Diğer
  Ana SayfaGüzellik20 bin dolara süper vücut!

  20 bin dolara süper vücut!

  -

  Dolgun dudaklar, dik göğüsler ve sütun gibi bacaklar ‘Hayal’demeyin. Estetik uzmanları, sizi tepeden tırnağa yenileyerek, çok imrendiğiniz ünlülerin yüz ve vücut hatlarına kavuşmanızı sağlayabiliyor. Ağrıdan yakınmadan, sosyal yaşamdan uzaklaşmanıza gerek kalmadan yapılacak operasyonlarla, ortalama 20 bin dolara istediğiniz vücuda sahip olabilirsiniz! Formsante dergisi editörleri kasım ayında araştırdı .

  Demi Moore'dan Nicole Kidman'a Hollywood'daki pek çok ünlü aktrist güzelliklerini bunca yıldır korumalarını biraz da plastik cerrahinin nimetlerine borçlu. Öyle ya senelerdir sanki yaş almadan, vücutları en ufak deformasyon geçirmemiş gibi karşımızdalar. İtiraf edelim, onlara birçoğumuz imreniyor.
  Aslında siz de uygun operasyonlarla, onlar kadar düzgün yüz ve vücut hatlarına sahip olabilirsiniz . Üstelik saatler süren ve uzun iyileşme süreci isteyen operasyonlar da artık geçmişte kaldı. Estetik dünyasında atılan dev adımlar sayesinde daha az ağrı ve daha az kesilerle süper bir vücuda sahip olabiliyorsunuz. Alınan sonuçlar da yine eskiyle kıyaslandığında çok daha etkili ve başarılı. En önemlisi ise operasyonların sonuçları son derece doğal. Formsante dergisi olarak biz de bu ay, estetik cerrahi uzmanlarına danıştık ve tepeden tırnağa estetik yaptırarak süper bir yüz ve vücuda kavuşmanın bedeli nedir öğrendik.

  Tek tek estetik operasyonlar ve fiyatları Formsante'nin Kasım sayısında…  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz