Astrolog Hera – Funda KOÇ

13 Temmuz Dolunay’ı burçları nasıl etkileyecek? Oğlak burcunda Dolunay’ın burçlara etkileri

0

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 13 Temmuz 2022 Çarşamba günü Oğlak burcunda gerçekleşecek dolunaya ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte 13 Temmuz Dolunay’ının burçlara etkileri…

13 Temmuz Oğlak dolunayı *

13 Temmuz tarihinde Türkiye saati ile 21:37’de 21 derece Oğlak burcunda bir süper dolunay meydana gelecek. Peki nedir bu süper dolunay derseniz; Ayın dünyaya en yakın olduğu zamanlarda gerçekleşen dolunaylara süper dolunay denir ve etkileri daha belirgin şekilde hissedilir. Bir çoğumuzun hayatına bomba gibi düşecek olan bu dolunay bazılarımız için biraz yaralayıcı olacaktır. Alacağımız haberler ile tüm ihanetler, aldatılmalar, aldanmalar ve arkamızdan dönen olaylarla yüzleşecek belki de büyük hayal kırıklıkları yaşayabileceğiz. Ancak şunu unutmamak gerekiyor ki, bu bizler için ne kadar yaralayıcı olursa olsun, özünde bazı şeyleri netleştirecek ve bitmesi gereken konuları da bitirecek. Araf’ta olan her tür ilişki artık iyi veya kötü netleşecek. Bu dolunay özellikle ilişkiler, aile, iş ve kariyer konularında netleşmeleri gündeme taşıyacaktır. Artık acaba kelimesini hayatımızdan çıkararak siyah veya beyaz her ne ise bunu artık biliyor olmak en kıymetlisi belki de. Kolektif alanda liderlerin, yöneticilerin kapalı kapılar ardında gerçekleştirdikleri anlaşmalar gündeme gelebilir. Sağlık konularında da birçok haber çıkacak ve özellikle aşıya dair bazı gizli belgeler de gündem oluşturabilir. Hastane, yaşlı bakım evi ve hapishanelere dair haberlere de tanıklık edeceğiz.

13 Temmuz Oğlak dolunayında anın yükseleni Kova ve bu gösterge bizlere özgürlük, yenilik, öngörülmez ani gelişmelerin ve hatta isyanların bizi beklediğini gösteriyor. Ay ile Plüton’un kavuşum enerjisinde çalışması son derece Plütonik bir dolunay olacağını gösteriyor. Bir çoğumuzun hayatında bitişler ve hatta dönüşümlere ev sahipliği yapacak bu dolunay. Özellikle Ay Merkür karşıtlığı da bizlere bazı duyumlar ve net konuşmaların bu dönüşümlere sebep olacağını adeta teyit ediyor. Kısacası alacağımız haberler her ne kadar bizi biraz yaralasa da sistem10 ve hatta Plüton ya bitir ya dönüştür diyor bizlere. Bireysel hayatlarımızda ise adeta yol ayrımları yaşanacak ve bazı muğlaklıklar ortadan kalkacak. Bizden gizlenen her konunun açığa çıkarak netlik kazanacağı ve bu şekilde yolumuza devam edeceğimiz bir zaman dilimi olacaktır. Bu dolunay bireysel anlamda bizlere karar aldıracak ve bazılarımız için birtakım anlaşmalar yapmaya vesile olacaktır. Ev ve aile konularının yanı sıra gündelik hayatımızı düzenleme adına kararlar vermemize de sebep olacaktır. Bazı okurlarım için belki de ev değişimi ve buna bağlı masraflar ve bu masrafları yönetmek sıkıntı yaratsa da sonuçta kalıcı atılımlar yapacağınızı söyleyebilirim. Yarım kalan eğitimleri tamamlama noktasında bazı kararlar vereceğimiz süreçteyiz. Sağlık açısından ise kemikler, dişler, cilt problemleri ve omurgaya dair sorunlara dikkat etmekte fayda var.

Oğlak burcunda gerçekleşecek Dolunay’ın burçlara etkileri *

Koç ve Yükselen Koç *

Bu dolunay sizleri iş, kariyer noktasında bazı değişimlere zorlayabileceği gibi, bir süredir aile ve ev konularında yaşadığınız belirsizlikler ortadan kalkacaktır. Net bazı kararlar alacağınız süreçlerden geçiyor olacaksınız.

Boğa ve Yükselen Boğa *

Bu dolunay sizleri yüksek öğrenim ve yurt dışı konularında bazı dönüşümler yapmaya zorlayabilir. Yurt dışına yerleşme, tayin ya da hukuksal konularda bir tamamlanma yaşayacaksınız ve varsa mahkeme konuları bunlarda artık karar aşamasına gelecektir.

İkizler ve Yükselen İkizler *

Bu dolunay sizleri krediler, borçlar ve vergi konularında biraz zorlayabilir. Ani para çıkışları, sizlerde toplu para kaybı hissi yaratsa da miras nafaka gibi konularda bazı net kararların ortaya çıkacağı bir dönemde olacaksınız.

Yengeç ve Yükselen Yengeç *

Bu dolunay sizleri eş, ortaklık ve evlilik konularında dönüşüme zorlayacak. Kendinize dair alacağınız kararlar eş ve ortaklık konularında bazı dönüşümler yaşamanıza sebep olacaktır. Bazı Yengeçler evlilik kararı alabileceği gibi bazıları da ayrılık aşamasına gelebilirler.

Aslan ve Yükselen Aslan *

Bu dolunay ile iş yaşantınız ve günlük hayatınız ile ilgili bazı tamamlanmalar ya da dönüşümler yaşayacaksınız. Evcil hayvanlar ve ufak tefek sağlık konuları gündeminizi meşgul edebilir.

Başak ve Yükselen Başak *

Bu dolunay sizleri çocuklarınız, hobileriniz ve aşk konularında etkisi altına almaya hazırlanıyor. Özellikle arkadaşlarınızdan alacağınız haberler veya fazla sosyal olmanız sebebi ile aşk hayatınızda bazı dönüşümler yaşayabilir ve hatta yol ayrımlarına gelebilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi *

Bu dolunay, ev-arsa gibi taşınmazlarla ilgili konuları sizlerin gündemine taşımaya hazırlanıyor. Baba veya aile bireylerinin sağlık konuları bu süreçte gündem oluşturabilir ve bazı okurlarım için ev değişikliği veya tadilatı ile ilgili konular netleşebilir.

Akrep ve Yükselen Akrep *

Bu dolunay sizleri iletişim, eğitim ve kardeşler konularında bir tamamlanma noktasına taşıyacaktır. Hali hazırda bir projesi olan ya da kitap yazan okurlarım bunları tamamlayabilirler. Bugüne kadar devam eden eğitimler içinde bu durum geçerlidir.

Yay ve Yükselen Yay *

Bu dolunay sizleri maddi kazançlar ve gelirleriniz noktasında etkisi altına almaya hazırlanıyor. Verdiğiniz bir borcun tahsilatına ilişkin yapacağınız görüşme canınızı sıkabilir. Bazı okurlarımın ise kredilerini yapılandırma noktasına gitmeleri söz konusu olabilir.

Oğlak ve Yükselen Oğlak *

Bu dolunay kendinize dair net kararlar almanıza sebep olacaktır. Fiziksel görümümüze dair yapacağınız bazı girişimler ile adeta dönüşeceksiniz. Eşiniz ya da partnerinizle bazı konuşmalar yapacak ve tamam mı devam mı noktasında karar vereceksiniz.

Kova ve Yükselen Kova *

Bu dolunay sizleri biraz yorabilir. Bilinçaltı korkularınızın sizi biraz zorlayacağını söyleyebilirim. Hatta gündeminizde varsa hastane, bakım evleri gibi konularda kaygıların artacağını da belirtebilirim. Sağlık konuları ile ilgili birtakım görüşmeler yapabilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık *

Bu dolunay sizleri arkadaş çevreniz noktasında etkisi altına almaya hazırlanıyor. Sosyal çevrenizde adeta bir yapılanma evresine girerek yepyeni insanları hayatınıza alabilir ve bu süreçte bazı arkadaşlıkları da bitirme yoluna gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here