17 Temmuz 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

0

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 17 Temmuz 2022 Pazar gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte 17 Temmuz 2022 günlük burç yorumları…

Bugün hayal gücümüzün son derece aktif olduğu bir günde olacağımızdan sorunlara yeni bakış açıları ile yaratıcı çözümler getirme şansımız son derece yüksek olacaktır. Özellikle kitap yazan okurlarım ise son derece güzel fikirler üretme şansınızın olduğunu unutmayın. Bazı okurlarım ise günü sanatsal faaliyetler ile değerlendirmek isteyebilirler.

KOÇ BURCU (17 TEMMUZ 2022) *

Müzakere gücü, iletişim kadar faydalı bir araçtır. İstediğiniz bir şey veya biriyle çözmeniz gereken bir sorun varsa, başarılı olmak için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz. Bugün bunu değerlendirin

BOĞA BURCU (17 TEMMUZ 2022) *

Herhangi bir şekilde bunaldıysanız, belki de artık yerine getiremeyeceğiniz belirli taahhütlerden veya sorumluluklardan çekilmeyi düşünmenin zamanı gelmiştir. Bırakmakta utanılacak bir şey yok. Bunu bugün halledin.

İKİZLER BURCU (17 TEMMUZ 2022) *

Bugün verdiğiniz sözlerin arkasında durun. Dürüstlük ve erdem size en büyük ödülü getirecek olan şeydir. Kendinize olan saygınız başkasına olan saygınıza emsal teşkil eder.

YENGEÇ BURCU (17 TEMMUZ 2022) *

Bugün kendinize dram yaratmayın, pozitif ve uyumlu olun. İnsanlarla iletişiminizde fazla romantik olmayın ve gerçeklerden kopmayın. Günün sonunda kazanan siz olursunuz.

ASLAN BURCU (17 TEMMUZ 2022) *

Çevrenizde size bir şekilde yardım etmek veya destek vermek isteyen birileri var. Bugün onlarla görüşün ve geri çevirmeyin. Bazen fazla gurur hiçbir işe yaramaz.

BAŞAK BURCU (17 TEMMUZ 2022) *

Hak ettiğiniz hayatın bu olmadığını hissediyorsanız, bunun hakkında bir şeyler yapın, çaba gösterin. Kendinizi hem iş hem de sosyal çevrenizde pazarlamayı öğrenin. Eğer kendinizi savunamıyorsanız boşa kürek çekersiniz.

TERAZİ BURCU (17 TEMMUZ 2022) *

Hayatınızdaki bazı sorunlar kangren haline geldiyse, ona sebep olan ne ise artık kesip atmanın vakti gelmiş demektir. Bazen kendinize karşı dürüst olmak problemleri çözmenin en kolay yoludur.

AKREP BURCU (17 TEMMUZ 2022) *

Hayatını artık resetlemenin vakti geldi. Bazen her şeye sıfırdan başlamak, zorla bir şeyi sürdürmeye çalışmaktan daha kolay ve sonuç odaklıdır.

YAY BURCU (17 TEMMUZ 2022) *

Bugün başkalarıyla çalışırken veya etkileşim kurarken, herkesin her şeyi sizin yaptığınız gibi yapmadığını ve bunda bir sorun olmadığını unutmayın. İnsanlarla empati kurmanın yollarını arayın.

OĞLAK BURCU (17 TEMMUZ 2022) *

Bugün aile içinde katkılarınız veya başarılarınız için takdir veya övgü alıyor olabilirsiniz. Kendinizi fazla yüceltip egonuzun yükselmesine asla izin vermeyin. Alçak gönüllü olmak her zaman bir erdemdir.

KOVA BURCU (17 TEMMUZ 2022) *

Bugün Bir süredir hissetmediğiniz bir özgüven veya iyimserlik içinde olabilirsiniz. Olabildiğince uzun süre bu duyguyu kaybetmeyin. Korkunun veya endişenin sizi ezmesine izin vermeyin. Hayattan iyi şeyler bekleyin ve pozitif olun.

BALIK BURCU (17 TEMMUZ 2022) *

Herkes kadar hızlı hareket etmediğinizi ve pratik olmadığınızı düşünebilirsiniz. Sizin için en uygun hızda hareket ettiğinizi bilin. Biraz itmeye veya ayağa kalkmaya ihtiyacınız varsa, sevdiğiniz, değer verdiğiniz ve güvendiğiniz insanları örnek alın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here