Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji28 Ağustos günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  28 Ağustos günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 28 Ağustos cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 28 Ağustos 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  28 ağustos günlük burç

  28 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (28 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Koçlar, bugün güzel bir cumartesi geçirmek isteyebilirsiniz. Ancak zihniniz aktif olacağı için yatırım ve birikimleriniz konusunda marjinal fikirler üretebilirsiniz. Mali tablonuzu çıkartarak harcamaları gözden geçirmeniz nereye nasıl yatırım yapacağınızı keşfetmeniz daha iyi olacaktır.

  BOĞA BURCU (28 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Boğalar, işlerinizi ve ilişkilerinizi artık daha iyimser bir yapıda çözebilirsiniz. Ruhunuz artık biraz huzur bulduğu için sevdiklerinizle birlikte güzel ortamlar kurarak günün keyfini çıkarmanızı öneririm.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (28 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili İkizler, güzel bir cumartesi sizleri bekliyor. Kariyer hayatınızla alakalı oturtmanız gereken durumlar varsa sezgilerinize güvenebilirsiniz. Düşündüğünüz şeyler bir anda önünüze çıkabilir. Genel olarak güzel bir gün. Keyfini çıkartın.

  YENGEÇ BURCU (28 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Yengeçler, kendinizi daha aktif daha tatlı hissedeceksiniz. Sezgileriniz bugün yüksek. İletişimde olduğunuz kişileri kolaylıkla etkileyebilir, destek ihtiyacı olanlara yardım edebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (28 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Aslanlar, kendinizi bugün daha canlı hissedeceksiniz. Uyumlu yanınız devreye geriyor. Aklınıza takılan parasal konularda biraz aldanmalarla karşı karşıya olabilirsiniz. Dikkatli atın adımlarınızı.

  BAŞAK BURCU (28 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Başaklar, aklınıza takılan eğitimler varsa, hayatınızı değiştirebileceğiniz bir eğitime odaklanabilirsiniz. Araştırmalarınızı bu yönde yapabilirsiniz. Biraz hayat vizyonunuza neler katabileceğinizi sorguladığınız bir gün.

  TERAZİ BURCU (28 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Teraziler, haftanın sakin günlerinden birindesiniz. Zihninizi biraz dinginleştirmek için güzel gündemleriniz olacak. Cesaretinizi ön plana çıkarın. Duygusal ihtiyaçlarınızı saklamaya gerek yok.

  AKREP BURCU (28 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Akrepler, ölçülü davranacağınız bir gün. Uyumlu davranırken insanları da şaşırtabilirsiniz. Ancak duyacağınız şeyler sizleri sıkabileceği için fevrilikten uzak durmaya özen gösterin.

  YAY BURCU (28 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Yaylar, otoriter figürlerle iş hayatınız ve çalışma arkadaşlarınız hakkında görüşmeler sağlayabilirsiniz. Bazı fikirlerinizden vazgeçme durumları olabilir. Çevrenizi şaşırtabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (28 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Oğlaklar, uyumlu halleriniz dikkat çekiyor. Aktif olacağınız bir gün. Planlar yapın cumartesinin keyfini çıkarın.

  KOVA BURCU (28 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Kovalar, bugün maddi konularda güzel fikirler üretebilirsiniz. Bu aileniz tarafından sıra dışı algılanabilir. Bu yüzden biraz hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Sadece olanı değiştirmek istiyorsanız algılarınızı düzgün kullanın. Bence sonrası iyi olacaktır.

  BALIK BURCU (28 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Balıklar, yakın çevrenizle eğitim hayatınızla alakalı gelişmeler gündemde. Kısa seyahat planı yapabilir belki de bir anlaşmanız varsa onla alakalı maddeleri hazırlarken fikirleriniz parlayabilir.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz