Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji31 Ocak günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  31 Ocak günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 31 Ocak 2022 Pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 31 Ocak 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  31 OCAK 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler

  KOÇ BURCU (31 OCAK 2022)

  Sevgili koç; saat 10:42’ye kadar ay boşlukta olacak. Bundan dolayı 10:42’ye kadar ciddi bir karar almayın, yepyeni bir işe başlamayın. Boşlukta kaybolur. Boş işlerle uğraşma zamanıdır.

  Haftaya arkadaşlarınız, sosyal çevreniz, cemiyet ya da derneklerde kendinizi göstererek başlıyorsunuz. Olaylar karşısında insancıl yaklaştığınız, duygulardan çok mantığınızla karar verdiğiniz bir gündesiniz. İş hayatınızda ise iletişimde baskıcı ve takıntılı davranışlar gösterebilirsiniz. Bugün otoriteyle anlaşmazlıklara dikkat etmeli, daha stratejik davranmalısınız.

  BOĞA BURCU (31 OCAK 2022)

  Sevgili Boğa; saat 10:42’ye kadar ay boşlukta olacak. Bundan dolayı 10:42’ye kadar ciddi bir karar almayın, yepyeni bir işe başlamayın. Boşlukta kaybolur. Boş işlerle uğraşma zamanıdır.

  - Advertisement -

  Saat 10:42’den sonra; kariyer hayatınızda duygularınızla değil mantığınızla hareket ediyorsunuz ve olaylara insancıl yaklaşıyorsunuz. Yabancılar, eğitim, hukuk-dava konularında güçlü kararlar alabilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (31 OCAK 2022)

  Sevgili İkizler; saat 10:42’ye kadar ay boşlukta olacak. Bundan dolayı 10:42’ye kadar ciddi bir karar almayın, yepyeni bir işe başlamayın. Boşlukta kaybolur. Boş işlerle uğraşma zamanıdır.

  Saat 10:42’den sonra; seyahat edebilir, seyahat planlaması yapabilirsiniz. Yurtdışı , eğitim konularıyla ilgilenebilirsiniz. Olaylara bugün daha çok mantık açısından bakıyorsunuz . Para,maddi kaynaklarda, yatırımlarda ise söylentilere dikkat etmeli, bugün karar vermek için pek uygun bir gün olmayacaktır. Borçlarınızı, ödemelerinizi unutmayın.

  YENGEÇ BURCU (31 OCAK 2022)

  Sevgili Yengeç; saat 10:42’ye kadar ay boşlukta olacak. Bundan dolayı 10:42’ye kadar ciddi bir karar almayın, yepyeni bir işe başlamayın. Boşlukta kaybolur. Boş işlerle uğraşma zamanıdır.

  Saat 10:42’den sonra; finans, miras, nafaka, maddi kaynaklar, sigorta, ödemeler, borçlarla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. İlişki ya da ortaklığınızda iletişimde yanlış anlaşılmalar çok olabilir. Karşı tarafın manipülasyonuna maruz kalınabilir. Dikkat etmelisiniz ve çok tepki vermemelisiniz.

  ASLAN BURCU (31 OCAK 2022)

  Sevgili Aslan; saat 10:42’ye kadar ay boşlukta olacak. Bundan dolayı 10:42’ye kadar ciddi bir karar almayın, yepyeni bir işe başlamayın. Boşlukta kaybolur. Boş işlerle uğraşma zamanıdır.

  Saat 10:42’den sonra; ilişki, evlilik yada ortağınızla ilgilenebilirsiniz. Olaylara hümanist ve insancıl yaklaşabilir, duygulardan ziyade mantığınızla hareket edebilirsiniz. Çalışma hayatınızda, gündelik hayatta ise iletişimde yanlış anlaşılmalar gerçekleşebilir, bazı durumlar takıntıya dönüştürülebilirsiniz, sakin kalmaya çalışın.

  BAŞAK BURCU (31 OCAK 2022)

  Sevgili Başak; saat 10:42’ye kadar ay boşlukta olacak. Bundan dolayı 10:42’ye kadar ciddi bir karar almayın, yepyeni bir işe başlamayın. Boşlukta kaybolur. Boş işlerle uğraşma zamanıdır.

  Saat 10:42’den sonra; çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlarla ilgilendiğiniz ve hümanistçe olaylara yaklaştığınız bir gündesiniz. Ani seyahat, eğitim kararı alabilirsiniz. Aşk ve ilişkilerde ise yanlış anlaşılmalar gerçekleşebilir, olayları fazla irdeleyebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (31 OCAK 2022)

  Sevgili Terazi; saat 10:42’ye kadar ay boşlukta olacak. Bundan dolayı 10:42’ye kadar ciddi bir karar almayın, yepyeni bir işe başlamayın. Boşlukta kaybolur. Boş işlerle uğraşma zamanıdır.

  Saat 10:42’den sonra; aşk, flört, çocuk, hobinizle ilgilenebilirsiniz. Olaylara insancıl yaklaştığınız ve mantığınızla karar verdiğiniz bir gündesiniz. Aile içi iletişimde yanlış anlaşılmalar olabilir, manipülasyona maruz kalabilirsiniz. Harcamalara ise dikkat edin.

  AKREP BURCU (31 OCAK 2022)

  Sevgili Akrep; saat 10:42’ye kadar ay boşlukta olacak. Bundan dolayı 10:42’ye kadar ciddi bir karar almayın, yepyeni bir işe başlamayın. Boşlukta kaybolur. Boş işlerle uğraşma zamanıdır.

  Saat 10:42’den sonra; ailenizle, evinizle ilgilenebilirsiniz, olaylara insancıl ve objektif baktığınız bir gündesiniz. Duygulardan çok mantığınızla hareket ediyorsunuz. İlişki ve aşkta iletişim problemleri yaşanabilir. Ani fevri davranışlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

  YAY BURCU (31 OCAK 2022)

  Sevgili Akrep; saat 10:42’ye kadar ay boşlukta olacak. Bundan dolayı 10:42’ye kadar ciddi bir karar almayın, yepyeni bir işe başlamayın. Boşlukta kaybolur. Boş işlerle uğraşma zamanıdır.

  Saat 10:42’den sonra; yakın çevre, kardeşler, seyahatler gündeminizde olabilir. Olaylara hümanistçe yaklaşıyorsunuz ve duygulardan çok mantığınızla hareket edebilirsiniz. Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz, ani rahatsızlıklar kendini gösterebilir. Maddi konularda, ticarette yanlış anlaşılmalar, iletişim sorunları yaşanabilir.

  OĞLAK BURCU (31 OCAK 2022)

  Sevgili Oğlak; saat 10:42’ye kadar ay boşlukta olacak. Bundan dolayı 10:42’ye kadar ciddi bir karar almayın, yepyeni bir işe başlamayın. Boşlukta kaybolur. Boş işlerle uğraşma zamanıdır.

  Saat 10:42’den sonra; para, maddi kaynaklarla ilgili kararlar alabilirsiniz ve mantığınızla kararlarınızı vereceksiniz. Aşk konusunda ise ani durumlar meydana gelebilir. Fevri davranışlarınıza dikkat edin, sakin kalmaya çalışın.

  KOVA BURCU (31 OCAK 2022)

  Sevgili Kova; saat 10:42’ye kadar ay boşlukta olacak. Bundan dolayı 10:42’ye kadar ciddi bir karar almayın, yepyeni bir işe başlamayın. Boşlukta kaybolur. Boş işlerle uğraşma zamanıdır.

  Saat 10:42’den sonra; bugün kendinizi ortaya koymakta zorlanamayacaksınız, insancıl tavrınızla herkese yardım etmek isteyebilirsiniz. Aile içinde ise ani sorunlar gerçekleşebilir. Sakin kalmaya çalışın. Ayrıca bugün bakım yapabilir, kendinizle ilgilenebilirsiniz.

  BALIK BURCU (31 OCAK 2022)

  Sevgili Balık; saat 10:42’ye kadar ay boşlukta olacak. Bundan dolayı 10:42’ye kadar ciddi bir karar almayın, yepyeni bir işe başlamayın. Boşlukta kaybolur. Boş işlerle uğraşma zamanıdır.

  Saat 10:42’den sonra; içe çekilebilir, duygularınızı belli etmeyebilirsiniz. Yoga, meditasyon yapmak, kendinize zaman ayırmak için güzel bir gündesiniz. Tuhaf kadınlarla karşılaşabilirsiniz. İletişimde ve trafikte ani sorunlar gerçekleşebilir. Sakin kalmaya çalışın. Kazalara açık bir gündesiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz