Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji25 Ekim - 31 Ekim haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  25 Ekim – 31 Ekim haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  -

  Haftalık burç yorumları; aşk, para, sağlık, kariyer, iş ve daha fazlası… Burcunuzu bu hafta neler bekliyor? Günlük burç yorumları kadar merak edilen haftalık burç yorumlarını Karma Astrolog Elif Bozkurter yorumluyor. İşte 25 Ekim – 31 Ekim haftası burcunuzun yaşayacağı değişimler ve sizi bekleyenler…

  18 Ekim - 24 Ekim haftalık burç

  25 EKİM – 31 EKİM HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

  KOÇ BURCU

  Sevgili Koçlar, iletişiminizin aktif olacağı bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Ev, yakın çevre, ailevi konularda bazı kararlar alınabilir. Eğitim ve yurtdışı konularınız varsa yanılmalar olabilir. Parasal konulara ekstradan dikkat.

  BOĞA BURCU

  Sevgili Boğalar, parasal konulara bu hafta dikkat. Ortaklı gelirler ve harcama dengeniz konusunda düzenlemeler yapabilir ve ailenizle bu konuları konuşabilirsiniz.İş çevrenizde fırsatlar çıkabilir ve ikili ilişkilerinizde duygusal durumlara dikkat etmeniz gerekebilir.

  İKİZLER BURCU

  Sevgili İkizler, kendinizle ilgili gündemlerle başlayacaksınız bu haftaya. İkili ilişkilerde bazı huzursuzluklar görülebilir. Harcamalar artabilir. Bazı fırsatları değerlendirmelisiniz ancak sinirli olabilirsiniz. Ani gelişmelere hazır olmalısınız. Sağlığa dikkat.

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU

  Sevgili Yengeçler, bilinçaltınızdaki bazı korkularınızı yenmek için gerekli danışmanlıklar alabilirsiniz. Sağlığınıza ekstra dikkat etmeniz gereken bir hafta. Maddi konularda destekler görebilirsiniz.Ailevi konularda bazı ani durumlar yaşanabilir.

  ASLAN BURCU

  Sevgili Aslanlar, sosyal çevrenizde aktif başladınız bir hafta. Maddi konularda bazı durumlar canınızı sıkabilir, iletişiminize dikkat etmeniz gerekebilir. Aşk hayatınızda daha duygusal davranabilirsiniz. Aile gündemleriniz olabilir.

  BAŞAK BURCU

  Sevgili Başaklar, bol çalışacağınız bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Ailevi konularda ve ikili ilişkilerde gizli kalmış bazı durumlar ortaya çıkabilir ya da yanıldığınız fark edebilirsiniz. Eğitim konularınız hareketlenebilir. Kendinizle alakalı danışmanlık alabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU

  Sevgili Teraziler, seyahat,eğitim ve yurtdışı konuları sizi harekete geçirebilir. Kariyerle alakalı hassas olabilirsiniz. Ani durumlar yaşanabilir Yakın çevrenizle iş yapıyorsanız bazı hayal kırıklıkları olabilir. Özel hayatınızla alakalı çevrenizden destek alacaksınız.

  AKREP BURCU

  Sevgili Akrepler, ortaklı maddi gelirlerle alakalı yoğun olacağınız bir hafta. Yurtdışı konularına dikkat etmeniz gerekebilir. Ailenizden destekler alabilirsiniz. Harcamalara özen göstermeniz gerekebilir. Enerjinizi ortaya çıkarabileceğiniz bir süreç. Sağlığa dikkat.

  YAY BURCU

  Sevgili Yaylar, ilişkilerin önem kazandığı bir hafta. Ortaklı maddi gelirlere ve takım çalışmalarına açıksınız. Ödemelerinizi gözden geçirmeniz gerekebilir. Aile konularında dikkat etmeniz gerekebilir. Gizli kapaklı işlere şahit olabilirsiniz. Sağlığınıza ekstra dikkat.

  OĞLAK BURCU

  Sevgili Oğlaklar, sağlık, gündelik yaşam ve iş çevrenizde aktif başladığınız bir hafta. İkili ilişkilerde, ortaklıklar gündeme gelebilir. Ancak yakın çevrenizden bazı hayal kırıklıkları yaşanabilir. Arkadaşlarınız maddi olarak sizlerden destek isteyebilir. Temkinli olun!

  KOVA BURCU

  Sevgili Kovalar, hobilerinize, sevdiklerinize vakit harcamak isterken gündeminiz sağlık ve iş çevrenize kayabilir. Stresli olmak sağlığınızı etkileyebilir. Maddi konulara dikkat etmeniz gerekebilir. Maaşınızla alakalı bazı hayal kırıklıkları yapabilirsiniz.

  BALIK BURCU

  Sevgili Balıklar, bu hafta ailevi konular ön planda olabilir.Aşk hayatınızda ani kararlar, güvensizlikler gündeme gelebilir. İş hayatınızda bazı beklentileriniz karşılanmayabilir. Maddi konularda ani haberler alabilirsiniz. Yapacağınız seyahatlerde sağlığınıza dikkat edin.

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz