkilerinizin güçlendiği bir gün. Destekler görebilir, destekler verebilirsiniz. Düzenli olmanız sosyal çevreniz tarafından hoş karşılanabilir. Otoriter figürlerle veya mesleğinizde güzel gelişmeler yaşanabilir. Güzel fikir alışverişleri yapabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (30 KASIM 2021)

  Sevgili Boğalar, iş çevreniz ve gündelik rutinlerinizle alakalı gelişmelerin yaşanacağı bir gün. Finansal konularınız için kariyer hayatınızdan,otoriter figürlerden destekler alabilirsiniz. Hayat vizyonunuz için ufkunuz açılabilir.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (30 KASIM 2021)

  Sevgili İkizler, aşk hayatınızın aktifleştiği bir gün. Flörtünüzle planlar yapabilir, uzak seyahatleri gündeminize alabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde, varsa hukuksal konularınızda güzel ve kalıcı gelişmeler yaşanabilir. Mesleki olarak maddi konularınızda adımlar atabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (30 KASIM 2021)

  Sevgili Yengeçler, hane, ev konularında bugün desteklendiğinizi fark edebilirsiniz. Fikirler alabilirsiniz. Ebeveynlerinizle çözülmeyen konular varsa bunları çözmek için adımlar atabilir, ikili ilişkilerinizi toparlayabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (30 KASIM 2021)

  Sevgili Aslanlar, aşk hayatınızda iletişiminizin aktif olduğu bir gün. Yakın çevrenizden gelecek haberlerle hareket edebilir, kişilerden aldığınız destekle keyfiniz yerine gelebilir. İşinizden kaynaklı maddi durumlarınızda iyileşmeler görülebilir.

  BAŞAK BURCU (30 KASIM 2021)

  Sevgili Başaklar, birikimleriniz için ailenizden destekler görmek keyfinizi yerine getirebilir. Aşk hayatınızda canlanmalar görülebilir. Mutlu olmak için adımlar atabilirsiniz. Karşınızdaki insanı anlıyor olmak güzel hissettirecektir.

  TERAZİ BURCU (30 KASIM 2021)

  Sevgili Teraziler, kendinizle alakalı atacağınız adımlarda yakın çevrenizden destekler görmek keyfinizi yerine getirecektir. Birlikte planlar yapabilirsiniz. Çocuklarınızın eğitim hayatıyla ilgili gelişmeler yaşanabilir.

  AKREP BURCU (30 KASIM 2021)

  Sevgili Akrepler, ailenizden alacağınız destekle bugün kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Bilinçaltı çalışmaları için ideal günlerden. Meditasyon yapabilir,açık havada yürüyüşler iyi gelebilir. Aşk hayatınızla ilgili ya da çocuklarınızla alakalı gelişmeler yaşanabilir.

  YAY BURCU (30 KASIM 2021)

  Sevgili Yaylar, sosyal çevrenizden sizi aydınlatacak fikirler alabileceğiniz bir gün. Gelişmelerle kendinizi daha iyi hissedebilir,girişimlerde bulunabilirsiniz. İletişim trafiğiniz hızlı olabilir. Somut alanlarda bunu kullanabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (30 KASIM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, kariyerinizle alakalı kendinizi geliştirmek için atacağınız adımların aktif olacağı bir gün. Aklınıza gelen fikirleri yazabilir, bunları uygulamak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Yatırımlarınızı gözden geçirerek, ileriye yatırım yapmak isteyebilirsiniz.

  KOVA BURCU (30 KASIM 2021)

  Sevgili Kovalar, bugün daha çok hayata farklı bir alandan bakmak isteyebilir, araştırmalar yaparak keyfinizi yerine getirebilirsiniz. Sosyal çevrenizden alacağınız destekle kendinizi organizasyonlarda bulabilirsiniz.

  BALIK BURCU (30 KASIM 2021)

  Sevgili Balıklar, ortaklaşa maddi gelirleriniz için fikirler üretebilir, bazı borçlarınız varsa onlar için adımlar atabilirsiniz. Miras konuları ya da krediler için araştırmalar yapabilirsiniz. Kendinizi net ifade etmek çevreniz tarafından beğenilebilir.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz