Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiSahipkıran nedir? Astrolojide sahipkıran ne anlama geliyor?

  Sahipkıran nedir? Astrolojide sahipkıran ne anlama geliyor?

  -

  20 yılda bir gerçekleşen Satürn & Jüpiter’in Kova Burcunda kavuşumuyla “Sahipkıran” gerçekleşecektir. 21 Aralık günü ise yeni bir devir açılıyor! Peki, sahipkıran nedir? Astrolojide Sahipkıran ne anlama geliyor? Sahipkıran’da bizleri ne bekliyor? Sahipkıran’ın en şanslı burçları kimler olacak? Karma ve Spritüel Astrolog Elif Bozkurter yorumluyor…

  SAHİPKIRAN NE DEMEK?

  Sahipkıranın hem astrolojik hem de politik bir tanımı vardır. Politik anlamı, gücü elinde tutan, sahip olan hükümdar anlamındadır. Astrolojik anlamı ise, Satürn ve Jüpiter’in  20 yılda bir yan yana gelmesine, kavuşmasına Sahipkıran denir.

  Sahipkıran olan yılda çok önemli insanlar doğar. O bebeklerin arasından ileriki yılların liderleri, komutanları, misyonerleri çıkacaktır.

  Tarihte birçok padişah, Timur, Atatürk ve hatta Hz. Muhammed’in dahi Sahipkıran’da doğdukları söylenilir.

  21 ARALIK SAHİPKIRAN İLE YENİ BİR DEVİR AÇILIYOR

  615 sene sonra Kova burcunda gerçekleşecek olan “Sahipkıran “ Kova çağının ayak sesleridir! Teknolojinin, astrolojinin, halkların özgürlüklerinin, devrimlerin, reformların, uzay çağının, havacılığın ne kadar fazla gelişeceğine inanamayacaksınız.

  - Advertisement -

  sahipkıranHer şeyin dijital ortamlarda yapılacağı, insan gücünün azalacağı, dijital paranın iyice hayatlarımıza gireceği, değişik teknolojik aletlerin üretileceği ve hatta pilotsuz uçakların dahi yapılacağı bir çağın başlangıcı olacaktır.

  21 ARALIK SAHİPKIRAN’IN EN ŞANSLI BURÇLARI

  Sahipkıranın en şanslıları Kova, İkizler ve Terazi burçları olurken Koç, Yay, Aslan burçlarının da şansı yaver gidecek!

  Ayrıca “Sahipkıran “ile Satürn ve Jüpiter Oğlak burcundan çıkıp Kova burcuna geçeceği için genel anlamda kollektifte rahat bir nefes alacaktır.

  Sahipkıran hangi evinizde gerçekleşiyorsa o evin konularıyla ilgi hayatınızda güçlü değişimler ve güçlenmeler olabilir.

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz