Diğer
  Ana SayfaİlişkiOrgazm aşısı nedir, nasıl yapılır? Kimler orgazm aşısı yaptırmalı?

  Orgazm aşısı nedir, nasıl yapılır? Kimler orgazm aşısı yaptırmalı?

  -

  Son yıllarda popülerliği artan orgazm aşısı nedir? Orgazm aşısı nasıl yapılır? Kimler orgazm aşısı yaptırmalı? Orgazm aşısı ağrılı bir uygulama mı? Orgazm aşısının etkisi ne zaman başlar? Orgazm aşısının yan etkileri nelerdir? Op. Dr. Ebru Ünal tüm merak edilen soruları yanıtladı.

  Geleneksel yaklaşımdaki cinsellikte çiftlerin cinsellikten aynı anda ve senkronize şekilde zevk alması söz konusu değildir. Hatta geleneksel çiftler, cinselliği sadece erkeğin istediği zaman gerçekleşecek bir eylem olarak görür. Neyse ki bu algı Y ve Z kuşağı ile değişti. Kadınlar artık cinselliğin kendilerine zevk vermesi gerektiğini ve zevk almadıkları taktirde ise devam etmek istemediklerini açık bir şekilde dile getiriyor. Bu nedenledir ki kadın cinselliğini destekleyecek ve kadının zevk almasını sağlayacak işlemler ve uygulamalar gün geçtikçe geliştiriliyor ve artıyor. İtiraf ediyorum ki maalesef bu artış erkeklerdeki kadar fazla değil.

  Kadınların orgazmını sağlayan organ klitoristir. Kadın vücudunda haz için yaratılmış yegane organ klitoristir. Klitoris Y şeklinde bir organdır ve bu Y şeklindeki yapının bir kolu dış genitalde gözle görülebildiği halde diğer 2 kolu alt vajina iç kısmında yer alır.

  Kadının orgazm olmasında klitoris çok etkilidir. Ayrıca klitorisin etkisini arttıran bazı yastıkçıklar alt vajinanın iç kısmından başlar ve vajinal çıkışa kadar ilerler. Bu dokular cinsel ilişki sırasında kan damarlarının genişlemesi ile büyür ve klitorisin daha çok etkilenmesini sağlar.

  Vajinal ilişkide kadının zevk almasını sağlayan en önemli etki penisin klitoral dokulara olan teması ve buradaki sinir hücrelerinin bu temas ve hareket ile aktive olmalarıdır.

  - Advertisement -

  Bu nedenle kadın orgazmını destekleyen işlemlerin başında vajinal dolgunluğu arttırarak daralma sağlamak  böylece penis ile temasın artmasını sağlamaktır. Yapılan işlemler ayrıca klitoris, vajina ve vestibuler yapıların gençleşmesi, sinir ve damar ağlarının yenilenmesi ve artmasını da hedefler.

  Yenilenme işlemleri damarlanmayı arttırır ve dokudaki fibroblast denilen kollajen salgılayan hücrelerin istenilen bölgede artarak sıkılaşmayı sağlar. Böylece işlem yapılan bölge, gençlik yıllarınızdaki gibi sıkı ve hassas hale gelir.

  4 HAFTALIK KEGEL EGZERSİZİ PROGRAMIYLA ORGAZM GARANTİ

  ORGAZM AŞISI NASIL HAZIRLANMALI?

  Kadın genitali çok özel ve hassas bir bölgedir. Uygulama sırasında yapılacak bir hata sinir uçlarına zarar vererek kadının zevk almasını daha da azaltabilir. Bu nedenle tecrübeli ve eğitimli hekimler tarafından genital bölge estetik ve yenileme işlemlerinin yapılması çok mühimdir. Kullanılan materyaller kesinlikle allerjen olmamalı ve yabancı cisim içermemelidir.

  Son yıllarda popülerliği artan orgazm aşısı, kaliteli materyal kullanılarak hazırlandığında ve doğru uygulama tekniği sayesinde  kadını cinsellikte zirveye taşıyabilir.

  Orgazm aşısı, PRP ile yapılıyor, PRP içinde yenileme faktörleri bulunan, sizin kanınızdan elde ettiğimiz serum ile yapıyoruz. Bu serum kesinlikle kimyasal içerikli değildir. Serumun amacı kandaki bazı büyüme ve gelişme faktörlerini yoğun bir şekilde elde ederek vajinaya enjekte etmek. Kanda platelet denilen beyaz kan hücreleri bulunur. Bu hücreler yara iyileşmesinin sağlanması için son derece etkili yenileme ve büyüme faktörleri içermektedir. Tıbben bunun keşfinden sonra vücuttaki hasarlı yerlerin düzeltilemesi veya cilt bakımı gibi güzelliğin ve gençliğin arttırılması için PRP bir çok farklı disiplin tarafından kullanılmaya başlanmıştır.

  Son  5 yıldır vajinal dokunun yenilenmesi, klitorise giden damar ve sinirlerin yenilenmesi ve vajinal dokuda kollajen artışı için kandan elde edilen PRP sıvısını vajina ve klitoriste belirli noktalara uyguluyoruz. Bu sayede vajina daralır ve penisin klitoriste oluşturduğu etki artar. Kadının orgazm olması hem daha kolay hem de daha güçlü olur.

  SEKS HAYATINIZI TEST ETMEYE NE DERSİNİZ?

  KİMLER ORGAZM AŞISI YAPTIRMALI?

  Şimdiye kadar hiç vajinal orgazm olmadım diyen kadın sayısı tahmininizden daha çok. İşte bu kadınların ilk yaptırması gereken orgazm aşısı tedavisidir. Ayrıca geç orgazm olma sıkıntısı veya az sıklıkta orgazm olduğunu söyleyen kadınlar da orgazm aşısından ciddi fayda görürler. Ama genel olarak yenilenmek ve gençleşmek isteyen her kadın bu kolay ve etkili tedaviyi yaptırabilir.

  ORGAZM AŞISI AĞRILI  BİR UYGULAMA MI?

  Orgazm aşısını yapmadan önece vajina ve vulvaya anestezik krem sürüyoruz ve 15 dakika bekliyoruz. Bu sayede işlem sırasında hiçbir ağrı hissedilmiyor.

  Orgazm aşısı yapıldıktan sonra 1 hafta cinsel ilişkiye girilmemesi gerekiyor. Uygulamadan sonraki normal günlük hayat ile ilgili herhangi bir kısıtlamaya gerek yok.

  İlk bir kaç gün biraz ağrı olabilir, çünkü verilen yerde yenileme olacağı için orada ödeme bağlı gerginlik ve hassasiyet olması normal ama bu günlük hayatınızı etkilemeyecek düzeyde olacaktır.

  ORGAZM AŞISININ ETKİSİ NE ZAMAN BAŞLAR?

  Orgazm aşısı yapıldıktan sonra vücut yenileme sürecine girer, bu süreç 6 hafta devam eder. Etkiyi 2. Haftada hisseden kadın olabildiği gibi 6. Haftada etki hissedilebilir.

  Genellikle tek seans uygulama yapıyoruz, 6. Haftadan sonra istenilen etki oluşmamışsa bir seans daha yapılabilir. Sonra yılda bir tekrar edilebilir.

  ORGAZM AŞISININ YAN ETKİLERİ NELERDİR?

  Kullanılan materyal tamamen kadının kendi vücudu ile uyumlu olduğu için orgazm aşısının herhangi bir yan etkisi yoktur.

  ORGAZMDA TAKLİDE İHTİYAÇ DUYANLARDAN MISINIZ?   CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz