Karma ve Spiritüel Astrolog Elifliastroloji

  14 Aralık Güneş Tutulması gerçekleşti! İşte etkileri ve burçlara etkisi

  14 Aralık saat 19:16’da Yay Burcunun 23 derecesinde “Hiper Güneş Tutulması” gerçekleşecektir. Hiper Tutulma; tutulma serilerinin içinde en güçlü olanıdır, dolayısıyla etkileri de güçlü olacaktır. Peki, güneş tutulmasından hangi burçlar etkilenecek? 14 Aralık Güneş tutulması ne kadar sürecek? Etkileri nasıl olacak? Karma ve Spritüel Astrolog Elif Bozkurter yorumluyor…

  GÜNEŞ TUTULMASININ ETKİLERİ *

  Bu tutulma neticesinde Covid sayılarında ciddi bir artış, sağlık sektörüyle ve personeliyle ilgi yeni kararlar, hizmet sektörü, belediyeler (kamu alanları) gündem konusu olabilir.

  güneş tutulması

  Hukuksal alanda ve üniversitelerle ilgili yeni bir dönem başlarken din konularında dünya üzerinde reformist hareketler veya din sebepli terör olayları başlayabilir.

  14 Aralık’tan sonra dolar tekrar yükselişe geçebilir.

  Ayrıca Türkiye’de orta seviyeli, dünyanın bazı bölgelerinde özellikle Güney Amerika taraflarında güçlü doğal afetler, deprem, fırtına veya sel oluşabilir.

  GÜNEŞ TUTULMASI NE KADAR SÜRECEK? *

  Tutulmanın etkileri ortalama 1 ay önce başlayacak ve 2 yıl kadar sürecektir.

  GÜNEŞ TUTULMASINDAN ETKİLENECEK BURÇLAR *

  • Yay
  • Balık
  • Başak
  • İkizler

  KOÇ BURCU

  Koç burçları; uzak yoldan bekledikleri bir haber gelebilir, hukuksal bir davası varsa çözüm yoluna gidebilir ve ayrıca yüksek öğrenim yapmak isteyenleriniz için bir şans yakalayabilirler.

  BOĞA BURCU

  Boğa burçları; beklediğiniz ödemeleriniz gelebilir, borçlarınızı yapılandırabilir, kredi alabilir veya ödemelerinizi yapabilirsiniz. Bununla beraber beklenmedik sürpriz bir borç karşınıza çıkabilir veya ummadığınız yerden para gelebilir.

  İKİZLER BURCU

  İkizler burçları; aşk, evlilik ve ortaklık konularınız gündeminizde olacak.  Ayrılmalar, barışmalar, ilişkinizi yapılandırmanız söz konusu olabilir. Ayrıca bir ortaklık veya iş birliği teklifi alabilirsiniz..

  YENGEÇ BURCU

  Yengeç burçları; sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem hem fiziksel hem ruhsal olarak biraz zorlanabilirsiniz o yüzden mümkün olduğu kadar bağışıklığınızı güçlü tutun. Yanınızda çalışanlara karşı dikkatli olun şaşıracağınız bir olaya şahit olabilirsiniz.

  ASLAN BURCU

  Aslan burçları; aradığınız aşkı bulabilir ya da mevcut ilişkinizi şifalandırabilirsiniz! Eğleneceğiniz, dikkat çekip göz önünde olacağınız bir sürece giriyorsunuz. Ayrıca şans oyunlarından yana kısmetiniz açılabilir, yeni yıl öncesi bir bilet alabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU

  Başak burçları; biraz hırpalanacakları bir sürece giriyorlar aile sorunlarınız olabilir, taşınabilir, ev alıp satabilirsiniz.  Ayrıca iş yaşamınızda da biraz mücadele etmeniz gerekebilir.

  TERAZİ BURCU

  Terazi burçları; kardeşleriniz, yakın akrabalarınız veya komşularınızın hayatında bir takım değişikler olabilir ve gündeminizi meşgul edebilir. Ticari bir iş yapıyorsanız güzel bir gelişme olabilir ve tutulma iletişim evinizde gerçekleştiği için güzel haberlerde almanız söz konusu olacaktır.

  AKREP BURCU

  Akrep burçları; gelirlerinizde ciddi bir artış olabilir.. Yatırım yapmanız için güzel bir takım fırsatlar yakalayabilirsiniz ancak bu dönem borç vermeyin. Alamama olasılığınız da var bilginiz olsun sevgili Akrepler..

  YAY BURCU

  Yay burçları; kadersel olayların yaşanacağı hayatınızı kökten değiştirecek oluşumların içine girebilirsiniz. İş, aşk, ortaklıklar tüm alanlarda değişiklik yaşayabilirsiniz. Tutulma döneminde fiziksel değişiklik yapmanız için harika bir zaman zarfıdır.  Estetik olabilir, saçınızın rengini veya modelini değiştirmeniz haritanızı çalıştırmanız açısından olumlu olacaktır.

  OĞLAK BURCU

  Oğlak burçları; maalesef sizin için akıl sağlığınızı korumanız gereken bir dönemdesiniz. Bu aralar kapalı alanlarda darlanabilir, psikolojik olarak nefes alamama sorunu yaşayabilirsiniz. Hastanelik işleriniz olabilir ancak bu sizi korkutmasın. Ciddi bir şey yaşayacağınız anlamına gelmez rutin kontrollerinizi de yaptırabilirsiniz.

  KOVA BURCU

  Kova burçları; sosyal hayatınızın renkleneceği, yeni ortamlara gireceğiniz, yeni insanlar tanıyacağınız bir döneme giriyorsunuz. Toplumsal platformlarda çalışabilir ve aktif olabilirsiniz.

  BALIK BURCU

  Balık burçları; bazılarınız kariyer alanınızda bir takım sorunlar yaşarken bazılarınız için terfi olma zamanı gelmiş olabilir. Mücadele ettiğiniz konuların meyvelerini toplama zamanına geldiniz. Tutulma ve takibi 1 hafta sürecinde çok daha hassas, duygusal ve dürtüsel olacaksınız. Lütfen Balığın melankolik yönünü çalıştırıp kendinizi dibe çekmeyin çünkü bu tutulma size yarayacaktır.

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI

  YORUM YAZIN

  Please enter your comment!
  Please enter your name here