Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji2021’de Aslan burcunu neler bekliyor? 2021 Aslan Burcu yorumu

  2021’de Aslan burcunu neler bekliyor? 2021 Aslan Burcu yorumu

  -

  2021 yılında Aslan burcunu neler bekliyor? Evlilik, aşk, para üçgeninde Aslan burçları gülecek mi? 2021 Aslan burcu değişimleri ne olacak? İş ve eğitim hayatları nasıl olacak? Karma Astrolog Elif Bozkurter Aslan Burcu 2021 yorumu ile bu sene yaşanacakları anlatıyor…

  2021 YILINDA ASLAN BURÇLARINI NELER BEKLİYOR?

  Sevgili Aslanlar Satürn Jüpiter Kova burcunda, sizin 7. Evinizde olacak. Sizin sınavlarınız ilişkiler olacak. Tüm ilişkilerinizin sınanacağı bir yıl sizi bekliyor. İlişkilerdeki sorumluluklarınızı yerine getirmek konusunda Satürn’ün sınavlarına hazırlıklı olun, emek verin diyor ve bu dönem başlatılan her türlü ilişkinin uzun yıllar sürebileceğini de size iletiyor.

  Sıkıntılı ilişkiler var ise bunları da sizin önünüze serecek. Satürn Uranüs karesi sizi Ağustos ayına kadar devam ediyor olacak. Satürn düzen, Uranüs ise sürprizler demektir. Beklenmedik krizler ile düzenleri yıkar. İkili ilişkilerde beklenmedik durumlara, ortaklı işlerde bazı durumlara hazırlı olun lütfen. İş ilişkileri, iş hayatınızda beklenmedik durumlar ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

  Ocak 2009 yılına tekrar bakın neler oldu. Yeni aşk, yeni iş neler yaşandı aynı döngülerin tekrarı niteliğinde.

  2021 ASLAN BURCU VE PARA

  2021 yılı Aslan’ların özel hayatlarından ziyade kendi çevrelerini oluşturacakları ve güzel yardımlar alacakları da bir yıl niteliğinde. Bu yıl Merkür Retro sizler için önem arz edecek çünkü para evinizin yöneticisi.

  - Advertisement -

  aslan burcu 202130 Ocak -19 Şubat tarihleri arasında maddi konularda temkinli olmanızda fayda var. 13 Mart tarihinde parasal konularda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. 27 Şubat maddi konularda önemli kararlar alabilirsiniz. 14 Mayıs ve temmuz ortasına kadar parasal konularda kazançlar sağlayacağınız ve borçlarınız var ise kapatabileceğiniz bir dönem.

  Zıt burcunuzda Kova transit geçiş yapan Satürn Jüpiter bazı konularda önlem almazsanız yılın zor geçmesine neden olabilir.

  İş ve para konularında şans, düşünmediğiniz fırsatların önünüze çıkması çok fazla uğraş vermeden büyük başarılara imza atabilirsiniz.

  2021 ASLAN BURCU VE AŞK

  Aşk ilişkilerinde ben diyen davranışlarınızı bastırmaz ve partnerinizin görüşlerine önem vermezseniz sıkıntılar yaşamanız kaçınılmaz olacaktır. Özellikle uyarmakta fayda var. Bu yıl Jüpiter bekar Aslanlara evlilik sansı verebilir. Aniden aşık olabilir, çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz. Tabi ki öncelikle kendiniz ile yüzleşmelisiniz. Geleceğe dair sözler vermek yerine akışta kalmayı öğrenmelisiniz.

  2021 yılı kararlarınıza olan inancınızın da çok güçlü olacağı bir yıl. Bu yıl hayatınıza lüks ve rahatlık katmak için maddi konularına daha fazla eğileceğinizi gösteriyor. 15 Mayıs’tan sonra ilişkileriniz, finans ve para alanlarında olacak. Alım satım vergi emlak gelir gider konularınız gündeminiz olabilir. Mayıs, haziran aylarında özellikle devam eden ilişkilerinizde değer yargı ve inançlarınızda sıkıntılı zamanlar yaşayabilirsiniz.

  14 Mayıs 28 temmuz arasında Jüpiter balık burcunda olacak. Sizlerin doğum haritasında 8. Evinizde olacak maddi kaynaklar, eşten gelen paraları anlatıyor. Kendi maddi kaynaklarınızın dışında farklı maddi kaynaklardan fayda sağlayabilirsiniz. Kredi, ortaklı işler ve cinsel hayatınız renklenecektir.

  Ay düğümlerine bakacak olursak. İkizler yay aksında siz aslanların 5 ve 11. Evlerinde meydana gelecek. Ay ve Güneş tutulmalar da bu evlerde yaşanacak. 2002 yılına gidin bakalım ne oldu o zamanlarda.

  Aşk, ilişkiler, çocuklar, sosyal cevre belki bir kısmınız çocuk sahibi olmak isteyecek. Hobileriniz ile ilgileneceğiniz bir dönem olabilir. Kendinizi keşfedebilirsin Kariyerinizde önemli fırsat ve değişimler yaşayabilirsiniz.

  Merkür;

  • 30 Ocak-21 Şubat Kova burcunda Retro
  • 30 Mayıs-16 Haziran İkizler burcunda Retro
  • 27 Eylül-18 Ekim Terazi burcunda Retro

  Bu 3 ay önemli tarihler lütfen unutmayın. İkili ilişkilerde sınanma kırılganlık olabilir. Bu dönemlerde birileri hayatınızdan çıkabilir. Ex aşklar geri dönebilir. Bu tarihlerde yeni başlangıçlar ve büyük hareketler yapmıyorsunuz.

  Venüs;

  19 Aralık 2021- 29 ocak 2022 tarihine kadar Retro hareket yaptığı 40 gün boyunca tüm ilişkileriniz tekrar ele alma zamanı. Venüs retrosunda yapmamanız gerekenler ;

  • Yeni bir ilişkiye başlamayın,
  • Eski partnere dönüş yapmayın,
  • Finansal anlamda yeni bir yapılandırmaya girmeyin,
  • Dış görünüşünüzde değişim yapmayın,
  • Yeni bir iş açıp riske girmeyin.

  Sevgiler, sevgili Aslanlar ve Yükselen Aslanlar.

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz