Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji15 Nisan 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  15 Nisan 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 15 Nisan 2022 Cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 15 Nisan 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (15 NİSAN 2022)

  Sevgili Koç; bugün ilişki, ortaklık ya da partnerle zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Marsın Balık burcu etkisiyle; gizli düşmanlarınıza dikkat etmelisiniz. Bir süre uyku sorunları yaşayabilirsiniz ama içten gelen bir enerji de vardır. Hiç yorulmazsınız. Spora başlamak için doğru bir zamandasınız.

  BOĞA BURCU (15 NİSAN 2022)

  Sevgili Boğa; çalışma hayatı, gündelik işler ya da sağlığınızla ilgilenebilirsiniz. Bel bölgesi rahatsızlıklarınız artabilir. Marsın Balık burcu etkisiyle; Sosyal çevrenizden aşk sizi bulabilir, ayrıca sosyalleştiğiniz, yeni insanlarla tanıştığınız bir döneme giriyorsunuz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (15 NİSAN 2022)

  Sevgili İkizler; aşk, flört, çocuk ya da hobinizle ilgilenmek için güzel bir gündesiniz. Marsın Balık burcu etkisiyle; çok çalışabilirsiniz ama aşk sizi kariyer hayatınızdan ya da kadersel bir tanışmayla gerçekleşebilir.

  YENGEÇ BURCU (15 NİSAN 2022)

  Sevgili Yengeç; ev ya da ailenizle ilgilenebilirsiniz. Sevdiklerinizle zaman geçirmek için güzel bir gündesiniz. Marsın Balık burcu etkisiyle; yurt dışı seyahat, eğitim konuların daha hareketli olduğu bir sürece girebilirsiniz. Aşk sizi yurt dışından, seyahat ederken bulabilir. Ayrıca partner hukukçu, akademik kariyer yapan biri de olabilir.

  ASLAN BURCU (15 NİSAN 2022)

  Sevgili Aslan; bugün yakın çevre, kardeşlerle zaman geçirebilirsiniz. Eğitim konularıyla ilgilenebilirsiniz. Kısa seyahat için de güzel bir gündesiniz. Marsın Balık burcu etkisiyle; maddi kaynaklarınızla ilgili harcamalarınız artabilir, dikkat etmelisiniz. Arıca aşk hayatınızda daha tutkulu dolu bir hale bürünebilir.

  BAŞAK BURCU (15 NİSAN 2022)

  Sevgili Başak; bugün para ve maddi kaynaklarınızla ilgilenebilirsiniz. Marsın Balık burcu etkisiyle; ikili ilişkilerinize hareketlilik geliyor ama partnerle tartışma içinde kalabilirsiniz. Ayrıca ortakla da bazı sorunlar yaşanabilir.

  TERAZİ BURCU (15 NİSAN 2022)

  Sevgili Terazi; kendinizle ilgilenmek, güzelleşmek için güzel bir gündesiniz. Duygularınızı dışarıya aktarabiliyorsunuz ve herkese kol kanat germek isteyebilirsiniz. Marsın Balık burcu etkisiyle; çalışma hayatınız hareketleniyor. Bağışıklık sisteminiz ise zayıf düşebilir, sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Aşk sizi gündelik hayatta, çalışma hayatınızda bulabilir.

  AKREP BURCU (15 NİSAN 2022)

  Sevgili Akrep; duygusal olarak içe kapanabilirsiniz, duygusal olarak zorlanabilirsiniz. Psikolojinize dikkat etmelisiniz. Marsın Balık burcu etkisiyle; aşk, flört hayatınız hareketlenebilir. Aşk konusunda bu sene şanslısınız, fırsatlarınızı kaçırmayın. Ayrıca çocuklarınızla ya da hobilerinizle ilgili de hareketli bir döneme girebilirsiniz.

  YAY BURCU (15 NİSAN 2022)

  Sevgili Yay; sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla güzel zaman geçirebileceğiniz bir gündesiniz. Marsın Balık burcu etkisiyle; ev ve ailenizle daha çok zaman geçirebilirsiniz. Ayrıca köklerden gelen genetik rahatsızlıklarınız varsa onlar ortaya çıkabilir. Dikkatli olun.

  OĞLAK BURCU (15 NİSAN 2022)

  Sevgili Oğlak; kariyer ve iş hayatınızda uyum ve dengeyi yakalayabildiğiniz bir gündesiniz. Marsın Balık burcu etkisiyle; yakın çevre, kardeşler, eğitim, seyahat konularında hayatınıza hareket geliyor. Ayrıca aşk sizi yakın çevrenizden bulabilir.

  KOVA BURCU (15 NİSAN 2022)

  Sevgili Kova; eğitim, yurt dışı seyahat, hukuk konularıyla ilgilenebilirsiniz. Marsın Balık burcu etkisiyle; para konusunda harcamalarınız artabilir.

  BALIK BURCU (15 NİSAN 2022)

  Sevgili Balık; bugün borç, ödemeler ya da finansal konularla ilgilenebilirsiniz. Bel bölgesi rahatsızlıklarına ise dikkat etmelisiniz. Marsın Balık burcu etkisiyle; daha hareketli olduğunuz bir döneme giriyorsunuz ama bağışıklık sisteminiz zayıflayabilir. Takviye gıdalarınıza ve rutin kontrollerinizi aksatmamanız gereken bir dönemdesiniz. Aşk konusunda ise ipler sizin elinizde. Hayatın her alanın aşk sizi bulabilir.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz