Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji2 Ekim günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  2 Ekim günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 2 Ekim cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 2 Ekim 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  2 Ekim günlük burç

  2 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (2 EKİM 2021)

  Sevgili Koçlar, bugün gökyüzü biraz daha sabırlı olmanızı söylüyor. Sevdiklerinizle zaman geçirerek keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Ara ara anlaşmazlıklar, aşırı reaksiyonlar gösterebilirsiniz. Olayların nedenlerini görmeye çalışmalısınız.ortaklı maddi yatırımlarda destek alabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (2 EKİM 2021)

  Sevgili Boğalar, mesleğinizle alakalı belki de ailenize odaklanmakta zorluk çekmiş olabilirsiniz. Bugünü onlara ayırarak keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. İkili ilişkilerinizi toparlama zamanı.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (2 EKİM 2021)

  Sevgili İkizler, iletişiminize biraz dikkat etmeniz gerekiyor. Eğitim hayatınızla alakalı araştırma yapmanız gerekiyorsa işleri biraz gözünüzde büyütebilirsiniz ve çevrenize bunu yansıtabilirsiniz. Sakin kalmanızda fayda var. Gündelik rutinlerinizi düzenleyebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (2 EKİM 2021)

  Sevgili Yengeçler, kendinizle alakalı harcamalarınız artabilir, aşırı harcadığınızı alışverişinizden sonra fark edebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde güzel bir süreç, değerlendirin derim. Aşk hayatınız canlanabilir.

  ASLAN BURCU (2 EKİM 2021)

  Sevgili Aslanlar, ailevi konularda günlük rutinlerinizi düzenlediğinizde gayet keyifli bir zaman geçirebilirsiniz. Ancak kendinizle ilgili bir şeyler yapmak istiyorsanız aşırı davranabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (2 EKİM 2021)

  Sevgili Başaklar, sevdiğiniz kişiyle güzel bir gün geçirebilirsiniz. Bazılarınız da bunu çocuklarıyla, hobileriyle değerlendirebilir. Keyifli bir zaman ancak bilinçaltınızda aniden gelişecek durumlar canınızı biraz sıkabilir.

  TERAZİ BURCU (2 EKİM 2021)

  Sevgili Teraziler, sosyal olayım derken maddi konularda ipin ucu kaçabilir. Ancak hem sevdiklerinize hem de kendinizi şımartma adına hediyeler alabilir, günün keyfini onlarla çıkarabilirsiniz.

  AKREP BURCU (2 EKİM 2021)

  Sevgili Akrepler, iş hayatınızdaki gerginliği ikili ilişkilerinize yansıtabilirsiniz. Biraz dengeyi kurmayı çalışmanız gerekiyor. Yakın çevrenizle güzel zaman dilimi ayarlayıp kendinizi ödüllendirin. Gerginliğinizi atmaya bakın.

  YAY BURCU (2 EKİM 2021)

  Sevgili Yaylar, bugün iletişiminize dikkat etmeniz gereken bir gün. Olayları büyütebilir yakın çevrenizle anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Aslında kendinize odaklanarak zihninizi arındırarak günün keyfini çıkarmanız daha iyi gelecektir.

  OĞLAK BURCU (2 EKİM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, bugün maddi konulara dikkat etmeniz gereken bir gün. Sosyal çevrenizde aktif olacağınız için kendinizi daha iyi hissedebilir, umutlarınızı, hayallerinizi arkadaşlarınızla paylaşarak daha ılımlı bir gün geçirebilirsiniz.

  KOVA BURCU (2 EKİM 2021)

  Sevgili Kovalar, ortaklık ve ikili ilişkilerinizde olayları büyütebilir, aniden çıkan durumlarla baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Ağzınızdan çıkanı kulağınız duymalı. En iyisi kendinize odaklanın sakin bir h.sonu geçirin. Meditasyon, ruhani çalışmalar iyi gelecektir.

  BALIK BURCU (2 EKİM 2021)

  Sevgili Balıklar, birlikte çalıştığınız kişilerle alakalı aniden gelişmeler yaşayabilirsiniz. Olayları büyütmeniz olası. O yüzden en iyisi siz çevrenizdekilerle güzel planlar yaparak gününüzü güzelleştirin. İyi gelecektir.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz