Diğer
  Ana SayfaFormsante'de Bu AyFormsanté Haziran Sayısı Çıktı!

  Formsanté Haziran Sayısı Çıktı!

  -

  Yaza hazır mıyız? Son kilolara veda zamanı…

  Sonunda beklediğimiz yaz geldi. Bu yaz için en büyük hayalimiz içinde bulunduğumuz pandeminin hızlı ve başarılı bir aşı seferberliğiyle son bulması. Sonrasında özlediğimiz sosyal hayatımıza sağlıkla dönmenin keyfini çıkarabiliriz.

  Pandemi sürecini mutfaktaki gücünüzü keşfederek geçirenlerdenseniz sizi zorlu bir haziran ayı bekliyor. Kısa sürede ideal kilonuza dönmek için etkili egzersiz programlarına ve diyetlere ihtiyacınız olabilir. Sayfa 18’de yer alan egzersiz programına hızlıca başlamanızı öneriyoruz. Açık hava egzersizlerini sevenlerdenseniz sayfa 32’deki önerilerimize mutlaka kulak verin. Sağlık için koşarken sağlığınızdan olmayın. Tabii ki sadece hareket yetmiyor her zaman uzman bir ismin listesine de ihtiyacınız olacaktır. Bu ayki beslenme listemizi ve tariflerimizi sayfa 24’de bulabilirsiniz.

  Yazın keyfini çıkarırken cildinizi güneşe hazırlamayı ihmal etmeyin. Geçen yazın pandemi gölgesinde geçtiğini hatırlarsak bu yazdan umudumuz yüksek. İşte bu yüzden güneşe koşmadan önce cildiniz için almanız gereken önlemleri sayfa 42’de topladık.

  Daha umutlu olacağımız, pandemi günlerinin geride bırakacağımız bir haziran ayı diliyoruz…

  - Advertisement -

  Bu ay size Formsanté kitaplığından en değerli kitaplarımızı seçtik. Keyifle okumanızı diliyoruz.

  Kaçırmayın tükenmeden alın.

  Satın Almak İçin: DergiBurda  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz