Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiGüneş Tutulması'nda ne yapılır? 2022 Güneş Tutulması Ritüelleri

  Güneş Tutulması’nda ne yapılır? 2022 Güneş Tutulması Ritüelleri

  -

  Merakla beklenen büyük gün geldi. Astrologlar Akrep burcunda gerçekleşecek parçalı Güneş Tutulması’nın büyük etkileri olacağını söylüyor. Bu bağlamda Güneş Tutulması ritüelleri de merak ediliyor. Peki, bu özel günde neler yapılmalı? Güneş Tutulması ritülleri nasıl yapılır? Astrolog Elif Bozkurter’in tavsiyelerine göz atalım…

  GÜNEŞ TUTULMASI RİTÜELİ NASIL YAPILIR?

  • 2 adet mum alıyorsunuz biri açık renk diğeri koyu renk.
  • Açık renk olan hayallerin, hedeflerin ve dileklerin, koyu renk olan ise bırakmak, kurulmak ve arınmak istediklerini temsil ediyor.
  • Ritüeli yapacağın sakin bir yere geçiyor ve öncesinde o alanı adaçayı yakarak tütsülüyorsunuz. Hatta arzu edersen üzerinden geçirebilirsiniz.
  • Daha sonra mumlarını önüne alıyorsunuz sakinleşip, konsantre oluyorsunuz ve koyu renk olanı yakıyorsunuz.
  • Ateşe odaklanarak bırakmak istediğin ne varsa hepsini bu muma söyleyip mumu söndürüyorsunuz.
  • Daha sonra açık renk olanı yakıyor ve gene ateşe bakarak sahip olmak istediğin ne varsa imajine ederek hatta tamamen gerçekleşmiş gibi hayalini kurarak niyetlerini söylüyorsunuz ve daha sonra bu olumlamayı da hemen arkasına ekliyorsunuz.
  • “En derin olan güç iyileşiyor zenginleniyor ve sevgi, mutluluk ve uzun yaşam, huzur, farkındalık, bolluk & bereket ve tüm güçlü enerjiler ve yaşamın akışıyla taçlandırılıyor!”
  • Mumu eriyene kadar yanmaya bırakıyorsunuz. Diğer söndürmüş olduğunuz koyu renk olan mumu ise akan bir suya veya denize atarak tüm kötü enerjilerden kurtulabilirsiniz.

  NOT: Güneş Tutulması” ritüelini gün içinde bir saatte veya akşam saatlerinde yapabilirsiniz.

  güneş tutulması ritüelleri

  GÜNEŞ TUTULMASINDAN ETKİLENECEK BURÇLAR

  25 Ekim Güneş Tutulması’nda Boğa, Aslan, Akrep ve Kova burçları sert etkiler alırken, Yengeç, Başak, Oğlak ve Balık burçları şanslılar arasında.

  Terazi ve Yay burçları stabil bir şekilde hayatına devam ederken Koç ve İkizler haritalarına göre ani olaylar yaşayacaklar.

  - Advertisement -

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz