Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji21 Ağustos günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  21 Ağustos günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 21 Ağustos cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 21 Ağustos 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  21 Ağustos günlük burç

  21 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (21 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Koçlar, bugün arkadaş ve iş çevrenizle alakalı inatlaşma durumlarınız görülebilir. Beklenmedik olaylara karşı sinirlenmeden, abartmadan önce durup düşünmenizde fayda var. Pireyi deve yapabilirsiniz. Dolunay öncesi sağlığınıza da ekstra dikkat etmeniz gerekiyor.

  BOĞA BURCU (21 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Boğalar, iş hayatınızda daha naif bir gün geçirebilirsiniz. Maddi gelirlerinizde nasıl ilerlemeniz gerektiği konusunda gökyüzü sizleri destekliyor. Aranızın bozuk olduğu kadın figürlerle bugün güzel görüşmeler yapabilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (21 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili İkizler, bugün gündeminizde aşk hayatınız var. Kadın figürlerle alakalı gelişmeler yaşayabilir, onlardan destekler görebilirsiniz. Çocuğu olan İkizler onların eğitim hayatıyla ilgili planları yapabilir ve kararlarını inceden vermeye başlayabilir.

  YENGEÇ BURCU (21 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Yengeçler, ailevi konuların öne çıkacağı bir gün. Belki de taşınma kararları alınabilir, evinizde dekorasyon değişikliğine gidebilirsiniz. Ebeveynlerinizle yaşadığınız sorunları çözümleyerek bilinçaltınızda yer eden korkulardan uzaklaşabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (21 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Aslanlar, sosyal çevrenizde arkadaşlarınızla olan problemleri çözebilir, aktif bir cumartesi geçirebilirsiniz. Yakın çevrenizle iletişiminiz artıyor. Yaşanılan olayları abartmamanız hayrınıza olacaktır.

  BAŞAK BURCU (21 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Başaklar, bilinçaltınız fazlaca aktif. Olayları abartma eğiliminiz görülebilir. Özellikle size karşı gelinen durumlarda kendinize hakim olmanız gerekiyor. Sağlığınız etkilenebilir.

  TERAZİ BURCU (21 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Teraziler, aşk hayatınızla alakalı abartılı davranabilirsiniz. Beklentileriniz karşılanmadığı zaman kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Beklentilerin sadece üzdüğünü unutmayın. İsteklerinizi dile getirirken nefes alın.

  AKREP BURCU (21 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Akrepler, maddi konularınızda destek alabileceğiniz bir süreç özellikle ikili, ortaklı paralardan beklediğiniz gelişmeler varsa akıllıca hareket etmeniz gerekiyor.

  YAY BURCU (21 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Yaylar, ikili ilişkilerinizde hareketlenmeler söz konusu olacaktır. Kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz bir süreç. İletişiminiz artıyor. Aklınızda eğitim planları varsa bununla alakalı kısa seyahatler ya da araştırmalar yapabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (21 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Oğlaklar, iş hayatınızda fazlaca aktif olduğunuz bir süreç otoriter figürlerle dilinizi doğru kullanarak, güzel konuşmalar yapabilirsiniz. Maddi konularınızı masaya yatırma vakti

  KOVA BURCU (21 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Kovalar, çocuklar ve aşk hayatınızda iletişim diliniz daha tatlı, naif olacaktır. Bazılarınız kendinde değişiklik yapmak isteyebilir. Olaylara bakışınızı abartmadan güzel sonuçlar alabilirsiniz.

  BALIK BURCU (21 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Balıklar, ailenizden maddi konularda destekler görebilirsiniz. Belki de olaylar düşündüğünüzden daha iyidir. Bilinçaltınızı bu konularla fazla meşgul etmeden, ne istediğinizi bilerek ilerlemeniz daha iyi olacaktır.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz