Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji10 - 16 Nisan 2023 haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  10 – 16 Nisan 2023 haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  -

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 10 – 16 Nisan 2023 haftalık burç yorumları ve bunun burçlara ait enerjilerini, etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı.

  10 NİSAN – 16 NİSAN HAFTASI ASTROLOJİDE YAŞANACAKLAR

  Haftaya son derece pozitif bir enerjiyle merhaba diyeceğiz. Ancak bu pozitifliğin yanı sıra duygusal açıdan kendimizi dış dünyaya biraz kapatabiliriz. Bu ne demek derseniz hemen şöyle izah edeyim. İçim kan ağlasa da dışardan beni hep mutlu ve gülen bir insan olarak görmeliler enerjisiyle haftaya giriş yapıyoruz diyebilirim. İkili ilişkiler konusunda haftanın başı biraz krizli olsa da haftanın genelinde ilişkilerimizi toparlama ve organize etme yönünde güçlü bir dürtü hissedebiliriz. Bu hafta yaşanacak olan güneş Jüpiter kavuşumu zaten birçoğumuz için son derece şanslı bir haftaya girdiğimizin göstergesi. Özellikle aşk konusunda ilahi fırsatlar ve ilahi birliktelikler görülebilir. Aynı zamanda hafta geneli şanslı olduğumuzdan dolayı ummadığımız yerden olmadığımız para fırsatları da kapınızı çalabilir. Hal böyle olunca size ufak bir öneri Artık sayısal mı oynarsınız aşka şans oyunları mı o sizin bileceğiniz iş. Her ne kadar hafta ilişkiler ve diğer konularda şans getirse de iletişim noktasında bazı sorunlar ve sanki sisli havada araba kullanıyor hissi ile önümüzü göremediğinizi üzerinizde anlamsız bir baskı hissettiğinizi düşünebilirsiniz. Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi ise Sabit fikirden aslında sıyrılmamız gerektiğini gösteren bir harita bizleri karşılıyor. Tam da bu sebeple değişime direnç göstermeden, sabit fikirden uzaklaşmak bu hafta yapılabilecek en iyi şey. Yılın belki de en şanslı haftası olduğundan kıymetini bilin derim ben.

  Haftalık burç yorumları

  10 NİSAN – 16 NİSAN 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

  Hafta boyunca, mesleki veya ticari ilişkilerinizi geliştirmek için uygun zamanlarınız olacak. Aktif ve hırslı olun, cesur ve kararlı davranın. Hedefleriniz var, onların gerçekleşmesi için enerji ve çaba harcayın. Karşınıza çıkacak yeni fırsatlardan en iyi şekilde yararlanın. İş yerinizde sık sık çeşitli anlaşmazlıklar yaşadığınız kişilerle ilişkilerinizi yeniden gözden geçirin. Örneğin; onların size karşı olumsuz davranışlarını direkt size karşı bir tehlike işareti olarak algılamayın, ancak istenmeyen çatışmalara da izin vermemeye çalışın. Bu hafta aileniz yada yakın çevreniz ile önemli bir etkinlik  için bir araya gelebilir veya bir kutlamaya katılabilirsiniz. Hafta boyunca hayatınızı etkileyen çeşitli olayları, bunların oluşum nedenlerini ve olası sonuçlarını düşünecek ve güvendiğiniz kişiler ile değerlendirme yapacaksınız. Finansal konulara dair hafta içi müspet bazı gelişmeler sizi maddi açıdan rahatlatacaktır.

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

  Bu hafta aşk ya da aile hayatınızla ilgili zor ve önemli kararlar sizi bekliyor. Son zamanlarda yaşadığınız olaylar, sizi kendi iyiliğinize olacak değişiklikler yapmaya itiyor. Hafta boyunca sizinle aynı şehirde yaşamayan bir akrabanız veya arkadaşınızla ilgili yaşayacağınız önemli bir olay sizi hayal kırıklığına uğratabilir . Bu hafta, resmi veya özel kurumlardan çeşitli kişilerle temas kurmayı gerektirecek bir takım evrak işleriniz olabilir. Hafta başında eviniz veya iş yeriniz için size konfor alanı sağlamaya yarayacak bazı alışverişler yapabilirsiniz. Bu hafta hata yapmaya ve yanlış anlaşılmaya oldukça müsaitsiniz bu sebeple özellikle ikili ilişkilerinizde daha hassas olmaya özen gösterin. Hafta boyunca zihinsel dengeyi ve iç huzuru sağlamak önemli olacak, bu nedenle dikkatinizi her şeyden önce size zevk veren şeylere odaklayın. Kendinizi başkalarının sorunlarıyla boğmaktan kaçının ve kendi sorununuza daha felsefi bir şekilde bakmaya çalışın.

  - Advertisement -

  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  Bu hafta yaşayacağınız çeşitli olaylar veya yad edeceğiniz anılar sizi geçmişinize, eski bir aşk ilişkisine veya arkadaşlığa geri götürecek. Hafta ortasında katılacağınız bir dost toplantısı ise hayatınızın kalanını etkileyecek sürpriz bir gelişmeye sahne olabilir. Bu hafta boyunca, kendi ailenizden biri, akrabanız veya arkadaşınız olsun, herhangi bir kadınla finansal ilişkilerden kaçının. Çünkü daha sonra aranızda gerginlik yaratacak koşullar ortaya çıkabilir. İlginç insanlarla tanışma fırsatı bulacağınız için bu hafta seyahat etmek adına oldukça elverişli olacak. Yeni arkadaşlar edinebilir ve çevrenizi genişletebilirsiniz. Belki de yepyeni bir aşk fırsatını böyle bir seyahatte yakalayabilirsiniz.

  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

  Haftaya başlarken, şehir dışı veya yabancı bir ülkeden gelecek bazı haberler sizi hem mutlu edecek hemde oldukça şaşırtacak. Bu haber sonrası ani bir yolculuk planlaması yapabilirsiniz. Hafta ortasında, bir arkadaşınız veya akrabanızın hayatındaki önemli bir hatası veya başarısızlığı gündeminiz olabilir. Hoş olmayan sonuçlar doğuran bu olay, sadece kişinin kendisini değil, yakın çevresini de doğrudan etkileyecektir. Bu hafta boyunca, eşiniz ya da partneriniz ile olan ilişkinizde karşı taraf sizden daha sabırlı ve anlayışlı olmanızı isteyecek. Hafta boyunca her iki taraf da şu anda ortaya çıkan bazı olaylarla ilgili çok hassas ve duygusal olabilir. Sakin olun ve akışta kalın. Bu hafta yeni tanıştığınız bir kadın ile iş ya da finansal bir konuda tartışma yaşayabilirsiniz. Bu konuda dikkatli olmanızda ve şimdiden ön almanızda fayda var.

  ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

  10-16 Nisan haftası boyunca, sevdiğiniz birinin hayatında aile veya kariyerle ilgili olabilecek başarıların tadını çıkaracaksınız.Bu hafta boyunca, ilk başta doğru karar vermede gerginliğe neden olabilecek beklenmedik bir harcama gerçekleşecek. Yakınlarınızın yardımıyla en doğru çözümü bulabileceksiniz. Hafta boyunca, kendinize yüksek beklentiler yüklemekten, gergin olmaktan ve çevrenizde stres yaratmaktan kaçının. Haftanın tamamı sizin için başarılı ve verimli geçecek. Uzun süredir tanıdığınız ve güvendiğiniz bir kişi, gelecek planlarınızın gelişimi üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacaktır. Bu hafta sizin için, sözlenmek, nişanlanmak evlenmek yada diğer önemli ailevi değişiklikleri yapmak için uygun bir hafta olacak. Örneğin ayrı bir eve çıkmak veya ev taşımak gibi.

  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

  Bu hafta meslektaşlarınız, müşterileriniz veya iş ortaklarınız ile olan ilişkiler sizin için oldukça önemli olacaktır. İş ilişkilerinizde yeni şeyler arıyorsunuz, gelişmek istiyorsunuz. Elde edilen sonuçlara ve başarılara göre yolunuzu tayin etmeli, hatalardan ise ders çıkarmasını bilmelisiniz. Bazılarınız ise bu haftayı kariyerinizde yeni bir pozisyon elde etmek yada iş değiştirmek için değerlendirecekiniz. Bu hafta, şu anda başka bir şehir veya ülkede bulunan karşı cinsten tanıdığınız biri ile beklenmedik bir telefon görüşmesi yapacaksınız. Bu görüşme ikinizin arasında yeni bir aşkın ilk kıvılcımı olabilir. Hafta sonunda ailenizden biri yada bir akrabanızın sağlık durumu sizi endişeye sevk edebilir. Bu kişi büyük ihtimalle bir erkek olacaktır.

  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

  Hafta boyunca yakından tanıdığınız bir kişinin hayatında gerçekleşen tatsız bir olayın takipçisi olacaksınız. Bu olayın nedenleri çok farklı olabilir, bu nedenle tahmin yürütmekten veya falcılık yapmaktan kaçının. Size yakışan onun yanında olup destek çıkmaktır. Bu hafta, ilişkinizde bir şeyleri değiştirmeniz gerektiğini düşünecek ve buna göre birtakım adımlar atacaksınız ancak partnerinizin göstereceği tepkiden de çekiniyorsunuz. Amacınız ilişkiyi sürdürmek mi? yoksa bitirmek mi? Önce buna karar vermelisiniz. Hafta sonun da şehir dışına bir seyahat planınız olabilir ancak bu Hafta kazalara karşı dikkatli olmalı ve araba yolculuklarından kaçınmalısınız. İş hayatınız ve kariyeriniz ile ilgili bu hafta herhangi müspet yada menfi bir gelişme gözükmüyor ancak harcamalarınızda bir düzenleme yapmaya ihtiyacınız var.

  AKREP VE YÜKSELEN AKREP

  10-16 Nisan haftası boyunca, birlikte yaşasanız da yaşamasanız da, akrabanız veya ailenizden biri ile ilişkilerinizde gerilim yaşayacaksınız. Çatışmaların ve karşıtlıkların nedeni çok farklı olabilir. Ancak, bunları araştırmak, didiklemek meseleyi çözmez ve hiçbir durumda size yardımcı olmaz. Hafta boyunca sizin için önemli olan bir yazı, bilgi veya belgenin gecikmesi veya kaybolması ihtimali var. Birinin onları sizin yerinize alması ve durumdan farklı bir şekilde faydalanması mümkündür. Dikkatli olmalı ve takipte kalmalısınız. Bu hafta boyunca, evinizdeki önemli olaylardan biri bir çocuk ya da genç bir erkek ile ilgili olacak. Bu, bir doğum günü, okul yada işteki bir başarı veya başka bir etkinlikle ilgili olabilir. Bu hafta mali işlerinizde şanslı ve başarılı olacaksınız, ancak bu sizi dikkatsiz ve tedbirsiz yapmamalı. Bir köşeye her duruma karşı bir miktar nakit para ayırmalı ve ona asla dokunmamalısınız.

  YAY VE YÜKSELEN YAY

  Hafta boyunca farklı kişilerle yapacağınız toplantılarda ve belki de sunumlarda oldukça heyecanlı olacaksınız. Bunlar belki de sadece sanal olarak tanıdığınız kişilerle yapacağınız toplantılar olacak ve onların üzerinde güçlü bir etki bırakacaktır. Muhtemelen konuşmaları veya teklifleri sizi epey şaşırtacak. Ancak, gerçeklikle bağlantınızı koparmayın ve yalnızca gerçek yeteneklerinize göre hareket edin. Bu durum, özellikle yeni bir iş, proje, lansman ile ilgili şeyler için geçerlidir. Bu hafta paranızla ilgili konularda güvendiğiniz kişilerin tavsiyelerini almak ve yatırımlarınızı ona yapmak geleceğiniz adına size çok şey katacaktır. Hafta sonu, ailenizle seyahat etmek veya akrabalarınızı ziyaret etmeye karar vermek için uygun bir zaman olacaktır. Aşk hayatınızdaki durgun dönem bu hafta itibarıyla sona eriyor. Ya mevcut ilişkinizde yada yeni biriyle oldukça romantik ve hareketli günlere geçiş yapacaksınız.

  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

  Hafta boyunca, hoş olmayan bir anlaşmazlık veya çatışma yaşadığınız bir kadınla ilişkinizi yeniden kurma ve uyumlu hale getirme fırsatınız olacak. Hafta, mesleki taahhütlerinizi geliştirmek, daha iyi finansal sonuçlar elde etmek ve yeni fikirler yoluyla gelir elde etmek için uygun olacaktır. Başka bir yerde yaşayan bir çocuğunuz yada yakın akrabanız varsa, bu hafta boyunca onun hayatıyla ilgili özel bir olay yaşamanız muhtemeldir. Aşk hayatınız, ilişkinizdeki çeşitli iniş ve çıkışlarla karmaşık bir hal almış olabilir. Bu haftayı ilişki sorunlarınızı çözmek için değerlendirmeli ve partneriniz ile sorunlarınızı karşılıklı konuşmayı denemelisiniz. hafta sonunda yurtdışından beklediğiniz bir haber tüm gelecek planlarınızı değiştirmenize sebep olabilir.

  KOVA VE YÜKSELEN KOVA

  Bu hafta özellikle sosyal çevrenizle oldukça iç içe olacak çeşitli toplantılar ve etkinliklerde bir araya geleceksiniz. Hafta boyunca iş yerinizde dikkatli olun, görev ve sorumluluklarınızı titizlikle yerine getirin, evraklarla çalışırken dikkatinizin dağılmasına izin vermeyin. iş arkadaşlarınız veya amirlerinizle ilgili dedikodulara veya yorumlara kulak asmayın. Karşı cinsten biri ile hafta ortası yapacağınız bir iş görüşmesi kısa sürede tutkulu bir aşka dönüşebilir. Evli yada ilişkisi olanlar için aman dikkat diyorum. Parasal konlarda bir süredir yaşadığınız sıkışıklık bu hafta itibarı ile yerini rahatlama ve bolluk enerjisine bırakıyor. Hazır akmaya başlamışken mutlaka bir miktar parayı bir köşeye ayırın ve mümkünse dokunmayın.

  BALIK VE YÜKSELEN BALIK

  10-16 Nisan haftası boyunca aşk hayatınız bir miktar tahmin edilemez olacak. Bunun nedeni, büyük ölçüde akrabalarınız ve arkadaşlarınızla ilgili diğer olaylara bağlı olacaktır. Yakın zamanda bir aşk ayrılığı yaşadıysanız, muhtemelen hala bu kaybın ardındaki nedenleri arıyorsunuzdur. Finansal olarak bu hafta çeşitli deneyimlerle karşılaşacaksınız. Hayatın size sunduğu bazı fırsatlara sevinirken  bazılarına da kızacaksınız. Siz kazanırken biriktirmeyi öğrenirseniz zor zamanlarda idame etmeyi sağlayabilir ve sıkıntı çekmezsiniz. Hafta sonunda yakın dostlarınız ile bir araya gelecek ve muhtemelen  ya bir spor müsabakasına yada sosyal bir etkinliğe katılacaksınız. Yeni dostlar ve hatta yeni iş bağlantıları için oldukça güzel bir hafta sizleri bekliyor.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz