Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji23 Eylül günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  23 Eylül günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 23 Eylül perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 23 Eylül 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  23 Eylül günlük burç

  23 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (23 EYLÜL 2021)

  Sevgili Koçlar, bugün ikili ilişkilerinizle alakalı huysuzluklar görülebilir. Kendinizi otoriter figürler tarafından engellenmiş hissedebilirsiniz. Kızıp ağzınızdan çıkana engel olamayabilirsiniz. Biraz nefes mi alsanız? Maddi konularla alakalı maceralara koşmamanızı öneririm.

  BOĞA BURCU (23 EYLÜL 2021)

  Sevgili Boğalar, çalışma arkadaşlarınızla alakalı gelişmeler gündeminizde. Başkalarını değiştirmek isteyebilirsiniz, fikir alışverişi yapmak yerine karşınızdakini değiştirmeye kalkmanız sıkıntılar doğurabilir. Gerçeklikten kopmamaya çalışın. Özellikle ikili ilişkilerde daldan dala atlama durumları görülebilir. İnatçı yapınızı bugün törpülemeye çalışın.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (23 EYLÜL 2021)

  Sevgili İkizler, şans oyunları, kriptolar, borsa gibi girişimlerinizde bugün şansınız yaver gitmeyebilir. Uzak durmanızda fayda var. İstediğiniz sonucu alamayınca bu huysuzluğunuz ilişkinize, çocuklarınıza yansıyabilir. Bugün zaten pek romantik olduğunuz söylenemez. Özgürlük duygunuz fazlaca. Bu süreci ruhunuzu dinginleştirerek geçirmenizde fayda var.

  YENGEÇ BURCU (23 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yengeçler, bugün aşk hayatınızca fazla maceracı olabilirsiniz ve bir anda flörtöz tavrınız ortaya çıkabilir ve aşırılık görülebilir. İkili ve ailevi ilişkilerinizde kendinizi engellenmiş hissetmeniz buna yol açabilir. Olanı biteni anlamaya çalışın kendinizi hobilerinizle ilgilenirken bulun derim. Yanlış girişimler yapmanız olası çünkü.

  ASLAN BURCU (23 EYLÜL 2021)

  Sevgili Aslanlar, yakın çevrenizle iletişiminize dikkat etmeniz gereken bir gün. Kuzen, kardeşler gibi. Başkasını değiştirmeye çalışmanız sizin açınızdan olumlu olmayabilir ve sağlığınız etkilenebilir. Ailevi ve mesleki konularda da dikkatli olmanız gereken bir gün. Anilikler yaşanabilir.

  BAŞAK BURCU (23 EYLÜL 2021)

  Sevgili Başaklar, yurtdışı, eğitim hayatı gibi konularda maceralara atılmak isteyebilirsiniz. Kanınız kaynıyor olabilir. Araştırmalarınızı düzgün yapmanız gerekiyor. Yakın çevreniz bu durumu desteklemeyebilir. Sosyal medyada paylaştıklarınıza dikkat. Yatırımlarınızla alakalı harcamalarınızı gözden geçirmeniz gerekiyor. Gerçeğe odaklanın.

  TERAZİ BURCU (23 EYLÜL 2021)

  Sevgili Teraziler, ortaklaşa ya da ortak ailevi gelirleriniz varsa bunlarla ilgili yatırımlarınızı düzenlemek isteyebilirsiniz. Ancak aşırıya kaçmamaya çalışın. Konuşmalar yaparken kendinizi gergin hissedebilir huysuzluk yapabilirsiniz. Gerçekleri görmeye çalışmanız sizin için iyi olacaktır. Kimseye fikirlerinizi dayatmamaya çalışın.

  AKREP BURCU (23 EYLÜL 2021)

  Sevgili Akrepler, bilinçaltınız bugün yine aktif olacak. Yaşadıklarınızı düşünüp yakın çevrenizle iletişime geçmek isteyebilirsiniz. Bunlarla alakalı duyacaklarınız sizi pek mutlu etmese de paylaşmak güzeldir. Ruhunuzu dinginleştirir. Her duyduğunuza aniden cevap vermeyin. İlişkilerde maceracı yönünüz bugün ön planda.

  YAY BURCU (23 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yaylar, sağlığınız, iş çevreniz bugün ön planda olabilir. Olayları abartmamanız gerekiyor. Sosyal çevrenizle yapacağınız görüşmelerde fikir ayrılıkları yaşanabilir. Herkes sizinle aynı düşünmek zorunda değil. Daha ılımlı olmaya çalışın.

  OĞLAK BURCU (23 EYLÜL 2021)

  Sevgili Oğlaklar, aşk hayatınız ve sosyal çevrenizde aktif olacağınız bir gün.  Özgür kalmak isteyebilirsiniz. Belki de birden fazla flörtünüz oluşabilir. Aniden gelen teklifler olabilir. Meslek hayatınızda engellenmiş hissedebilir ve huysuz bir ruh haline bürünebilirsiniz. Sakin kalın anlamaya çalışın.

  KOVA BURCU (23 EYLÜL 2021)

  Sevgili Kovalar, kendinizi ruhen kapana kısılmış gibi hissedebilirsiniz. Ancak yapacağınız araştırmalar, meditasyon ya da dualar size iyi gelebilir. Eğitim konularınızı ya da seyahatlerinizi fazlaca kafaya takıyor olabilirsiniz. Ailevi konularda anilikler görülebilir. Bu da kariyerinize yansıyabilir.

  BALIK BURCU (23 EYLÜL 2021)

  Sevgili Balıklar, arkadaş çevrenizden ya da kariyer getirilerinizden bir gelir bekliyorsanız bunun biraz çıkmazda olduğunu fark edebilir, gergin hissedebilirsiniz. Bazılarınız bunu eşinin geliriyle alakalı yaşayabilir. Özellikle bu gelişmeler üzerine araştırmalar yapabilir ve fikirleriniz uçuk kaçık gelebilir çevrenize.

  24 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI için tıklayınız

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz