Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji18 Ekim - 24 Ekim haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  18 Ekim – 24 Ekim haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  -

  Haftalık burç yorumları; aşk, para, sağlık, kariyer, iş ve daha fazlası… Burcunuzu bu hafta neler bekliyor? Günlük burç yorumları kadar merak edilen haftalık burç yorumlarını Karma Astrolog Elif Bozkurter yorumluyor. İşte 18 Ekim – 24 Ekim haftası burcunuzun yaşayacağı değişimler ve sizi bekleyenler…

  18 Ekim - 24 Ekim haftalık burç

  18 EKİM – 24 EKİM HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

  KOÇ BURCU

  Sevgili Koçlar, bu hafta yorgun başlayıp, gündeminiz tamamen kendiniz olacaksınız. Alacağınız kararlara özen göstermeli, ikili ilişkilerde fevri olmamaya dikkat etmelisiniz. Sağlık konularına özellikle baş bölgesine dikkat!

  BOĞA BURCU

  Sevgili Boğalar, hızla başlayıp, sakinliği deneyimlemeniz gereken bir hafta. Geçmişe dair kafanızda takılı kalan gündemler karar vermeniz için tekrar önünüze gelebilir. Sağlık olarak dikkat etmeniz gerekmekte. Vitaminlerinizi alın. İş çevrenizde zorlanabilirsiniz.

  İKİZLER BURCU

  Sevgili İkizler, mesleğinizde aktif başlarken, kendinizi umutlarınız, hayalleriniz içinde karar verme amacıyla bulabilirsiniz. Sosyal çevrenizde biraz sakin kalmanız gerekiyor. Bu gerginlik aşk hayatınıza da yansıyabilir. Bazı bitişler görülebilir.

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU

  Sevgili Yengeçler, bu hafta kariyerinize odaklanacaksınız. Önemli fırsatlar çıkabilir ancak toplum önünde dikkatli olmanız gerekiyor. Fevriliğiniz fırsatı ters çevirebilir. Ailevi konularda, ikili ilişkilerde içinizde birikenler aniden ortaya çıkabilir.

  ASLAN BURCU

  Sevgili Aslanlar, maddi konularla başladığınız hafta uzak yerlerle alakalı, yurtdışı konularını, eğitimleri gündeminize getirebilir. Ticari ve hukuksal alanda sakin kalın. Aceleci davranmayın. Yakın çevrenizle güç çekişmeleri yaşanabilir.

  BAŞAK BURCU

  Sevgili Başaklar, odağınız ilişkilerden parasal konulara gelecek. Ortaklı para miras konuları gündeme gelebilir. Unuttuğunuz bir borç varsa dikkat etmelisiniz.Yatırımlar, harcamalar dengenizi bozabilir, anlık çıkışlar olabilir.Sevdiklerinle çatışmamaya özen gösterin.

  TERAZİ BURCU

  Sevgili Teraziler, iş odaklıyken bir anda ikili ilişkilere ve özel hayatınıza odaklanabilirsiniz. Dengeyi iyi kurmaya çalışın. Anlık kararlar almamaya özen gösterin. Sıkıntı yaratabilir. Ailevi konularda ifadelere dikkat. Bazı bitişler görülebilir.

  AKREP BURCU

  Sevgili Akrepler, keyifle başladığınız hafta, iş ile ilgili konulara kayabilir ve stres başlayabilir.Biraz ön plana çıkmak isteyebilir ve çevrenizle çatışabilirsiniz.Alacağınız her karara dikkat ve sağlıksal olarak da baş bölgesine.Yakın çevrenizle iletişime dikkat!

  YAY BURCU

  Sevgili Yaylar, evinizde olmak isterken, aşk hayatınız gündeme gelebilir.İlişkiniz varsa anlık tepkiler verebilir, flörtünüze gözü kara davranabilirsiniz.Çocuklarınızın hayatlarında gelişmeler yaşanabilir. Sosyal çevrenizden duyduğunuz ani yatırımlardan uzak durun.

  OĞLAK BURCU

  Sevgili Oğlaklar, yakın çevrenizle hareketli gündemden bir anda ailevi konularla karar almanız gereken bir hafta.Taşınma, ev alım satımı ebeveyn sağlıklarıyla ilgili netleşme zamanı.İş yerinizde ani, fevri hareketlerden kaçınmanız gerek.Kendinizi sakinleştirin

  KOVA BURCU

  Sevgili Kovalar, yatırımlarınızla uğraşırken, yakın çevrenizden gelen haberlerle bir anda karar vermek isteyebilirsiniz.Eğitiminiz ile ilgili fevri olmamaya çalışın.Sosyal medyada yapacağınız çıkışlar sıkıntılar çıkarabilir.Araç kullanırken dikkat!

  BALIK BURCU

  Sevgili Balıklar, kendinize odaklıyken gündeminiz maddi yatırımlara kayabilir ve bir karar vermek durumunda kalabilirsiniz. Harcamalarınızı gözden geçirin ve ödemelerinizi kontrol edin. Arkadaşlarınızla maddi ilişkiler yüzünden tartışmalar yaşanabilir.

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz