Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji7 Aralık günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  7 Aralık günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 7 Aralık salı günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev,  7 Aralık 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  7 Aralık günlük burç

  7 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (7 ARALIK 2021)

  Sevgili Koçlar, kariyer konularında sabah saatlerinde daha üretken, yaratıcı davranabilirsiniz. Ancak duygusal iniş çıkışlara dikkat etmeniz gerekebilir. Özellikle yurtdışıyla ilgili ya da uzaktan gelecek haberlerde aldanmalar görülebilir.

  BOĞA BURCU (7 ARALIK 2021)

  Sevgili Boğalar, yurtdışı konuları, eğitimler, hayat vizyonunuz için güzel araştırmalar yapabilir, daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Ancak maddi olarak aldanmalara açık bir gündesiniz. Sosyal çevrenizden gelecek teklifler karşısında dikkatli olmanız gerekebilir.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (7 ARALIK 2021)

  Sevgili İkizler, ortaklı maddi gelirler ile alakalı girişimlerin olacağı bir gün. Duygularınızda abartılar görülebilir. İkili ilişkilerinizde duyduklarınız beklediğiniz gibi olmayabilir. Hayal kırıklıkları gündeme gelebilir. Sözleşmeleri imzalamadan önce tekrar gözden geçirin.

  YENGEÇ BURCU (7 ARALIK 2021)

  Sevgili Yengeçler, ikili ilişkilerinizde biraz kıskançlıklar görülebilir. Kendinizi ifade ederken daha dik durmak isteyebilirsiniz. Ancak iş çevrenizden alacağınız haberlerle gündeminiz değişebilir. Sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var.

  ASLAN BURCU (7 ARALIK 2021)

  Sevgili Aslanlar, iş çevrenizde, günlük rutinlerinizde daha girişken olabilirsiniz. Ancak reaksiyonlarınızda dikkatli olmanızda fayda var. Kendinizi ifade etmek isterken yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Özel hayatınızdan alacağınız haberler beklediğiniz gibi olmayabilir.

  BAŞAK BURCU (7 ARALIK 2021)

  Sevgili Başaklar, özel hayatınızda heyecanınızı dizginlemekte zorlanabilirsiniz. Beklediğiniz desteği görebilirsiniz. Ancak ailevi konularda ve ikili ilişkilerinizde gözünüzü dört açmanız gerekebilir. Aldanmalara açık bir gün.

  TERAZİ BURCU (7 ARALIK 2021)

  Sevgili Teraziler, ev,aile konularında istediklerinizi hemen yapmak için harekete geçebilirsiniz. Kontrolcü davranmak isteyebilirsiniz. Ancak despotluktan uzak durmalısınız. Yakın çevrenizden gelecek haberlere canınız sıkılabilir. Kişiler sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

  AKREP BURCU (7 ARALIK 2021)

  Sevgili Akrepler, iletişiminiz oldukça aktif. Yakın çevrenizle planlar yapabilir, varsa eğitiminiz bununla alakalı girişimlerde bulunabilirsiniz. Seyahatler gündeminizde. Ancak maddi olarak yatırım yapacağınız yerlere dikkat etmenizde fayda var. Aldanmaların olacağı bir gün. Zararlı çıkabilirsiniz.

  YAY BURCU (7 ARALIK 2021)

  Sevgili Yaylar, yatırım ve birikimlerinizle alakalı risklere girmek isteyebileceğiniz bir gün. Atılımlar yapabilirsiniz ancak güvenli olmasına dikkat edin. Ailevi konularda alınmalar, aldanmalar görülebilir. Ruh halinizi dengede tutmaya çalışın.

  OĞLAK BURCU (7 ARALIK 2021)

  Sevgili Oğlaklar, kendinizle alakalı yapacağınız girişimlerde biraz daha heyecanlı,risk alabilen yapıda olabikeceğiniz bir gün. Ancak yakın çevrenizden gelecek haberlerle hayal kırıklıklarına uğrayabilirsiniz. Seyahat ve eğitim içim girişiminiz varsa iyi araştırın.

  KOVA BURCU (7 ARALIK 2021)

  Sevgili Kovalar, bugün daha çok kendi ruh haliniz için adımlar atabilirsiniz. Danışmanlıklar alabilir,bilinçaltınızda kalanlarla yüzleşebilirsiniz. Sosyal çevrenizden kaynaklı maddi olarak istenmeyen durumlar karşınıza çıkabilir. Dikkatli adımlar atın.

  BALIK BURCU (7 ARALIK 2021)

  Sevgili Balıklar, arkadaşlar,dernekler belki de umut ve hayalleriniz için atılımlarda bulunabileceğiniz bir gün. Ancak kariyer hayatınızda otoriter figürlerden beklemediğiniz tepkiler görebilirsiniz. Sakin kalın.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz