Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji18-24 Eylül haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  18-24 Eylül haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  -

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 18-24 Eylül haftalık burç yorumları ve bunun burçlara ait enerjilerini, etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı.

  18-24 EYLÜL HAFTASI ASTROLOJİDE YAŞANACAKLAR

  Yeni haftaya aile ve ev konularına odaklı bir enerji ile başlıyoruz. Bu hafta özellikle aile büyüklerinin üzerimizde kurduğu baskı kendimizi biraz sıkışmış hissetmemize sebep olurken, bu baskıya inat mevcutta ilişkisi devam eden okurlarım partneri ile ailesi arasında uyumu ve dengeyi sağlamak durumunda kalabilirler. Ancak bazı okurlarım ise bir yandan haftanın yoğun ve baskılayıcı enerjisi ile uğraşırken diğer yandanda kendi ailesini kurma çabası içerisinde olabilir ve ilişkileri adına net kararlar almak uğruna partnerlerini yoklamak isteyebilirler. Ancak hemen uyarmam gerekiyor ki bu hafta bu gibi konulara odaklanmak adına doğru bir zaman değil keza hayal kırıklığı yaşayarak, ilişkinizi bitişe götürme ihtimaliniz söz konusu benden uyarması. Bu dönem, gökyüzü duyarlılığı artırarak güvensizlik ve cesaretsizlik eğilimlerini körüklüyor olacak. Ancak egosal çatışmalardan kaçınmanız ve iç sesinize güvenmeniz durumunda zorlukların üstesinden gelebilecek gücü bulabileceğimiz bir zaman dilimi olacaktır. Aynı zamanda derin deneyimlere ve içsel gücün keşfedilmesine de olanak tanıyor gökyüzü, bu da bizlere  kariyerde ve liderlik pozisyonlarında olumlu değişiklikler getirebilir. Şimdi bu ne demek derseniz hemen açıklığa kavuşturayım, terfi bekleyen okurlarım bu hafta bekledikleri haberi alabilirler ya da artık yöneticinizin zulmünden bıktıysanız bu hafta bir bakmışsınız o gitmiş yerine daha liyakat sahibi bir kişi gelmiş. Bu dönemde finansal konularda da dikkatli olmanız çok önemli, borçlar ve bütçe dengesini özenle ele almalı ve harcamalarınızı ya da yatırımlarınızı dikkatlice değerlendirilmelisiniz. Aynı şekilde kredi çekmeyi düşünen okurlarımın ise gelir gider dengesini sağlıklı bir şekilde ele aldıktan sonra bu kararı vermeleri gerekecek gibi görünüyor ben uyarmış olayım. Hepinize mutlu haftalar diliyorum.

  17-23 Temmuz 2023 haftalık

  18 – 24 EYLÜL 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

  Bu hafta için sizi en iyi şekilde tanımlayan özelliklerden biri, sınırsız enerji gücünüz olacaktır. Her zorluğa coşkuyla yaklaşacak ve gücünüz, dayanıklılığınız, çalışkanlığınız ekstra bir ivme kazanacak. Bu dönemde hem sevdiklerinizi ihmal etmemeli hem de aşk ilişkilerinizi canlı tutmak için çaba göstermeniz gerekecek. Kariyerinizde ise liderlik yeteneğiniz sayesinde parlayacak ve geliştirdiğiniz stratejiler rakiplerinizi geride bırakmanıza yardımcı olacaktır.

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

  Bu hafta için, içsel gücünüz ve engelleri aşma yeteneğinizle öne çıkıyorsunuz, ancak başkalarının ihtiyaçlarına duyarlı olmayı unutmamalısınız. İşinize odaklanmaktan keyif alıyor olabilirsiniz ancak denge için kendinize de zaman ayırmanız önemli. Aşk hayatında ise, sevgilinizle uyumlu iletişim önemli olacak; nezaket, adalet ve objektif olmak ilişkinizi güçlendirecektir. Kariyerinizde ise kararlılıkla görevlerinizi yerine getiriyor ve bu da size başarı getiriyor, ancak yeni projelere sorgusuzca atlamadan önce potansiyelinizi değerlendirmek bu dönemde önemli olacak, böylece daha büyük başarılar elde edebilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  Bu hafta için, sorunları dikkat ve sabırla ele almanız sayesinde artan enerjiniz ve özgüveninizle  çevrenizde olumlu etkiler yaratabilirsiniz, Hem bireysel projeleri hem de ekip çalışmalarını başarıyla tamamlama yeteneği sergileyebilirsiniz. Önerileriniz kabul görüyor ve insanlar sizin fikirleriniz konusunda bu dönemde sizi destekleyebilirler. Bu haftayı kendi amaçlarınıza ulaşmak için kullanın, kararlılıkla ilerleyin ve başarılarınızı kutlama zamanı geldiğinde bu durumdan en iyi şekilde faydalanacaksınız. Aşk hayatınızda diplomatik ve anlayışlı bir tavır sergilemeniz sorunları hızla çözmenize yardımcı olacaktır. Bu hafta gökyüzü sizlere sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirme veya yeni ilişkilere adım atma fırsatları sunuyor. Kariyerinizdeki verimli ve düşünceli tavırlarınız takdir edilmeye değer, bu hafta ise daha büyük başarılar için adımlar atabilirsiniz.

  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

  Kendinizi ifade etmekten çekinmeyin, çünkü bu hafta sizin zamanınız. Çevrenizdeki insanlar sizi takip etmek isteyecek, çünkü ikna edici bir duruşunuz olacak. Endişelenmeyin, kararlılıkla ilerleyerek sorunların üstüne gittiğiniz taktirde cesurca adımlar atma gücünü elde edebileceksiniz. Aşkta adil davranırsanız, uzun vadeli ilişkilerinizde uzlaşma sağlayabilirsiniz veya bekarsanız bir şekilde yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Kariyerinizde yetenekleriniz ile ön plana çıkacağınız bir hafta olacak ve belki iş arkadaşlarınızın belki de yöneticilerinizin dikkatini çekme şansı elde edebilirsiniz. Bu hafta, ilgi odağı olacaksınız keyfini çıkarın.

  ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

  Bu hafta iş hayatınızda daha fazla ekip çalışması içerisinde bulunmak durumunda kalabilirsiniz. Bu durum motivasyonunuzu arttıracaktır ancak ekip arkadaşlarınızın endişelerini ve fikirlerini. göz önünde bulundurarak başarıya ulaşmak son derece önemli olacaktır. Eleştirilere karşı öfkelenmek yerine farklı bakış açılarını düşünerek yaklaşın. Aşk hayatında ise, eleştirel davranışlar yerine daha sakin bir tutum benimsemek ilişkinizi güçlendirebilir. Bekarsanız, saygılı bir yaklaşım ilişki kurma şansınızı artırabilir. Kariyerinizde ise enerjinizi olumlu bir şekilde kullanın, iş arkadaşlarınızla anlaşmazlıklardan kaçının ve kontrollü bir tavırla daha fazla başarı ve takdir elde edebilirsiniz.

  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

  Bu hafta sergilediğiniz özgüven ve soğukkanlılık, hem iş dünyasında hem de kişisel yaşamınızda zirveye tırmanmanıza olanak tanıyor. İnsanlarla kurduğunuz iletişim, sizi öne çıkarıyor. Uzun süredir ihmal ettiğiniz projeleri ve insanları yeniden canlandırma fırsatı elde edeceksiniz bu hafta. Aşk hayatınızda, sorunları olumlu bir şekilde çözme yeteneğiniz sizi daha derin bağlantılara yönlendiriyor. Bekarsanız, büyük bir adım atmaya hazır olun. Ya bir ilişkiyi kalıcı hale getirebilirsiniz ya da yeni bir aşka yelken açabilirsiniz bu dönem. Kariyerinizde, zorlu durumları kolayca aşmanın yanı sıra, iş arkadaşlarınız arasında uyum sağlama yeteneğiyle de öne çıkıyorsunuz. Kendi işlerinize odaklanın ve önemli kararları ertelemeyin; şimdi harekete geçmenin tam zamanı.

  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

  Bu hafta gökyüzü enerjisine bağlı olarak bastırılmış öfkenizi yapıcı bir güce dönüştürmeniz sizin hayrınıza olacaktır. Söz gümüşse sükut altındır sözü bu hafta sizin için söylenmiş en değerli söz. Mümkün olduğunca savunmaya geçmek yerine işbirliği yapmaya odaklanmanız sizin hayrınıza olacaktır. Sizden yardım talep edildiğinde sabırlı ve diplomatik olun, hızlı tempoya kapılmayın, aksi takdirde gereksiz sorumluluklar sizi bekliyor olabilir. Aşk hayatında, kolaylıkla çatışmaya dönüşebilecek konuşmalar içerisinde yer alabilirsiniz bunun altında ise yoğun tutku yer alıyor. Dolayısıyla doğru iletişimle sorunları çözmeye odaklanın, çünkü cinsellik çatışmaları çözmez. İş yerinde sakin kalarak sorunları bertaraf edebilirsiniz ve fikirlerinizi net bir şekilde ifade edin, çünkü endişelerinizi paylaşmak önemli olacaktır.

  AKREP VE YÜKSELEN AKREP

  Son zamanlarda, en ufak sebepten öfke patlamaları yaşama eğilimindesiniz ve sakinliğinizi korumakta güçlük çekiyor olabilirsiniz. Başkaları sizi kasıtlı olarak tahrik etmeye çalışıyor gibi hissettiğinizde, kontrolünüzü yeniden kazanmak zor olabiliyor. Bu dönemi aşmanın anahtarı işbirliği ve uzlaşıya odaklanmak olacaktır. Stresten kaçının ve ihtiyaçlarınızı açıkça ifade etmekten çekinmeyin. Aşk hayatınızda, ilişkinizi canlandırmak ve mutlu olmak için çaba göstermelisiniz. Partnerinizi dikkatle dinlemek, ilişkinizi riske atmamak ve tutkuyu artırmak önemli olacaktır. Kariyerinizde, tartışmalı durumlarda daha sakin bir tavır benimseyin ve odaklanmanız gereken işlere yönelin. Aynı zamanda iş ve özel hayat dengesini göz önünde bulundurun ve kişisel ihtiyaçlarınıza önem verin.

  YAY VE YÜKSELEN YAY

  Kendinizi biraz daha kontrol etmeniz gereken bir dönemdesiniz; çünkü en ufak bir sebep yüzünden tahrik ediliyor, fazla enerjiniz öfke patlamalarına neden olabiliyor. Bu tür tepkiler hem kişisel ilişkilerinizde hem de iş hayatınızda sorunlara yol açabilir. Bu gibi davranışları hayatınızın diğer alanlarında alışkanlık haline getirmemek için sorumluluk ve uzlaşmaya odaklanmanız önemli olacaktır. Aşk hayatınızda, daha düşünceli olmalı ve partnerinizin bakış açısını anlamaya çalışmalısınız. İnatçılık ve otoriterlik ilişkinizi zorlayabilir, bu yüzden daha anlayışlı bir tutum benimsemek ilişkinizi güçlendirebilir. Kariyerinizde, iş arkadaşları veya patronunuzla yaşadığınız zorlukların geçici olduğunu unutmayın ve sakin bir şekilde düşünerek sorunları çözmek daha yapıcı olabilir.

  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

  Bu hafta yeteneklerinizi sergileyerek, hem iş hem de kişisel hayatınızda yeni ve zorlu görevleri üstlenmeye istekli olacaksınız. Romantizm ve aşk cephesinde ise flört etme isteğiniz artıyor, bu nedenle bekarsanız çekiciliğinizi kullanarak romantik fırsatları değerlendirmenin tam zamanı. Mevcut bir ilişkiniz varsa, ilişkinizi canlı tutmaya odaklanın. Kariyer açısından iş yerinde tüm becerilerinizi kullanarak, iş arkadaşlarınız ve üst düzey kişiler tarafından takdir ediliyorsunuz. Bu ilham verici tavrınızla kariyerinizde daha fazla ilerleme kaydedebilirsiniz.

  KOVA VE YÜKSELEN KOVA

  Son derece üretken ve başarılı olma yeteneğinizin ön planda olduğu bir hafta sizlerli bekliyor, ancak kendinizi tehdit altında hissettiğinizde aşırı tepki verme eğilimindesiniz. Karşılaştığınız sorunlara öfkeyle veya duyarsız bir yaklaşım yerine daha amaçlı ve düşünceli bir tutum benimsemek daha verimli olacaktır. Aşk hayatında partnerinizi anlayışla karşılayın ve ona ihtiyaç duyduğunuzu gösterin bu ilişkinizi daha fazla canlandıracaktır. Bekarsanız, ölçülü davranın ve partner adaylarınıza saygılı bir şekilde yaklaşın. Kariyer hayatınızda, yüksek enerjinizi olumsuz düşünceler yerine daha yapıcı bir şekilde kullanmaya çalışın ve tepkisel olmamaya çaba gösterin.

  BALIK VE YÜKSELEN BALIK

  Bu hafta kendinizi son derece enerji dolu ve formda hissediyorsunuz. Bir süredir ertelediğiniz işleri yerine getirmek için harika bir dönemdesiniz. Yeni projelere başlamak için ise mükemmel bir zaman. Karşınıza çıkacak fırsatlar sizi biraz şaşırtabilir, ancak bu dönemi en iyi şekilde değerlendirmek için ihtiyacınız olan şansa sahipsiniz. Projenizi başarıyla tamamladığınızda, başkalarının takdirini kazanabilirsiniz. Aşk hayatınızda çekici ve sosyal bir dönemdesiniz, bir ilişkiye başlama olasılığınız yüksek. Kariyerinizde etkili bir şekilde çalışabilir ve iletişim yeteneklerinizi kullanarak projeleri başarıyla tamamlayarak, takdir ve övgü alabilirsiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz