Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiÇin astrolojisine göre Ağustos ayında bizi neler bekliyor?

  Çin astrolojisine göre Ağustos ayında bizi neler bekliyor?

  -

  Çin astrolojisine göre 2020 yılı Ağustos ayında bizi neler bekliyor? Nelere dikkat etmemiz gerekiyor? Çin astrolojisine göre hangi burçlar tedbirli olmalı? Feng Shui ve Astroloji Uzmanı Ceren Sakin yorumluyor.

  ÇİN ASTROLOJİSİNDE AĞUSTOS AYI NASIL GEÇECEK?

  Öncelikle bu yılın tsunmi yılı olduğunu ve ilk dalgasının Nisan’da ikinci dalgasının da Ağustos ayında olacağını söylediğimi hatırlatmak isterim. Dolayısıyla bu ay rehavete kapılıp kalabalıklara girmek ve önemleri düşürmek için hiç iyi bir ay değil!!! Lütfen kendinizi korumaya aşırı derece devam edin.

  HANGİ BURÇLAR TEBDİRLİ OLMALI?

  Özellikle 2020 senesi ile sıkıntısı olan burçlar; at, tavşan ve fareler bu ay yine de aşırı tedbire başlasınlar.

  POZİTİF KALMAYA DEVAM EDELİM

  Bu ay Çin takviminde maymun ayı olduğu için kaplan burçlarına da biraz sıkıntı yaratabilir. Ama burada şunu unutmamak lazım; haritanızdaki iyi şans döneminde misiniz yoksa kötü şans döneminde mi? Bunu danışmanlık alarak öğrenebileceğiniz gibi bu senenin etkilerini yukarıdaki burçlardan biri olmanıza rağmen negatif olarak yaşamıyorsanız kötü şansta olmadığını tahmin edebiliriz. Dolayısıyla bu ay da sizleri zorlamak yerine gayet avantajlarla gelebilir. Önümüzü gördüğümüz zaman her türlü tersliği bile avantaja çevirebileceğimizi unutmayalım o yüzden lütfen bu ay sonunda yine ne tip sıkıntılar baş göstermiş olursa olsun pozitifte kalmaya devam edelim çünkü öbür türlü oldukça sizi zorlayacak bir ayla baş başa kalırsınız…

  SU ELEMENTİ İKTİDARDA! SEL VE DEPREMLERE DİKKAT!

  Bu ay yine su elementi aşırı iktidarda olduğu için patlamalar, seller, depremler beklenmektedir. Özellikle sıkıntının bu ay kuzey ve kuzeydoğu dilimlerinde olduğunu da düşünürsek buradaki ülkelere gitmemeli. Evimizin ve iş yerimizin de bu dilimlerine fazladan destek yapmalıyız.

  - Advertisement -

  Herkese bol sağlıklı, huzurlu ve şans dolu bir ay dilerim…

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz