Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji14 Ocak günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  14 Ocak günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 14 Ocak 2022 Cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 14 Ocak 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. (Dilara Yıldızhan’ın haftalık burç yorumlarına da (10-16 Ocak)  bakabilirsiniz

  14 OCAK 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI *

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler

  KOÇ BURCU (14 OCAK 2022) *

  Kısa mesafe seyahat, kardeşler, iletişim ve medyaya yönelebilirsiniz. Kalıcı adımlar atılabilir, anlaşmalar yapılabilir. Merkür retrosu 26 Ocak tarihine kadar; sosyal çevre, arkadaşlar, topluluklarda iletişimde sorunlar yaşanabilir. Eski görüşmediğiniz arkadaşlarınızla karşılaşabilir, iletişim kurabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (14 OCAK 2022) *

  Para ve maddi kaynaklarda kalıcı adımlar atılabilir. 26 Ocağa kadar Merkür Retosu etkisiyle; kariyer hayatınızda otoriteyle iletişim problemleri yaşanabilir. Yeni bir işe girmek, yeni sözleşme imzalamak için uygun değildir ama yeni sözleşme imzalanacaksa dikkatli olmalısınız.

  İKİZLER BURCU (14 OCAK 2022) *

  Fiziksel değişim yapmak, kendinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. İletişimde bazı sorunlar yaşanabilir. 26 Ocak tarihine kadar Merkür Retro etkisiyle; eğitimi hukuk, yurtdışı, yabancılarla iletişim, medyada aksaklıklar gerçekleşebilir. Uzak mesafe seyahatler sorunlar, eşyaların kaybolması gerçekleşebilir.

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU (14 OCAK 2022) *

  İçe çekilebilir, yalnız kalmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. 26 Ocak tarihine kadar Merkür Retro etkisiyle; borçlar, nafaka, sigorta, vergi, para, eşin parası ve yatırımlarla ilgili problemler yaşanabilir. Bu süreçte yeni sözleşme ya da anlaşma yapmamaya çalışmalısınız. Para konularını tekrar gözden geçirerek süreci değerlendirebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (14 OCAK 2022) *

  Arkadaşlarınızla zaman geçirebilir ve sosyalleşebilirsiniz. Kalıcı arkadaşlıklar edinilebilir. 26 Ocak tarihine kadar Merkür Retro etkisiyle; eski flört, eski aşk, yada ortaklarınızla iletişim tekrar kurulabilir, ama iletişim sorunları yaşanabilir. Bu dönemi yanlış anlaşılmaları çözmek için kullanabilirsiniz ama Venüs retrosu da varken yeni başlangıcı şubat ayına bırakın derim.

  BAŞAK BURCU (14 OCAK 2022) *

  Kariyer ve iş hayatınızla iletişimle kalıcı kararlar alınabilir. 26 Ocağa kadar Merkür Retro etkisiyle; çalışma hayatı, yanınızda çalışanlar, evcil hayvanlar ve özellikle sağlığınızla ilgili problemler yaşanabilir. Eski konular tekrar gündeminize gelebilir. Daha önceden planladığınız projeleri ise yapmak isteyebilirsiniz. Yepyeni bir başlangıç yapmak için ise uygun dönem değil.

  TERAZİ BURCU (14 OCAK 2022) *

  Uzak Mesafe seyahat yapabilirsiniz. Eğitim alabilir, öğretim görevlileriyle, yabancılarla, hukuk alanında iletişime geçebilirsiniz ve kalıcı kararlar alabilirsiniz. 26 Ocak tarihine kadar Merkür Retro etkisiyle; eski aşk ve flörtlerle iletişim kurulabilir. Ama exten next olmaz. İlişkideki pürüzleri gidermek için bu süreci kullanabilirsiniz. Hobilerinizle ilgili ek iş yapıyorsanız iletişim problemleri yaşanabilir. Borsada ise bu süreçte söylenenlere göre hareket ederseniz yanılabilirsiniz.

  AKREP BURCU (14 OCAK 2022) *

  Para, finans, vergi ödemeleri, nafaka, sigortayla ilgili hususları gözden geçirebilirsiniz. 26 Ocak tarihine kadar Merkür Retrosu etkisiyle; aile içi iletişim problemleri yaşanabilir. Ev değişimi yapacaksanız bu süreçte yapmanızı önermem pek çok problem yaşayabilirsiniz.

  YAY BURCU (14 OCAK 2022) *

  İlişki, evlilik, ortaklıklarınızla iletişim içinde olabilirsiniz ve kalıcı kararlar alınabilir. 26 Ocak tarihine kadar Merkür Retrosu etkisiyle; yakın çevre kardeşler eğitim, medya, maillerde ve seyahatlerde ilgili sorunlar yaşanabilir.

  OĞLAK BURCU (14 OCAK 2022) *

  Çalışma hayatınız, gündelik işler, sağlık yada evcil hayvanınızla ilgilenebilirsiniz. 26 Ocak Tarihine kadar Merkür Retro etkisiyle; maddi kaynaklarla ilgili özellikle ticarette iletişim sorunları, maillerde sorunlar, para transferlerinde problemler yaşanabilir. Yeni sözleşme imzalamanızı tavsiye etmem.  Eğer yeni bir sözleşme imzalanacaksa dikkatli olmalısınız.

  KOVA BURCU (14 OCAK 2022) *

  Aşk, ilişki, flört, çocuklar ya da hobilerinizde güzel gelişme ve fırsatlarınız olabilir ama iletişimde abartılı söylemeler fırsatları kaçırmanıza sebep olabilir. Maddi harcamalara ise dikkat etmelisiniz bugün fazla para harcayabilirsiniz. İletişim, eğitim, medya, kardeşlerle ilgili sizi üzen durumları bugün şifalandırma fırsatı yakalayabilirsiniz.

  BALIK BURCU (13 OCAK 2022) *

  Aile hayatınızda duygularınızı dile getirirken abartılı bir tutum sergilenebilir bu da şans ve fırsatları kaçırmanıza sebep olabilir ama yılın en şanslı burcu sizsiniz. Maddi konularda yeterli parayı kazanamadığınızı düşünüyorsanız bununla ilgili size iyi gelecek haberler alabilirsiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz