Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji11 Aralık günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  11 Aralık günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 11 Aralık cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev,  11 Aralık 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  11 Aralık günlük burç

  11 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (11 ARALIK 2021)

  Sevgili Koçlar, sezgilerinizin kuvvetli olduğu bir gün. Kendinizi hayalden hayale koşarken görebilirsiniz. Olayları abartmamanız gerekiyor. Kariyerinizde otoriter figürlerle yapacağınız görüşmelerde  kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilirsiniz.

  - Advertisement -

  BOĞA BURCU (11 ARALIK 2021)

  Sevgili Boğalar, sosyal çevrenizle birlikte planlar,programlar yapabilir, hafta sonunu keyifle geçirebilirsiniz. Kişilerden alacağınız destekle umutlarınızı ve hayallerinizi geliştirebilicek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Yurtdışı konularında,araştırmalarda güçlü hissedrbilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (11 ARALIK 2021)

  Sevgili İkizler, kariyerinizle alakalı gelişmelerin devam ettiği bir gün. Toplumsal statünüzde değişiklik yapmak isteyebilir, ancak bununla alakalı kendinizi tatminsiz hissedebilirsiniz. Daha fazla araştırmalara,desteklere ihtiyaç duyabilirsiniz. Ortaklaşa maddi gelirlerde güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (11 ARALIK 2021)

  Sevgili Yengeçler, yurtdışı ve akademik eğitiminiz için umutlarınızın artışa geçtiği bir gün. Yeni yerler keşfedebilir, araştırmalarınıza hız verebilirsiniz. İkili ilişkilerde sevdiklerinize karşı daha yoğun hislerin oluştuğunu fark edebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (11 ARALIK 2021)

  Sevgili Aslanlar, ortaklaşa maddi gelirlerinizle ilgili biraz hayalperest davranabileceğiniz bir gün. Borç,kredi gibi durumlara dikkat etmeniz gerekebilir. İş çevrenizde kendinizi daha güçlü ifade edebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (11 ARALIK 2021)

  Sevgili Başaklar, yakın ilişkideki kişilerle, eşinizle planların yapılacağı bir gün. Hayal dünyasınsaymış gibi hissedebilirsiniz. Aşk konusunda kendinizi şanslı görebileceğiniz bir gün.

  TERAZİ BURCU (11 ARALIK 2021)

  Sevgili Teraziler, iş çevreniz ve çalışma arkadaşlarınızla bugün mesai harcayabilirsiniz. Günlük rutin işlerinizi düzenlemek isteyebilir, yeni keşfedişler gerçekleştirebilirsiniz. Sağlık olarak biraz dikkat etmenizde fayda var. Ailenizle güzel vakit geçirebilirsiniz.

  AKREP BURCU (11 ARALIK 2021)

  Sevgili Akrepler, çocuklarınızın eğitim hayatıyla alakalı gelişmeler yaşanabilir. Eğer bekar bir Akrepseniz sevdiğiniz kişi ya da flörtünüzle keyifli bir gün planlayabilirsiniz. Yakın çevrenizden destekler alabileceğiniz bir gün. İletişiminiz oldukça kuvvetli.

  YAY BURCU (11 ARALIK 2021)

  Sevgili Yaylar, ailenizle birlikte vakit geçireceğiniz bir gün. Bazı konularda desteklenmek isteyebilirsiniz. Hayal dünyanız gelişebilir. Özellikle maddi olarak yatırım ve birikimlerde şanslı olabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (11 ARALIK 2021)

  Sevgili Oğlaklar, yakın veya uzak çevrenizden gelebilecek haberle gündeminiz değişebilir. Seyahat planları yapabilirsiniz. Kendinizi daha güçlü hissedebilir, kişilerin ilgisini çekebilirsiniz.

  KOVA BURCU (11 ARALIK 2021)

  Sevgili Kovalar, mali tablonuz için girişimlerin yoğun olduğu bir gün. Harcama dengenizi kurmak isteyebilirsiniz. Kendinizi bugün oldukça keyifli ve dingin hissedebilirsiniz.

  BALIK BURCU (11 ARALIK 2021)

  Sevgili Balıklar, kendinizle alakalı daha çok sezgilerinize yönelmek istediğiniz bir gün olabilir. Hayal dünyanız oldukça geniş. Dış görünüşünüz için soluğu kuaförde alabilirsiniz. Özellikle sosyal çevrenizden destekler gelebilir.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....