Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji21 Aralık günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  21 Aralık günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 21 Aralık pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev,  21 Aralık 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  21 Aralık günlük burç

  21 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (21 ARALIK 2021)

  Sevgili Koçlar ailevi konulara odaklı olduğunuz bir gün. Ebeveynleriniz ve otoriter figürlerle alakalı gerginlikler görülebilir. Kişilerle maddi manevi fikir paylaşımı yaparken dikkat etmekte fayda var.

  - Advertisement -

  BOĞA BURCU (21 ARALIK 2021)

  Sevgili Boğalar, kısa seyahatler gündeminize gelebilir. Eğitim hayatınızda ya da yakın çevrenizle ilgili konularda kendinizi bastırılmış hissedebilirsiniz. Anlık duygusal iniş çıkışlar görülebilir.

  İKİZLER BURCU (21 ARALIK 2021)

  Sevgili İkizler, yatırım ve birikimlerinizle ilgili yapacağınız girişimler önem kazanabilir. Ancak yanlış adım atmama adına öncelikle iyi araştırma yapmanız gerekebilir. Kayıplar yaşanabilir.

  YENGEÇ BURCU (21 ARALIK 2021)

  Sevgili Yengeçler, motivasyonunuzu yerine getirecek girişimlerde bulunabilirsiniz. Dış görüntünüz için belki de değişimin geldiğini hissedebilirsiniz. Ancak ikili ilişkilerde karar verirken biraz daha düşünmeniz gerekebilir.

  ASLAN BURCU (21 ARALIK 2021)

  Sevgili Aslanlar, inzivaya çekilmek isteyebilirsiniz. Modunuz biraz düşük olabilir. İş çevrenizdeki kişilerle anlaşmazlıklar görülebilir. Sakin kalın ruhunuzu dinginleştirecek adımlar atın.

  BAŞAK BURCU (21 ARALIK 2021)

  Sevgili Başaklar, arkadaş gruplarınızla bir araya gelebilir, kişilerle güzel zaman geçirebilirsiniz. Hayatın akışına devam ederken sevdiğiniz kişiyle ufak tefek atışmalar görülebilir. Sakin kalın.

  TERAZİ BURCU (21 ARALIK 2021)

  Sevgili Teraziler,  otoriter figürlerle anlaşmazlıklar görülebilir. Kariyerinize odaklıyken gelecek tepkilere hazırlıklı olmalısınız. Maddi konulara dikkat. Anlık hareketlerden kaçının.

  AKREP BURCU (21 ARALIK 2021)

  Sevgili Akrepler, yurtdışı işlerinde görev alıyorsanız bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Kişilerle özellikle yakın çevrenizden gelecek bilgilerle fevri davranabilirsiniz. Sakin kalın ,olayları anlamaya çalışın.

  YAY BURCU (21 ARALIK 2021)

  Sevgili Yaylar, miras, borç, kredi konularında yorucu bir gün olabilir. Yatırımlarınızı düzenlemek için atacağınız adımlarda sinirlerin gerilme ihtimali yüksek. İyi araştırın, kendinizi zora sokacak hareketlerden kaçının.

  OĞLAK BURCU (21 ARALIK 2021)

  Sevgili Oğlaklar, ilişkilerinizde olaylara daha katı ve fevri yaklaşabilir, kendinizi ispatlamaya çalışabilirsiniz. Sakin kalarak karşınızdakileri de anlamaya çalışmanız sizin için daha olumlu olacaktır.

  KOVA BURCU (21 ARALIK 2021)

  Sevgili Kovalar, gündelik rutinlerinizde ya da iş hayatınızda gerilmeler görülebilir, işler istediğinizden daha farklı ilerleyebilir. Bundan kaynaklı da sağlığınız etkilenebilir. Yürüyüşler iyi gelebilir. Ruhunuza yatırım yapın.

  BALIK BURCU (21 ARALIK 2021)

  Sevgili Balıklar, sevdiğiniz kişiyle ya da çocuklarınızla bazı anlaşmazlıklar yaşanabilir. Kendinizi ifade ederken daha kötümser bir tablo çizebilirsiniz. Şans oyunlarından uzak durmanız gereken bir zaman.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz