Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji13 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  13 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 13 Ekim günlük burç yorumlarında bugün neler var? 13 Ekim günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 13 Ekim astroloji günlüğü:

  13 Ekim günlük burç

  13 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 13 Ekim günlük burç ve cuma gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (13 EKİM 2023)

  - Advertisement -

  Geçmişten gelen eski bir yakın arkadaşınız aracılığıyla kariyer alanlarınızda değişimler yaşayabilirsiniz. Yapacağınız bu değişim size başarılı bir kariyer hayatı sağlayabilir, maddi olarak istediğiniz bolluğa kavuşabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (13 EKİM 2023)

  Sosyal çevrenizdeki bazı tartışmalar istemediğiniz kalp kırıklıklarına neden olabilir. Farklı konuların ortaya çıkmasıyla ani gerilimler yaşayabilir, kendinizi huzursuz ve mutsuz hissedebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (13 EKİM 2023)

  Sevdiğiniz kişinin soğuk tutumlarından dolayı kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Ancak sevdiğiniz kişiden alacağınız güzel bir haberle tekrardan eski güzel günlerinize dönebilir, dileklerinizin kabul olduğunu düşünebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (13 EKİM 2023)

  Aşk hayatınızda yaşayacağınız gelişmeler sizi hem heyecanlandırabilir, hem de bazı konularda kararsız kalabilirsiniz. Yaşayacağınız ikilemlerden dolayı partnerinizden destek görebilir, mantıklı kararlar alarak, kendinizi mutlu hissedebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (13 EKİM 2023)

  Maddi konularda miras davalarınız gündeminizde olabilir. Beklemediğiniz bir yerden gelecek maddi bir destek sizi oldukça şaşırtabilir, mutluluğunuzu yakın dostlarınızla paylaşabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (13 EKİM 2023)

  Eğitim ve öğretim hayatınızla ilgili bazı değişiklikler yaşayabilirsiniz. Yeni bir alanda eğitim alabilir, alacağınız bu eğitim ile başarılı olabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (13 EKİM 2023)

  Aşk hayatınızda yaşadığınız sıkıntılardan dolayı kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Yakın arkadaşlarınızla görüşebilir, sosyal çevrenizde vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

  AKREP BURCU (13 EKİM 2023)

  Partnerinizle oldukça keyifli bir gün geçirerek kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Ani kısa seyahatler yapabilir, görmediğiniz yeni yerleri keşfedebilirsiniz.

  YAY BURCU (13 EKİM 2023)

  Sağlık konularında beklediğiniz olumlu cevapları almak için kendinizi biraz daha disipline etmeniz gerebilir. Aile fertlerinizden alacağınız destekle kendinizi pozitif hissedebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (13 EKİM 2023)

  Yakın arkadaşlarınızla bir tatil programı düzenleyebilir, yeni kariyer hayatınız hakkında arkadaşlarınızla sohbetler edebilir, farklı fikirlere sahip olmak isteyebilirsiniz.

  KOVA BURCU (13 EKİM 2023)

  Hoşlandığınız kişiye karşı olan duygularınızı göstermek istemeyebilir, bazı duygularınızı gizlemek isteyebilirsiniz. Ancak yakın bir arkadaşınızın tavsiyesi ile mantıklı bir karar alarak, fikrinizi değiştirebilirsiniz.

  BALIK BURCU (13 EKİM 2023)

  Aşk hayatınızda hissettiğiniz 3.kişi enerjilerinden dolayı duygusal zorluklar yaşayabilir, kalp kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Sezgilerinize güvenerek bazı adımlar atabilir, ani gerginlikler yaşayabilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....