Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji15 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  15 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 15 Şubat 2022 Salı günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 15 Şubat 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (15 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Koç; bugün sabah saatlerinde harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Flört, çocuk, hobi ya da tatil için ani para çıkışları gerçekleşebilir. Borsadaysanız bugün doğru bir gün değil. Akşam saatlerinde otorite engeli, sosyal çevrenizde problemler yaşanabilir.

  BOĞA BURCU (15 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Boğa; aile içinde ani fevri tutumlar gösterebilirsiniz ve sorunlar yaşanabilir. Akşam saatlerinde ise; otorite engeliyle karşılaşabilirsiniz, Özellikle de iş hayatınızdaki otorite figürleriyle ters düşebilirsiniz ve size engel olacak tutumlar sergileyebilirler.

  İKİZLER BURCU (15 ŞUBAT 2022)

  Sevgili İkizler; bugün trafik ve iletişimde dikkatli olmalısınız. Ani kazalara açıksınız. Kardeşlerle iletişimde sorunlar yaşanabilir. Akşam saatlerinde akraba, yakın çevre, seyahatlerde sorunlar yaşanabilir ama otorite desteği sizinle olacak.

  YENGEÇ BURCU (15 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Yengeç; sosyal çevre, dernek, cemiyetlerden kaynaklı para çıkışları gerçekleşebilir. Ani harcamalara dikkat edin ve dürtüsel davranmamaya çalışın. Akam saatlerinde ise maddi kaynaklarla ilgili otorite desteği alamayabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız.

  - Advertisement -

  ASLAN BURCU (15 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Aslan; kariyer hayatınızdaki sorunlardan dolayı duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Duygularınızı ifade ederken ani fevri tutumlar sergilememeye çalışın. Akşam saatlerinde ilişki, ortaklıkla ilgili sorunlar yaşanabilir.

  BAŞAK BURCU (15 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Başak; trafikte dikkatli olmalısınız. Ayrıca psikolojik olarak zorlanabilirsiniz ve ani sorunlar yaşanabilir. Akşam saatlerinde otorite engeliyle karşılaşabilirsiniz. Sağlığınıza ise ekstra özen göstermelisiniz.

  TERAZİ BURCU (15 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Terazi; sosyal çevrenizden kaynaklı ani para çıkışları gerçekleşebilir ve bu sizin borçlanmanıza sebep olabilir. Akşam saatlerinde ise; ilişkinizle ilgili duygusal problemler yaşanabilir. Çocuğunuz var ise bazı sorunlar gerçekleşebilir. Otorite desteği ise sizinle olacak ama hayatınızda bazı tıkanıklar ve yavaşlamalar gerçekleşebilir özellikle de 3-13 Ekim doğumlu teraziler sabırlı olmalı ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

  AKREP BURCU (15 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Akrep; kariyer hayatınızda problemler yaşanabilir ve ani kopmalara sebep olacak tartışmalar yaşanabilir. Durumlar karşında şaşırabilirsiniz. Akşam saatlerinde aile içindeki problemlerden dolayı iş hayatınızda engellerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle; 2-12 Kasım Doğumlu akrepler sağlıklarına dikkat etmeliler ve otoriteyle iyi anlaşmaya çalışmalısınız.

  YAY BURCU (15 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Yay; çalışma hayatınız ya da sağlığınızla ilgili ani sorunlar içinde kalabilirsiniz. Uzak mesafe seyahat, uzak akrabalar, eğitim ve hukuk alanında dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Egonuz sizi tuzağa düşürebilir. Akşam saatlerinde iletişim problemleri yaşayabilirsiniz, trafikte ise dikkatli olmalısınız.

  OĞLAK BURCU (15 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Oğlak; maddi kaynaklar, ödeme, sigorta konusunda ani harcamalar yapabilirsiniz. Özellikle aşk, flört, çocuk ya da hobinizle ilgili harcamalarınız sizi zor durumda bırakabilir. Akşam saatlerinde ise kazançlarınız konusunda dikkatli olmalısınız ve sınırı zorlamamalısınız.

  KOVA BURCU (15 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Kova; ilişki, flört ya da ortaklıkla ilgili anlaşmazlık ya da sorunlardan dolayı aile içinde depremsel sorunlar yaşanabilir. Yeni bir eve taşınma kararı alınabilir. Akşam saatlerinde evlilik, ortaklık konusunda anlaşmazlık yaşanabilir ve duygularınızı ifade ederken zorlanabilirsiniz. Sorumluluk alma dönemindesiniz, ayrıca sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz.

  BALIK BURCU (15 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Balık; çalışma hayatınızda, gündelik işlerde, yanınızda çalışanlarla ilgili iletişim problemleri yaşanabilir. Kalp sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde otoriteyle anlaşmakta zorlanabilir, psikolojik olarak kendini yalnız hissedebilirsiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz