Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji27 Ağustos günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  27 Ağustos günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 27 Ağustos cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 27 Ağustos 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  27 ağustos günlük burç

  27 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (27 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Koçlar, birlikte çalıştığınız kişilerden güzel destekler görebileceğiniz bir gün. Yapıcı ve iyimser yapınız dikkat çekecektir. Kandırılmamaya özen gösterin. Bu iyimser yapınızda yararlanmak isteyenler olacaktır.

  BOĞA BURCU (27 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Boğalar, bugün artık daha iyimser bir hava söz konusu. Kendinizdeki değişimi fark etmeniz için odağınız siz olacaksınız. Çocuklarınızla, ilişkilerinizde daha ılımlı bir yapınız olacak. Hafta biraz zor görünse de hafta sonu sizin için daha keyifli geçecek.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (27 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili İkizler, bugün güzel enerjiler barındırıyor olabilirsiniz. Ailenizle, ebeveynlerinizle alakalı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ancak otoriter erkek figürlerle çatışmamaya özen gösterin. Gelip geçici etkidir.

  YENGEÇ BURCU (27 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Yengeçler, güzel bir Cuma sizleri bekliyor. Mesai saatlerinizi keyifle geçirebilir akşam için güzel planlar yapabilirsiniz. Yakın çevrenizle olmak sizlere iyi gelecektir. Ödemeniz gereken bir borç, kredi varsa bunları ihmal etmeyin. Sıkıntı çıkarabilir.

  ASLAN BURCU (27 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Aslanlar, elde ettiğiniz bir başarı varsa bununla alakalı bir tatminsizlik yaşayabilir, ikili ilişkilerinize bu tatsız yüzünüzü yansıtabilirsiniz. Melankolik olmayın, yapıcı olun. Dengede kaldığınızda daha mutlu olduğunuzu göreceksiniz. Küçük başarının ardındaki büyük başarıyı görmeniz gerekiyor.

  BAŞAK BURCU (27 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Başaklar, bugün ben çok çabaladım yoruldum moduna geçebilirsiniz. Eğer düzenlemelerinizi yaptıysanız bir dinlenmeyi hak ettiniz. Biraz tatsız olsanız da kendinizle ilgili planlar yaparak misal bir seyahat organize ederek keyiflenebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (27 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Teraziler, bugün ödemeniz gereken krediler, kredi kartları, borçlarınız varsa onlarla ilgilenebilirsiniz. Bazı duygularınızı şu sıralar bastırıyor olabilirsiniz. Geçmişinizden kurtulmayı deneyin.

  AKREP BURCU (27 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Akrepler, bütün hafta üzerinizde bulunan gerginlik bugün huzura bırakıyor kendini. Kırıp döktüğünüz kişilerle aranızı düzeltme zamanı. Özellikle sosyal çevreniz ve ilişkinizde tatlı dilinizi kullanabilirsiniz.

  YAY BURCU (27 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Yaylar, iş hayatınızda bugün güzel gelişmeler görüşmeler yaşayabilirsiniz. Yapıcı ve iyimser yapınız dikkat çekecektir. Ruh sağlığınız kendine geliyor. Ancak yakın çevreye çıkışlara dikkat.

  OĞLAK BURCU (27 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Oğlaklar, aşk hayatınız hareketleniyor. Güzel konuşmalar yapabilir, flörtünüzü etkileyebilirsiniz. Belki hayat felsefenizle alakalı yapacağınız görüşmelerden karlı siz çıkacaksınız.

  KOVA BURCU (27 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Kovalar, ailenizle birlikte ortaklaşa paralarınız varsa bunlarla ilgili görüşmeleriniz olabilir ve biraz zorlayarak olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Sadece fevri hallerinizi kontrol edin.

  BALIK BURCU (27 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Balıklar, ikili ilişkilerinizde diliniz yumuşuyor. Yakın çevrenizle irtibatta kalıp kırdıklarınız varsa aranızı düzeltebilirsiniz. Kimseyi kandırmadan yola devam.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....