Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji22 Ocak günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  22 Ocak günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 22 Ocak 2022 Cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 22 Ocak 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  22 OCAK 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler

  KOÇ BURCU (22 OCAK 2022)

  Sevgili Koç; güne çalışma hayatı, gündelik uğraşlar, evcil hayvanlarınız, yanınızda çalışanlarla ilgilenerek başlıyorsunuz. Çok eleştirel ve detaycı olabilirsiniz. Sabah saatlerinde sağlık problemleri, zehirlenme gibi durumlar yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise; kariyer hayatınızda gücünüzü gösterebilir , güç sahiplerinden destek görebilirsiniz ama koçların sınavı egoları çünkü Plüton’dan kare açı oluyorsunuz, dikkat etmelisiniz özellikle 12-19 Nisan doğumlu koçlar egolarıyla hareket etmemeliler.

  BOĞA BURCU (22 OCAK 2022)

  Sevgili Boğa; aşk, ilişki, flört, çocuklarınız ya da hobilerinizle ilgilenerek güne başlıyorsunuz. Bugün titiz ve çalışkan olduğunuz bir gündesiniz. Aşk, ilişki, flörtlerde hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise; eğitim, yurtdışı, inanç, hukuk-davalarla ilgili gücünüzü ortaya koyabileceksiniz ve güç sahiplerinden destek görebileceksiniz.

  İKİZLER BURCU (22 OCAK 2022)

  Sevgili İkizler; güne aileniz, evinizle ilgilenerek başlıyorsunuz. Sabah saatlerinde iş hayatınızdan dolayı hayal kırıklıkları yaşanabilir. Dolandırılmalara ise dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde; maddi kaynaklarınızla ilgili gücünüzü doğru kullanabilirsiniz, ani para kazanç fırsatı yakalayabilirsiniz.

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU (22 OCAK 2022)

  Sevgili Yengeç; güne eğitimle ilgilenerek, kısa mesafe seyahat ederek, kardeşlerle ilgilenerek başlıyorsunuz. Kandırılma ya da dolandırılmaya açıksınız, her söylenene inanmayın. Akşam saatlerinde; eş ya da ortakla beraber hareket ederek güç kazanabileceksiniz. Eş ya da ortaktan destek de görebileceğiniz bir gündesiniz.

  ASLAN BURCU (22 OCAK 2022)

  Sevgili Aslan; maddi kaynaklar, harcamalar, gelir-gider konusuyla ilgilenerek güne başlıyorsunuz. Bugün kimseye borç vermeyin ya da borç almayın hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise; maddi kaynaklarınızla ilgili güçlü destekler alabilirsiniz özellikle de çalışma hayatınızdaki kişilerin desteklerini geri çevirmeyin.

  BAŞAK BURCU (22 OCAK 2022)

  Sevgili Başak; bugün kendinizle ilgilenmek, çalışmak, insanlara yardım etmek için güzel bir gündesiniz. Sabah saatlerinde ilişki, evlilik ya da ortaklıktan yana hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz ama akşam saatlerinde ise; aşk, flört, çocuklar ya da hobilerinizle ilgili gücünüzü ortaya koyabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (22 OCAK 2022)

  Sevgili Terazi; bugün içe çekilebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Meditasyon yapmak, ruhsal şifalanma için güzel bir gündesiniz. Sabah saatlerinde beslenmenize dikkat edin, zehirlenme, nerden geldiği belli olmayan rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise; ailenizden güçlü destekler alabilirsiniz.

  AKREP BURCU (22 OCAK 2022)

  Sevgili Akrep; güne arkadaşlarınızla ilgilenerek, sosyalleşerek başlıyorsunuz ve özellikle de aşktan yana hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde; iletişim, eğitim konularında güçlü destekler alabilirsiniz. Özellikle de kardeşlerinizden ya da yakın çevrenizden gelebilecek destekleri değerlendirebilirsiniz.

  YAY BURCU (22 OCAK 2022)

  Sevgili yay; çok çalıştığınız ve titiz olduğunuz bir gündesiniz. Kariyer hayatınız ön planda olacak. Sabah saatlerinde ev, aile, ev alım satım konularında hayal kırıklıkları, kandırılma , dolandırılma yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise; maddi konularda gücünüze güç katabilirsiniz, güçlü destekleri kabul edin.

  OĞLAK BURCU (22 OCAK 2022)

  Sevgili Oğlak; güne seyahat, eğitim, uzak akrabalar, yurtdışı konularıyla ilgilenerek başlıyorsunuz. İletişimde yanlış anlaşılmalar ve hayal kırıkları yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise; gücünüzü rahatlıkla gösterebileceksiniz.

  KOVA BURCU (22 OCAK 2022)

  Sevgili Kova; borç, yatırım, sigorta ödemeleri, prim, miras konularıyla ilgilenerek başlıyorsunuz. Maddi açıdan dolandırılmalara ve para kayıplarına açık olduğunuz bir gündesiniz, dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum. Akşam saatlerinde ise; manevi anlamda gücünüzü gösterebilirsiniz. Meditasyon yaparak, reiki gibi enerji çalışmalarıyla hızlı dönüşümler yaşayabilirsiniz.

  BALIK BURCU (22 OCAK 2022)

  Sevgili Balık; ilişki, evlilik ya da ortaklarınızla ilgileneceğiniz bir gün sizi bekliyor. İlişki ya da ortaklığınızla ilgili yanlış anlaşılma, kandırılma yaşayabilirsiniz. Aslında siz gerçekleri görmezden gelebilirsiniz. Akşam saatlerinde; sosyal çevrenizden, üye olduğunuz derneklerden güçlü destekler alabilirsiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....