İnatçı yağlara ameliyatsız çözüm

formsante 1

Yağ azaltma ve bölgesel incelme konusunda etkili sonuçlar vadeden ultrasonik vücut şekillendirme yöntemi, ameliyatlı tedavi yöntemlerine alternatif oluşturuyor. Ortalama üç seans süren ve Hollywood yıldızlarının tercih ettiği bu yöntemi uzmanından öğrendik.

Ne güzel zayıflamışsın! Bunu duymak, yaşamak ve hissetmek gerçekten çok güzel bir duygu. Bunun için mücadele etmek, zaman ayırmak, spor, diyet, pilates gibi uygulamalar vücudumuzu zinde, fit ve formda tutmak adına önemli ve güzel şeyler. Bütün bunlara rağmen, bir noktadan sonra vücudunuzun belli bölgelerinde kitleleşmiş yağlardan kurtulamıyorsanız motivasyonunuz düşebiliyor. Göbek, basen, bel çevresi veya doğum sonrası alınan kilolar kolay gitmiyor ve şekle giremiyorsanız, kıyafet seçimi sizi zorluyor ve vücudunuzun hatlarını kapatacak seçimler yapıyorsanız, gardırobunuzda sevdiğiniz ama giymekte zorlandığınız kıyafetleriniz varsa ya da alışveriş esnasında beğendiğiniz bir kıyafeti deneyip olmadığını görmek canınızı sıkabiliyor. Yaz aylarından çıkıp, sonbahar-kış gibi mevsimlerde saklanan kiloları görüp, düzensiz beslenme ve yemeyi de biraz kaçırınca bahar aylarında panik başlıyor. Fit bir vücuda sahip olup kiloları üst üste eklemeden her mevsim bunu koruyabilmek sağlığınız, mutluluğunuz ve özgüveniniz adına oldukça önemli.

İşte bu noktada bölgesel yağlardan ameliyatsız kurtulmanın çözümünde, sağlığınız adına önemli bir uygulama metodu olan UltraShape V3 tedavisinin etkinliği birçok klinik çalışmayla destekleniyor. FDA tarafından onaylı olan bu sistemin büyük oranda hasta memnuniyeti sağladığı söyleniyor. Bu sistem dünyada liposuction’a alternatif bir uygulama olarak yerini almış bulunuyor. Amerika’da ve Avrupa’da magazin dünyasından tanıdığımız birçok ünlü tarafından da tercih ediliyor.

ULTRASHAPE V3 NASIL ÇALIŞIYOR?

Sistem Odaklı Ultrason ve Bi Polar Radyo Frekans içeriyor. Hedeflenen bölgedeki yağ hücrelerini anında seçici ve kalıcı olarak parçalamayı hedefliyor. Aynı zamanda cildi sıkılaştırmayı hedefliyor. Bu esnada kan damarlarına, sinirlere, cilde zarar vermemesinden dolayı acısız, konforlu bir tedavi olarak öne çıkıyor. Parçalanan yağ hücresinden çıkan içerikler doğal metabolik süreçte vücuttan güvenli şekilde atılıyor. İşlem yapılan bölgede homojen yağ azalımı sağlanıp, uygulama yapılan bölgede dalgalı bir görüntü söz konusu olmuyor. Ciltte hasar veya şişme oluşmuyor. 15 gün aralıklarla üç seans uygulama yapılıyor, yaklaşık 60 dakikanın ardından işinizi aksatmadan günlük yaşamınıza devam edebiliyorsunuz.

Medikal Estetisyen ve Estetik Koçu Songül Durur Zevzir

Formsanté 2015 – Aralık sayısı 

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here