Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji16 Ekim günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  16 Ekim günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 16 Ekim cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 16 Ekim 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  16 Ekim günlük burç

  16 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (16 EKİM 2021)

  Sevgili Koçlar, bugün bilinçaltınız oldukça aktif olabilir. Bunlar için çalışmalar yapabilirsiniz. İkili İlişkilerinizde barışma konuşmaları yapabilir, eğitim almak isteyenler güzel girişimlerde bulunabilirler.

  BOĞA BURCU (16 EKİM 2021)

  Sevgili Boğalar, bugün sosyal çevrenizde, organizasyonlarda aktif olabilirsiniz. Sevdiklerinizle vakit geçirebilir, güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Rutin işlerini düzenler, iş çevresinden destek görebilir.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (16 EKİM 2021)

  Sevgili İkizler, bugün kariyer ve meslek hayatınızla ilgili gelişmeler olabilir. Üstlerinizle yapacağınız görüşmeler verimli geçebilir. Sevgi dilinizi iyi kullanmanız çocuklarınız ya da sevdiğiniz kişi tarafından fark edilebilir.

  YENGEÇ BURCU (16 EKİM 2021)

  Sevgili Yengeçler, eğitim, yurtdışı konuları, eşinizin akrabalarıyla alakalı gündemleriniz oluşabilir. Araştırmalarınız artabilir. Ailevi gündemleriniz oluşacağı gibi güzel bir gün geçirmek isteyebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (16 EKİM 2021)

  Sevgili Aslanlar, maddi ortaklaşa paralarda gelişmelerin yaşanacağı bir gün. Bazı harcamalarınız, borçlarınız gündeme gelebilir. Çözümler üretmek için girişimlerde bulunabilirsiniz. Yakın çevrenizle planlar yapabilir, birlikte güzel vakit geçirebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (16 EKİM 2021)

  Sevgili Başaklar, ikili ilişkilerinizde güzel gelişmelerin yaşanacağı bir gün olabilir. Ancak ailevi konularda biraz dikkat etmeniz gerekebilir. Aniden gelişmeler yaşanabilir. Ilımlı olmaya çalışın günün güzelliğini çıkarın.

  TERAZİ BURCU (16 EKİM 2021)

  Sevgili Teraziler, iş çevrenizde gelişmeler yaşanabilir. Bazıları rutin işlerini düzenleyerek evinde vakit geçirmek isteyebilir. Yakın çevrenizle güzel vakit geçirebilir, günün keyfini çıkarabilirsiniz.

  AKREP BURCU (16 EKİM 2021)

  Sevgili Akrepler, hobileriniz, aşk hayatınız, eğlenceli yönünüz bugün ortaya çıkabilir. Çocuklarınız varsa onlarla alakalı bir gün olabilir. Harcamalarda artışlar görülebilir, yatırımlarınızı gözden geçirebilirsiniz.

  YAY BURCU (16 EKİM 2021)

  Sevgili Yaylar, ailevi, ev, yuva konuları ön plana çıkabilir, ebeveynlerinizle, eşinizle vakit geçirmek iyi gelebilir. Ev araştırması, dekorasyon işleri gündeminizi meşgul edebilir. Sosyal çevrenizden güzel haberler alabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (16 EKİM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, yakın çevreniz, kardeş, kuzen gibi ile birlikte vakit geçirmek isteyeceğiniz bir gün. İletişiminiz aktif olacak. Haberler alabilirsiniz. Mesleki anlamda bazı güzel gelişmeler gündeminize gelebilir.

  KOVA BURCU (16 EKİM 2021)

  Sevgili Kovalar, maddi yatırımlarınızla alakalı birikimlerinizi gözden geçirmek isteyebileceğiniz bir gün. Sosyal çevrenizde organizasyonlarda biraz fazla harcamalar yapabilirsiniz.

  BALIK BURCU (16 EKİM 2021)

  Sevgili Balıklar, kendinizle alakalı gelişmeler gündeme gelebilir. Maddi olarak harcamaları kendinize yapabilirsiniz. Kendinizi iyileştirme amaçlı girişimler keyfinizi yerinize getirecektir.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz